Czech Virus Supreme Magnesium Complex fantastický pomeranč 340 g

Supreme Magnesium Complex od Czech Virus je komplexní směs vyvážených …

 Zobrazit více

Supreme Magnesium Complex od Czech Virus je komplexní směs vyvážených hořčíků ve dvou osvěžujících chutích obsahující jako hlavní složku chelátovou formu hořčíku.

Další příchutě:
Můžete mít zítra  více info
3ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 11:00
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
555 Kč
Cena za 100 g: 163,35 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Zakoupením produktu získáte Pilulka Premium na 3 měsíce a s ním dopravu ZDARMA.
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Doprava zdarma s Pilulka Premium Doprava zdarma s Pilulka Premium
Nakupujte společně
Czech Virus Supreme Magnesium Complex fantastický pomeranč 340 g
+ Betadine kožní roztok 30 ml
684 Kč
Czech Virus Supreme Magnesium Complex fantastický pomeranč 340 g
+ Aspirin C 20 šumivých tablet
833 Kč

Supreme Magnesium Complex je komplexní směs hořčíku s obsahem tří různých forem - bisglycinátu, citrátu a malátu. Hořčík je jedním z nejdůležitějších a zároveň nejvíce deficitním minerálem v lidském těle. Kromě kostí se nachází skoro ve všech orgánech, které hořčík využívají pro své fungování a biologické procesy. Má vliv na více než 300 funkcí, nachází se zejména ve svalech, srdci a ledvinách. Pro atlety se jedná o naprostý základ v suplementaci. Ve dvou vynikajících příchutích – šťavnatý ananas nebo fantastický pomeranč.

Bisglycinát hořečnatý

Tato forma vzniká složení 2 molekul glycinu + hořčíku = chelátový bisglycinát hořečnatý. Má uklidňující účinek, napomáhá redukci kortizolu, je výborný proti křečím. Má naprosto skvělou využitelnost a nezpůsobuje žaludeční potíže. Vstřebatelnost této formy zhruba 70-80 %.

Citrát hořečnatý

Hořčík v chelátové (organické) vazbě s kyselinou citronovou neboli hořečnatá sůl kyseliny citronové. Citrát má vynikající absorpci - uvádí se 80 až 90 % (ano, více než bisglycinát). Podporuje trávení a zmírňuje kyselé zažívací potíže. Při vysokých dávkách může být projímavý (dávka obsahuje 33 % hořčíku v této formě, tedy bez problému pro většinu lidí).

Malát hořečnatý

Jedná se o unikátní kombinaci kyseliny jablečné a hořčíku s vysokou biodostupností (70 až 80 %). Ano, i tato forma je chelátová. Má lehce energizující účinek díky kyselině jablečné, která se zúčastňuje procesu produkce buněčné energie ATP. Absence projímavého účinku.

Proč 3 druhy hořčíku?

V našich končinách je bohužel nastolen módní trend, že jediný využitelný hořčík je bisglycinát. Také se někteří snaží tvrdit, že je to jediná chelátová vazba, což není pravda. V žádném případě nechceme tvrdit, že není bisglycinát hořčík s vynikající absorbcí (ostatně v produktu ho máme též), nemusí to tak být ale pro všechny. Kombinace tří různých druhů zasahuje komplexnějším způsobem více potřeb a zajišťuje postupné vstřebávání hořčíku – každá forma se využije jinak rychle. Navíc jsou všechny použité formy produktu výborně vstřebatelné lidským tělem.

Supreme Magnesium Complex

Jedna plná dávka produktu obsahuje 4350 mg hořčíku v chelátové vazbě – z toho čistého elementárního hořčíku téměř 450 mg (120 % doporučeného denního příjmu).

Doporučené dávkování

Smíchejte jednu dávku (5,7 g) s 250 ml vody. Nepřekračujte 1 dávku (5,7 g) denně – doporučené denní dávkování. Vodu je možné přidávat nebo ubírat v závislosti na chuti, nemá vliv na vstřebatelnost. Doporučujeme vyzkoušet užití v různé denní doby – na citlivé jedince může mít energizující účinek, tito lidé by měli produkt užívat spíše přes den.

Upozornění

Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Zkuste také ostatní výrobky značky Czech Virus, které jsou v kategoriích Hořčík – Magnesium, Vitamíny a minerály pro sportovce a Zdravý pohyb a sport. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Hořčík – Magnesium.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8595661001975
ZnačkaCzech Virus
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Velikost balení340 g
Na co pomáhá  Na doplnění vitamínů
Originální názevCzech Virus Supreme Magnesium Complex 340 g fantastic orange
Dodavatel na trhDafit
Země původuČeská Republika