Condrosulf 400, 60 tobolek

Přípravek se užívá u degenerativních onemocnění kloubů zejména kolenního …

Zobrazit více

Přípravek se užívá u degenerativních onemocnění kloubů zejména kolenního (gonartróza), kyčelního (koxartróza) a u artrózy kloubů prstů. Obnovuje metabolickou rovnováhu základních buněčných složek chrupavky.

Velikost balení
Můžete mít v pátek 26. 4.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v pátek 26. 4. od 15:30
Pilulka Expresem již v pátek 26. 4. od 09:00
569 Kč
Cena za 1 tobolku: 9,48 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.9
Zákazník doporučuje

98% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 239 zákazníků
Napsat hodnocení
5
217x
4
15x
3
3x
2
1x
1
3x
Účinnost
87%
Má výhodné balení
96%
Komfort při užívání
90%
Lucie K.
review
143Recenzí
21Hodnocení
226Objednávek
4Body

Úleva bolesti kyčelního kloubu během tří týdnů

Lucie K. doporučuje
Varianta Condrosulf 400, 180 tobolek

Partner trpěl dlouhodobější bolestí kyčelního kloubu, která ho sice neomezovala v pohybu, ale velmi mu znepříjemňovala život. Na doporučení kolegy v práci chtěl vyzkoušet Condrosulf a proto jsem mu rovnou zakoupila větší balení (180 tobolek), které vystačí tak akorát na jednu kůru trvající přibližně 3 měsíce. Pozitivní efekt se dostavil po 3 týdnech pravidelného užívání. Bolest kyčelního kloubu odezněla. Vzhledem k velké spokojenosti partner začal po doporučené přestávce s další kůrou. Přípravek sice není nejlevnější, ale vzhledem k tomu, že pomáhá, doporučuji ho vyzkoušet. Ocení ho ti, kteří se nějakým potýkají s artrózou, funkčností a pohyblivostí kloubů a to zejména kyčelního, kolenního a nebo kloubů prstů ruky.

 • plus Efektivně pomáhá při bolestech kloubů
 • plus Výhodné velké balení
 • plus Biologický produkt (z rybí chrupavky)
 • plus Cena
 • plus Nutno užívat dlouhodoběji
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Lenka M.
review
185Recenzí
18Hodnocení
212Objednávek
13Bodů

Condrosulf 400

Lenka M. doporučuje
Varianta Condrosulf 400, 60 tobolek

Condrosulf jsem začala užívat poté, co mě i přes velké dávky kolagenu, bolely dál kolena a nemohla jsem se nijak bolesti zbavit. Už jsem byla zoufalá, tak jsem zkusila ve svých 29 letech lék pro lidi v důchodovém věku a překvapivě do určitého bodu zabral.

 • plus Zabírá asi po 2 týdnech
 • plus Bolest se zmenšila
 • plus Mohu znovu propnout nohu
 • plus Velmi vysoká cena
 • plus Malé balení v poměru k dávkování
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Condrosulf 400, 180 tobolek

Condrosulf® 400 mg

Condrosulf 400 je specifické nesteroidní protizánětlivé a protirevmatické léčivo. Přípravek účinný v léčbě degenerativních onemocnění kloubů, zejména kolenního (gonartróza), kyčelního (koxartróza) a artrózy kloubů prstů ruky. A to především díky obsahu léčivé látky chondroitinsulfátu, který je jednou z hlavních součástí mezibuněčné hmoty chrupavky a má schopnost vázat na sebe vodu a tím zvyšovat objem a pružnost chrupavky.

Koleno

Kyčel

Klouby prstů ruky

Co je osteoartróza?

Osteoartróza je nejčastější formou artrózy, což je degenerativní onemocnění kloubů, při kterém dochází k postupnému ubývání a přestavbě kloubní chrupavky. Během procesu jsou v okolí postiženého kloubu pozorovány reaktivní změny v kostní tkáni, stejně jako změny v úponech a vazech.

Osteoartróza se vyskytuje, když se chrupavka v kloubech postupně opotřebovává a ztenčuje, což způsobuje zánět a bolest v kloubu. Bolest se nejprve objevuje při pohybu a intenzivnější aktivitě, avšak v pozdějších fázích onemocnění může přetrvávat také v klidu a být přítomna i v noci. U artrózy větších kloubů jsou obvyklé tzv. startovací bolesti, což jsou bolestivé pocity, jež dosáhnou vrcholu při začátku pohybu po dlouhodobějším období klidu a v průběhu několika minut aktivního pohybu se zmírní.

Chondroitinsulfát, chrupavka

Chondroitin sulfát

Potlačuje aktivitu enzymů, které poškozují chrupavku, podporuje látkovou výměnu v chrupavce a zlepšuje mechanicko-elastické vlastnosti chrupavky. Podávání přípravku Condrosulf® 400 mg tvrdé tobolky vede přívodem chondroitin sulfátu k obnovení metabolické rovnováhy základních buněčných složek chrupavky (chondrocytů).

Condrosulf® 400 mg

 • Nesteroidní protizánětlivé a protirevmatické léčivo
 • Obsah chondroitin sulfátu
 • Chondroitin sulfát svou schopností vázat ve tkání vodu zabezpečuje mecha­nické a elastické vlastnosti chrupavky
 • Znovu nastoluje metabolickou rovnováhu základních buněčných složek chrupavky
 • K léčbě degenerativních onemocnění kloubů, zejména osteoartrózy kolenního nebo kyčelního kloubu mírného až středního stupně
Condrosulf 400

Dávkování

Zahajovací léčba po dobu 2 týdnů: dvakrát denně 2 tvrdé tobolky.

Udržovací léčba po dobu 2 – 3 měsíců: jedenkrát denně 2 tvrdé tobolky. Po ukončení kúry se doporučuje 3 měsíční období bez léčby a případné opakování kúry.

Tvrdé tobolky je možno užívat před jídlem, během jídla nebo po jídle s dostatečným množstvím tekutiny. Užívání po jídle se doporučuje u nemocných s citlivým žaludkem.

Condrosulf 400

Upozornění

Přípravek je určen pro dospělé pacienty ve II. a III. stadiu onemocnění podle Kellgrena, méně vhodný je pro pacienty s velmi pokročilým stavem onemocnění.

Condrosulf® 400 mg tvrdé tobolky, léčivý přípravek s účinnou látkou chondroitin sulfát k vnitřnímu užití. Balení 60 nebo 180 tvrdých tobolek. Přípravek je kontraindikován u nemocných s přecitlivělostí na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku. Přípravek není určen pro děti a mladistvé do 18 let.

Zkuste také další produkty značky Condrosulf, které jsou v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Tělo a pohyb a Trápí mě. Produkt ohodnotilo 237 zákazníků a 98 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN7680422770106
ZnačkaCondrosulf
SUKL kód0014817
ATCM01AX25
Farmakoterapeutická skupinaAntiartrotikum
Velikost balení60 tobolek
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tvrdé tobolky
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Chondroitin-sulfát
Originální názevCondrosulf 400 cps.60x400mg
Ke staženíPříbalová informace