Kolorky DAY štětce S 3-6 kg jednorázové eko plenky 25 ks

KOLORKY DAY myslí na zdraví vašeho miminka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku. Jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné pokožce miminek a …

Zobrazit více

KOLORKY DAY myslí na zdraví vašeho miminka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku. Jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné pokožce miminek a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí.

Můžete mít v pondělí 26. 2.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 26. 2. od 15:30
Pilulka Expresem již v pondělí 26. 2. od 09:00
144 Kč
Cena za 1 ks: 5,76 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Přírodní Přírodní
EKO EKO
Nakupujte společně
353 Kč
Kolorky DAY štětce S 3-6 kg jednorázové eko plenky 25 ks
+ Batist Vložky porodnické 20 ks
192 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 11 zákazníků
Napsat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Savost plenky
100%
Plenka skvěle padne
100%
Kvalita materiálu
100%
Katy Š.
review
231Recenzí
262Hodnocení
243Objednávek
45Bodů

Plenky, které neprotečou

Katy Š. doporučuje
Varianta Kolorky DAY štětce S 3-6 kg jednorázové eko plenky 25 ks

Plenky, které svojí kvalitou opravdu přesvědčí. Jsou vyrobeny pro kojence na denní nošení. Díky svému pružnému materiálu a elastickému pásku skvěle padnou na tělíčko Vašeho miminka. Vysoká savost plen a maximální pohodlí pro vaše miminko. Nejlepší plenky pro miminka na trhu.

 • plus Vysoká savost plen - neprotékají
 • plus Vyrobeny z přírodních materiálů, EKO
 • plus Šetrné k pokožce miminka
Užitečné Užitečné (1) Neužitečné Neužitečné (0)
Olga W.
review
244Recenzí
170Hodnocení
282Objednávek
19Bodů

Krásné plenky, které padnou

Olga W. doporučuje
Varianta Kolorky DAY štětce L 8-13 kg jednorázové eko plenky 19 ks

Kolorky jsem si velmi oblíbila a to hlavně proto, že synovi perfektně padnou a díky absenci chemických látek nedráždí jeho pokožku. I když tyto plenky nepojmou tolik tekutiny jako plenky s chemickým jádrem, díky skvělému tvaru a rychlé nasákavosti s nimi nemáme zdaleka tolik nehod jako s jinými plenkami, které nám často protekly kolem nožiček nebo přes zádíčka. Krásný design a výběr z několika vzorů považuji za příjemný bonus.

 • plus Savé
 • plus Nedráždí pokožku
 • plus Skvěle padnou
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Kolorky Day

KOLORKY DAY myslí na zdraví vašeho miminka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku. Jak to dělají? Jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné pokožce miminek a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí.

KOLORKY jsou eko...

…protože jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, neobsahují chlor, ftaláty, latex ani parfémy, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku a nevyvolávají alergie. Naopak před vznikem opruzenin chrání dětskou pokožku proužky z přírodní Alo­e vera.

Kolorky Day
Kolorky Day

Navrženy pro miminko

Plenky jsou navrženy tak, aby se miminku co nejlépe přizpůsobily, nikde netlačily, byly prodyšné a vše zůstalo na svém místě. Savé jádro, které je tvořeno vrstvou buničiny a SAP gelu, pevně uzamyká tekutiny i zápach. KOLORKY tak odvedou vlhkost rychle pryč a zanechají dětskou pokožku suchou a klidnou. Všechny naše plenky jsou dermatologicky testovány a certifikovány Státním zdravotnickým ústavem – SZÚ.

Hlavní složky:

Kolorky Day

Aloe vera

Aloe vera je podle nás zázračná rostlina, na kterou nedáme dopustit. V dětské kosmetice bývá využívaná zejména kvůli svým hojivým, protizánětlivým a desinfekčním účinkům. Kde a proč je v plence? Přírodní proužky z aloe vera jsou umístěné z vnitřní strany plenky. Pečují o dětskou pokožku a chrání ji před vznikem opruzenin.

