Colorwin (0 produktů)

Colorwin

Čím se liší Colorwin

Dnes se ve světě klade mnohem větší důraz na nezávadnost kosmetiky. Ustupuje se od používání parabenů, sulfátů, silikonů – látek, o kterých se hodně diskutuje, zda jsou zcela bezpečné. Tekutý silikon při dlouhodobém používání vytváří na vlasech film, který se postupně vrství a nejde smýt. Tekutým silikonem pokryté vlasy vysychají, křehnou, více se lámou a špatně se barví. Colorwin nepoužívá jako základní nosnou složku spreje tekutý silikon, ale zcela bezpečný methylal, který se po aplikaci okamžitě odpaří a nezatěžuje vlasy vůbec. Colorwin se jednoduše smývá z vlasů. 

Produktové řady:

Colorwin

Jemné krytí

Díky speciálnímu rozprašovači Co­lorwin sprej velmi jemně a šetrně rozptyluje přírodní pigmenty a překrývá vlasy mnohem jemnější vrstvou. Odrosty jsou překryté, avšak nejsou slepené. Colorwin sprej díky jemnému rozprachu jako jediný na trhu poskytuje až 50 aplikací, tím pádem je na aplikaci neje­konomičtější a vydrží nejdéle. Colorwin sprej v odstínu blond překrývá nejen šedivé, ale i tmavé odrosty. Díky hypoalergennímu parfému navíc hezky voní.

 

Řeší problém

Rychle, jednoduše a účinně překryje šedivé vlasy.

Bezpečný produkt

Přírodní pigmenty. Nezatěžuje vlasy. Vymývá se šamponem.

Snadná aplikace

Během 5 vteřin sprej překryje šediny nebo odrosty.

colorwin
Colorwin spreje na krytí šedin

Šedivé odrosty se objevují už 2 týdny od barvení

Pokud nechcete každý týden navštěvovat kadeřníka, je tady pro vás Colorwin sprej. Sprejem Colorwin totiž překryjete šediny nebo odrosty během několika vteřin. Přípravek je bezpečný. Obsahuje přírodní minerální pigmenty. Neobsahuje peroxid, čpavek ani azobarviva. Je rychleschnoucí, potu odolný a velmi šetrný k vlasům. Vymývá se šampónem.

Vlastnosti a výsledný efekt:

Colorwin
Nevíte si rady s šedinami a odrosty?

colorwin
Colorwin korektory

Skvělý pomocník moderní ženy

Šedivé vlasy nebo odrosty vás už nemusí nikdy překvapit, když budete mít po ruce korektor k jejich překrytí. Korektor se snadno nanáší na suché vlasy. Stačí použit na místa, kde jsou odrosty viditelné. V kabelce vám mnoho místa nezabere a na poličce v koupelně by neměl chybět. Vyrábí se ve čtyřech barevných odstínech a vymývá se šamponem.
 

colorwin
Colorwin šampony pro muže

Zvýrazní přirozenou barvu a potlačí šediny

Chcete zvýraznit svou přirozenou barvu vlasů a zároveň potlačit začínající šediny? Tuto službu vám prokáže Colorwin šampon pro muže. Je určen ke každodennímu mytí vlasů. Díky panthenolu vlasová pokožka bude hydratována, výtažek z ořešáku vlasy jemně natónuje a ještě ochrání před účinky UV záření. To všechno bez návštěvy kadeřnického salónu za pár minut doma.

colorwin šampon pro muže
Colorwin šampon pro muže

colorwin
Colorwin Hair Elixir

Doplněk stravy pro zdravé, silné a husté vlasy

Colorwin Hair Elixir je komplexní doplněk stravy pro zdravé, silné a husté vlasy. Obsahuje unikátní směs tří aminokyselin, biotinu a vitamínů skupiny B, zinku, mědi, selenu z kvasnic doplněnou o výtažek z bambusových výhonků. Při pravidelném a dlouhodobém používání Colorwin HAIR ELIXIR pocítíte viditelné změny v objemu, hustotě a lesku vlasů. Vaše vlasy budou opět vypadat skvěle.

Koupit

 

colorwin

PharmDr. Jolanta Kantor, majitelka firmy

 

Ačkoli jsem vystudovala farmaceutickou fakultu a bezmála 25 let pracovala v lékárně, nyní můj život zcela naplňuje práce pro moji vlastní značku Colorwin.

 

Od svých 35 let jsem měsíc co měsíc řešila a hledala způsob, jak rychle a snadno zakrýt svoje šedivé odrosty. Zkoušela jsem různé přípravky na krytí šedin, ale pořád jsem nebyla spokojena, až mně napadlo vyvinout a uvést na trh první český sprej na krytí šedin a odrostů se zcela unikátním složením. Spreje Colorwin totiž neobsahuji tekutý silikon. O škodlivosti tekutého silikonu na vlasy a pokožku hlavy se více dočtete na našich stránkách. Moje šediny mi tedy byly dostatečnou motivací k vytvoření skvělého přípravku, který teď usnadňuje život tisícům žen.

 

Ve firmě mi pomáhá manžel. Pracujeme spolu na vývoji a rozšíření řady Colorwin o další zajímavé přípravky na vlasy, které pomáhají ženám a mužům zachovat si krásný, mladistvý vzhled i ve vyšším věku. Stavíme na jednoduchosti, funkčnosti a přirozenosti.
Aby vlasy vypadaly krásně, musí být zdravé a nelze narušovat jejich strukturu zbytečnou chemií.

 

Přípravky Colorwin mají zaručit okamžitě viditelný efekt, jejich použití má být jednoduché a spolehlivé. Zároveň je pro nás důležité, aby výroba Colorwinu neměla negativní vliv na životní prostředí.
Doufám, že naše nadšení, odhodlání, úsilí a korektnost, kterou vkládáme do všech projektů Colorwin, se zúročí a bude dobře sloužit ke spokojenosti našich zákazníků.

PharmDr. Jolanta Kantor
colorwin

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?