- Tipy na dárky
- Dárky pro bratra a kamaráda
Dárky pro bratra a kamaráda - L'Oréal Paris - nejkvalitnější produkty
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (30)
Pro
Pro muže (30)
Hodnocení
Vlastnosti
Bez alkoholu (4) Chladivý (1) Hydratační (9) Hypoalergenní (2) Ochranný (4) UV filtr (1) Vyhlazující (3) Zklidňující (2) Vyživující (1)
Značky1
4Slim (2) Aeno (1) Allnature (9) Alpecin (6) Angry Beards (14) Apple (19) Attitude (1) Avène (1) Axe (15) BIG BOY® (2) Be Lucent (5) Better be bold (5) Beurer (6) Beviro (12) Bi-Oil (3) Big Boy (18) Bioderma (2) Bombus (4) Braun (6) Bulldog (30) Clinical (2) Concept (4) Copenhagen Grooming (19) Cremo (1) Curaprox (1) CutisHelp (2) D.R. Harris (45) DOVE MEN+CARE (5) Dove (1) EDO (6) Erboristica (8) Flow (2) Garmin (6) Garnier (2) Gillette (8) Grizly (7) GymBeam (12) HealthyCO (10) JBL (13) Kolatch (6) Kvitok (2) L'Oréal Paris (30) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (9) Lexon (12) Lifelike (14) Lilien (8) Lindt (2) Lobey (3) Medik8 (1) Mixit (9) Morgan’s (39) Mühle (4) Natu (6) Natura Siberica (17) Niceboy (18) Nivea (2) Nobilis Tilia (6) Nutriheads (3) Oclean (2) Old Spice (3) Organic Shop (6) Organis (3) PalmPerfect (1) Palmolive (3) Philips (3) Philips Sonicare (5) Prolon (1) Proraso (3) Pythie (1) Revolution (3) Rexona (3) Rexona Men (5) Rigoni di Asiago (3) SA.AL&CO (8) Saloos (1) Samsung (2) Samsung (1) Sebamed (2) Sencor (7) Supramedex (1) Tesla (1) TrueLife (17) Urbanista (1) VanaVita (1) Venira (1) Vichy (7) VivaPharm (2) Vivaco (2) Weleda (5) Wild & Coco (3) Wilkinson Sword (8) Wolfberry (2) Yves Rocher (6) Zemanka (1) Šufan (6)
399 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Wrinkle Decrease Krém proti vráskám 50 ml
79,80 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club Krém na vousy 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense denní krém 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic roll-on oční krém 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club čisticí gel na vousy, tvář a vlasy 3v1, 200 ml
9,95 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic Osvěžující čistící gel 260 ml
7,65 Kč / 10 ml
173 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Derma Control čisticí gel 260 ml
6,65 Kč / 10 ml
162 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Wake-up boost čisticí gel 100 ml
16,20 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Styling pro rozcuchané vlasy, 75 ml
19,87 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Pure Carbon sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Expert Hydra Energetic sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Hyaluronic hydratační sprchový gel 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
7,67 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Carbon Protect Pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
7,67 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense sprchový gel 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport antiperspirant 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
Dárky pro bratra a kamaráda - L'Oréal Paris - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárky pro bratra a kamaráda - L'Oréal Paris - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárky pro bratra a kamaráda - L'Oréal Paris - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: LAMAX WatchY2 Řemínek černočervený
5 / 1x
Balíček přišel presne tak jak bylo uvedeno. Žádné nutné domahani se balíčku jako u jiných společnosti apod.

Recenze produktu: Ipsuum Maska Exfoliační na nohy (1 pár) 40 ml
5 / 3x
Až ne nepraktické ponožky, které je nutné velmi opatrně navléknout, aby neunikla tekutina, případně se neroztrhly, hodnotím kladně. Oblékám přes ně ještě ponožky. Kůže se po pár dnech začne pomalu odlupovat. Nohy jsou pak krásně hebké.

Recenze produktu: Old Spice Lumberjack Dárková sada pro muže s vůní přímořských citrusů a květů 2 ks
5 / 1x
Skvělý jako dárek

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: Huawei Watch GT 2 Pro Night Black
5 / 12x
Jsou sice trošku těžší ale super spokojenost ????

Recenze produktu: Philips OneBlade Pro Zastřihovač vousů QP6530/15
5 / 2x
sem spokojenej a hlavne barva

