Bromhexin 8 KM kapky 8 mg/ml 20 ml

Léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem.

Léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem.

Můžete mít zítra  více info
1ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
73 Kč
Cena za 10 ml: 36,45 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Bromhexin 8 KM kapky 8 mg/ml 20 ml
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
172 Kč
Ušetříte 6 Kč
Bromhexin 8 KM kapky 8 mg/ml 20 ml
+ Paralen 500 mg 24 tablet
139 Kč133 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 7 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Linda W.
review
34Recenzí
14Hodnocení
57Objednávek
0Bod

Bromhexin 8 KM kapky 100ml 8mg/ml

Linda W. doporučuje
Varianta Bromhexin 8 KM kapky 8 mg/ml 100 ml

Už jako dospívající jsem užívala Bromhexin na kašel. Jde o léta ověřený lék, kterému důvěřuji. Užíváme ho celá rodina, pokaždé nám s kašlem pomůže.

  • plus Lék je na trhu již dlouho
  • plus Obsahuje i bylinné složky
  • plus Na vykašlávání
  • plus Obsahuje alkohol, není vhodný pro děti
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Jana S.
review
37Recenzí
3Hodnocení
115Objednávek
26Bodů

Pomocník při vykašlávání

Jana S. doporučuje
Varianta Bromhexin 8 KM kapky /8 mg/ml 50 ml

Bromhexin je další z léků, které by měl mít doma každý z nás v případě "první pomoci. Tyto kapky se užívají při velmi dráždivém kašli s hleny. Napomáhá vykašlavání a tím urychluje rychlejší návrat do formy.

  • plus jednoduché užívání
  • plus velikost balení
  • plus snadno se kape
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování.

Účinné látky

Bromhexini hydrochloridum.

Dávkování

Dospělí a mládež nad 14 let: 3x denně 23-46 kapek. Děti 12-14 let a pacienti s váhou pod 50 kg: 3x denně 23 kapek. Bromhexin 8 KM kapky se podávají po jídle a s velkým množstvím tekutiny. Uvolňování hlenů je podporováno podáváním dostatečného množství tekutin. Bromhexin 8 KM kapky nelze bez konzultace s lékařem užívat déle než 4-5 dnů.

Kontraindikace

Bromhexin 8 KM kapky nesmí být užíván při přecitlivělosti na bromhexin nebo na jiné látky obsažené v přípravku. Neměl by být užíván pacienty se žaludečním nebo duodenálním vředem, neboť může ovlivnit žaludečně-střevní mukózní bariéru. Při motorické poruše bronchů a větším množství sekretu (např. při vzácném maligním ciliárním syndromu) by měl být užíván jen velmi opatrně z důvodu možnosti ucpání dýchacích cest sekretem. Při zhoršené funkci ledvin nebo těžkých jaterních onemocněních smí být Bromhexin 8 KM kapky užíván jen se zvláštní opatrností (tzn. s většími časovými odstupy jednotlivých dávek nebo jejich snížením). Přípravek nesmí být podáván u onemocnění nebo činností, kde je alkohol kontraindikován a rovněž u dětí mladších 12 let.

Vedlejší příznaky

Bolesti hlavy, gastrointestinální poruchy (nevolnost, bolesti břicha, zvracení a průjem, reaktivizace existujícího gastrointestinálního vředu), přechodný vzestup hodnot SGOT v séru, alergické reakce na kůži a sliznicích (vyrážka, urtikaria), otok obličeje, dušnost, příp. zvýšení teploty a třesavka, příznaky akutního anafylaktického šokového stavu.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Bromhexin, které naleznete v kategoriích Kašel vlhký – vykašlávání, Kašel a Trápí mě. Produkt hodnotilo 5 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kapky na vlhký kašel.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030031892110
ZnačkaBromhexin
SUKL kód0090991
ATCR05CB02
Farmakoterapeutická skupinaExpektorans, mukolytikum
Velikost balení20 ml
Věk>12 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapky
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Bromhexin
Originální názevBromhexin 8 KM kapky gtt.1x20ml 8mg/ml
Ke staženíPříbalová informace