×
Pilulka.cz
Stáhnout mobilní aplikaci
Stáhnout

Dárky pro budoucí rodiče

Rádi byste potěšili rodiče nějakým milým a užitečným dárkem? Nevíte, čím potěšit kolegyni před odchodem na mateřskou dovolenou? Vyberte si z naší nabídky originálních dárků, které jistě potěší každého budoucího či novopečeného rodiče. 

V této kategorii Dárky pro rodiče nabízíme 45 výrobků, u 38 z nich dostanete dovoz zdarma. Zákazníci nejlépe hodnotí řady T-tomi, Happy Hands a Baby Art. Nejlépe h…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

WELEDA Měsíčkový kojenecký set Sada ukrytá v praktické kovové dóze s víčkem. Navíc jako dárek bavlněná plenka s potiskem Weleda, rozměr 50 x 70cm.
750 Kč
629 Kč
Sada pro otisk - nástěnný trojrámeček - bílý Vytvořte si pomocí sady pro otisk nezapomenutelnou památku nožičky nebo ručičky Vašeho miminka.
599 Kč
Sada pro otisk - stolní trojrámeček - bílý Vytvořte si pomocí sady pro otisk nezapomenutelnou památku nožičky nebo ručičky Vašeho miminka.
699 Kč
Happy Hands 3D DeLuxe Sada pro zachycení těch nejkrásnějších vzpomínek.
529 Kč
489 Kč
Baby Dab Barva na dětské otisky fialová, šedá 2ks Speciální barva s aplikátorem na otisky dětských ručiček a nožiček do deníčků, památníčků atd.
186 Kč
Sada pro otisk - stolní dvojrámeček - bílý Vytvořte si pomocí sady pro otisk nezapomenutelnou památku nožičky nebo ručičky Vašeho miminka.
449 Kč
Barva na dětské otisky - šedá BABY DAB je speciální barva s aplikátorem na otisky dětských ručiček a nožiček do deníčků nebo památníčků.
117 Kč
Sada pro otisk - velký závěsný otisk Vytvořte si pomocí sady pro otisk nezapomenutelnou památku nožičky nebo ručičky Vašeho miminka.
224 Kč
MAM Gift dárkový set pro novorozence malý 0+m. Darkový set pro novorozence malý: 2x lahvička Anti-Colic 160ml, 1x lahvička Anti-colic 260ml, 1x dudlík START, 1x clip…
676 Kč
BIO Bambusová osuška cars / auta + kočárkový kolíček blue / modrá Baby set T-tomi obsuhuje bambusovou vysokogramážní osušku T-tomi a 2x kočárkový kolíček T-tomi.
499 Kč
433 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

45 produktů

Produkty