Cannaderm (1 produktů)

Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků …

Zobrazit více

Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. V rámci ČR patří této společnosti naprosté prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Výrazně také přispěla ke změně společenského vnímání konopí.

V průběhu roku 2014, po dohodě s CANNABIS Pharma-derm, s.r.o., přebírá veškeré aktivity spojené s oblíbenými produkty značky Cannaderm společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. Tato dynamicky rostoucí společnost se specializuje se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Její přípravky se vyznačují vysokou účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty distribuuje do téměř dvou desítek zemí. Nyní je společnost Simply You Pharmaceuticals garantem dalšího úspěšného rozvoje značky Cannaderm a spokojenosti obchodních partnerů i zákazníků.

Portfolio značky Cannaderm je velmi široké. V ucelených produktových řadách nabízí spotřebitelům komplexní řešení jejich zdravotních potíží či specifik určitých typů kůže. Mezi nejznámější patří například program Cannadent určený na opary, afty a citlivé dásně, dále programy Atopos a Regenerace vhodné pro osoby trpící atopickým ekzémem a lupénkou, program Robátko specializující se na pokožku dětí, dále kosmetická péče Natura a řada Cannasol účinná při a po opalování.

Cannaderm - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Cannaderm ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Cannaderm lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Cannaderm Mycosin krém proti plísním 30 g
5 / 2x
pre krátku dobu používania ešte nemôžem zhodnotiť účinnosť krému
Recenze produktu: Cannaderm Cannadent sérum 5 ml
5 / 9x
Spokojna
Recenze produktu: Cannaderm pečující zubní pasta 75 g
5 / 1x
Recenze produktu: Cannaderm Regenerace regenerační krém 75 ml
5 / 5x
Spokojenost
Recenze produktu: Cannaderm Atopos ošetřující krém 75 g
5 / 1x
Darcek. Zatial nepouzite. Neviem posudit.
Recenze produktu: Cannaderm Exema zklidňující krém 50 g
5 / 5x
rychlé sklidnění pokožky
Recenze produktu: Cannaderm Aknea ošetřující krém 75 g
5 / 1x
Zlepšuje stav pleti,avšak treba ju následne hydratovat. Krem vysusuje
Recenze produktu: Cannaderm Thermolka hřejivé mazání 200 ml
5 / 22x
uleví od bolesti
Recenze produktu: Cannaderm Venosil konopné mazání 100 ml
5 / 16x
Velmi účinné
Recenze produktu: Cannaderm Cannadent Zubní pasta 75 g
5 / 10x
Super