Kolorky Day

Buničina

Buničina má skvělé savé vlastnosti. A když jí k tomu poskytnete správné podmínky, je zcela biologicky rozložitelná. Vyrábí se buď z jednoletých rostlin, jako jsou len, bavlna, či kefal, nebo ze dřeva – u nás nejčastěji smrkového. Všechny naše plenky splňují FSC certifikaci, která zaručuje, že dřevo, které se používá na výrobu buničiny a papíru, pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Vzhledem k tomu, že dítě je v prvních dvou letech svého života v plence prakticky neustále, považujeme za důležité hlídat i způsob bělení buničiny. Bělení neprobíhá chlorem, ale metodou TCF (total chlorine free), při níž se používá kyslík, ozón nebo peroxid vodíku. Chlor totiž zanechává v plence malé množství toxických dioxinů, které mohou mít významný vliv na vývoj dítěte a ovlivnit jeho imunitní, hormonální a nervový systém. Kde a proč je buničina v plence? Je umístěná po celé ploše absorpčního systému, aby spolehlivě odváděla vlhkost od citlivé dětské pokožky. 

SAP

SAP

SAP neboli gel s vysokým podílem superabsorpčního polymeru je rozšířená organická sloučenina, u které nebyly prokázány toxické ani zdraví škodlivé vlastnosti. Jsou to drobné krystalky, které absorbují až 300násobek své váhy a zároveň pohlcují zápach. Použití gelu je k životnímu prostředí šetrnější, pokud by totiž plenky tento gel neobsahovaly, byla by jejich spotřeba výrazně vyšší a tím stouplo množství vyprodukovaného odpadu. SAP je recyklovatelný, ale bohužel není biologicky rozložitelný. Můžeme vás ale ujistit, že díky svým netoxickým vlastnostem nezatěžuje přírodu. Kde a proč je v plence? SAP je antibakteriální a pohlcuje tekutinu a zápach v absorpčním systému plenky, takže pokožka vašeho miminka zůstane suchá a chráněná před vyrážkou a opruzeninami.

LDPE

LDPE

LDPE je netoxický a recyklovatelný plast, se kterým se denně setkáváte. Kde a proč je v plence? LDPE je v plence jako tenký film v absorpčním systému, který chrání před únikem tekutiny, najdete ho také v lepicích páscích. Tato vrstva se zároveň stará o to, aby plenka hezky držela a netlačila. Film z LDPE je vrstva plenky, na kterou pomocí barev tiskneme originální designy našich plenek. Pro potisk Kolorek používáme barvy na vodní bázi, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Barvy jsou složeny z vody, ve vodě rozpustné pryskyřice a pigmentu. Barvy neobsahují žádné škodlivé látky a při jejich testování nebyly prokázány žádné škodlivé účinky.

Spunbond netkaná textilie

Spunbond netkaná textilie

Je prodyšná a lehká. Můžete si ji představit jako velice odolnou textilii, která vzniká dloužením a překládáním přírodních nebo syntetických vláken. Kde a proč je v plence? Protkává absorpční systém, přední prodyšnou tkaninu a pružný pas plenky, aby pod nimi mohla dětská pokožka bez problému dýchat.

Zkuste také ostatní výrobky značky Kolorky, které naleznete v kategoriích Přebalování, Dětské pleny a Matka a dítě. Produkt ohodnotilo 8 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Jednorázové dětské pleny.

EAN8595658100261
ZnačkaKolorky
Produktová řadaKolorky Day
Velikost balení25 ks
Váha3 - 6 kg
Pro  Pro kojence  Pro děti
Vlastnosti  Bez parfemace  EKO  Přírodní
Velikost  S
Velikost plenek  Velikost 2
Plenky  Zavírání elastickým lepivým páskem  Denní
Certifikáty  SZÚ - Státní zdravotní ústav
Potisk  Štětce
Originální názevDAY - štětce - S (3-6 kg) - 25 ks - jednorázové eko plenky