Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30 ml

Léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu.

Léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 21:00
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
119 Kč
Cena za 10 ml: 39,67 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30 ml
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
228 Kč
Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30 ml
+ Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
238 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 zákazníci
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30ml, banner

Léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu

K užití také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic spojených s tvorbou vazkých hlenů. Působení přípravku je podporováno přítomností silic, které jsou obsažené v přípravku. Zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest a usnadňuje jeho vykašlávání.

uvolňuje hlen, Bromhexin 12 KM, kapky perorální kapky, roztok 30ml

Uvolňuje hlen

Při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním

ve formě kapek, Bromhexin 12 KM, kapky perorální kapky, roztok 30ml

Ve formě kapek

Kapky se užívají neředěné pomocí lžičky

pro dospělé a děti, Bromhexin 12 KM, kapky perorální kapky, roztok 30ml

Pro dospělé a děti od 2 let

Před užitím přípravku se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem

Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let 3 x denně 15 až 30 kapek
Děti od 6 až 14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3 x denně 15 kapek
Děti od 2 – 6 let 3 x denně 8 kapek


Při porušené funkci ledvin nebo závažných onemocněních jater má tento lék být užíván v delších intervalech nebo nižších dávkách. Prosím, zeptejte se na to svého lékaře.

Upozornění

Pokud jste těhotná, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Bromhexin Berlin-Chemie se nesmí užívat v období kojení. Při současném užívání přípravku Bromhexin Berlin. Chemie s léky potlačujícími kašel (antitusiky) může dojít k nebezpečnému hromadění hlenu v dýchacích cestách v důsledku narušení kašlacího reflexu.

Vyzkoušejte také další produkty značky Bromhexin, které uvidíte v kategoriích Kašel vlhký – vykašlávání, Kašel a Trápí mě. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kapky na vlhký kašel.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030031890031
ZnačkaBromhexin
SUKL kód0010224
ATCR05CB02
Farmakoterapeutická skupinaExpektorans, mukolytikum
Velikost balení30 ml
Věk>2 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapky
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Bromhexin
Originální názevBromhexin 12 KM-kapky por.gtt.sol.30ml
Ke staženíPříbalová informace