
Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení. Díky paracetamolu snižuje horečku, odstraňuje bolest hlavy, bolest v krku. S přídavkem léčivé látky na uvolnění ucpaného nosu a s vitaminem C.

Odstraňuje horečku, bolest

Přináší úlevu od ucpaného nosu a rýmy

Zklidňuje bolavý krk nebo vlhký kašel

Pomáhá proti únavě a malátnosti při chřipce a nachlazení
Kdy použít
- Horečka
- Bolest hlavy
- Bolest v krku
- Ucpaný nos
- Bolest svalů a kloubů
- Zánět vedlejších nosních dutin

Pro koho je určen
Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností nad 50 kg)

Věděli jste, že...
… dospělý člověk onemocní chřipkou a nachlazením průměrně
2 až 5× ročně
… 68 % lidí zaznamenalo nachlazení v průběhu
posledních 12 měsíců
Chřipka není nachlazení. Aneb jste si skutečně jistí, že máte chřipku?


Léčivé látky
- Paracetamol 750 mg, léčivá látka s účinkem proti bolesti a horečce, která odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku
- Fenylefrin 10 mg, dekongestant (látka snižující zduření nosní sliznice), který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím pomáhá ulehčit dýchání
- Kyselina askorbová (vitamin C) 60 mg, obvyklou složku léků proti chřipce a nachlazení, která je obsažená v léku kvůli tomu, aby pomohla nahradit vitamín C, jehož množství může být v počátečních stádiích chřipky a nachlazení nedostatečné
Jak se Coldrex horký nápoj CITRON užívá
1 sáček až 4× denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Vysypte obsah sáčku do sklenice a přelijte velmi horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, případně dolít studenou vodou. Teplý nápoj vypijte.

Zkuste také ostatní produkty značky Coldrex, které uvidíte v kategoriích Chřipka a nachlazení a Léky. Výrobek ohodnotilo 18 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horký nápoj.
EAN | 8594060897189 |
Značka | Coldrex |
SUKL kód | 0209702 |
ATC | N02BE51 |
Velikost balení | 10 ks |
Věk | >15 let |
Forma | Prášek na výrobu nápoje |
Pro | Pro děti Pro dospělé |
Režim výdeje | Volně prodejné HVLP |
Účinná látka | Paracetamol Phenylephrin |
Originální název | Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.10 |
Ke stažení | Příbalová informace |