Zdravý úsměv

Čištění zubů patří k důležitým hygienickým návykům. Odměnou nám jsou zdravé zuby a krásný úsměv, který je vizitkou každého z nás. Objevte produkty, které zlepší péči o vaše zuby a dásně. Pokud vás nebaví manuální čištění zubů, elektrický kartáček je pro vás ideálním řešením a je vhodný pro každého – oblíbí si ho i vaše děti. Víte však jak vybrat správný elektrický kartáček? Který je ten správný pro vás?

rozdelovnik1

Čištění zubů

rozdelovnik2

Při čištění je potřeba zvolit vhodné zubní kartáčky, pastu, ale také nezapomenout na mezizubní kartáčky. Ústní sprcha svou funkčností posouvá zubní péči o dutinu ústní na vyšší level. Při správném zacházení má za následek zlepšení úrovně kvality dentální hygieny. Zářivý úsměv se totiž jen tak nevysedí, musí se pro něj něco udělat.

Zubní pasty pro celou rodinu

Perfektní dočištění pomocí ústní sprchy

rozdelovnik1

Sonické zubní kartáčky

rozdelovnik2

Sonické kartáčky fungují na principu jemných vibrací, při kterých štětiny kartáčku kmitají vysokou rychlostí a efektivně odstraňují zubní plak. Až 80 000 kmitů za minutu vhání vodu se zubní pastou i do mezizubních prostor a jemné vibrace nedají šanci plaku, skvrnám ani bakteriím.

Jak vybrat ten správný elektrický kartáček?

Sonický, rotační, oscilačně-rotační? Který si vybrat a proč?

Jedná se o rozdílné technologie čištění – zatímco hlava sonického kartáčku vytváří kmity, rotační kartáček čistí zuby pomocí kruhových pohybů.

Nejkomplexnější technologii mají rotačně-oscilační kartáčky, které provádějí polorotační pohyb, tedy krouží v 90 stupňových kruzích tam a zpět. Štětiny kartáčku také oscilují dovnitř a ven, aby důkladně obklopily každý zub a odstranily povlak. Nejefektivnější jsou kartáčky s 3D technologií, protože nabízejí 10 500 oscilačně-rotačních pohybů za minutu a 48 000 pulsních pohybů za minutu.
Technologie iO, kterou přináší Oral-B nabízí také mikrovibrace a nejrůznější režimy čištění – určené např. na citlivé zuby, bělení zubů nebo masáž dásní. Chytrý senzor citlivosti vás také upozorní pokud na zuby moc tlačíte. Obsahují také umělou inteligenci s 3D mapováním zubů.

Jak vybrat ten správný elektrický kartáček?
rozdelovnik1

Rotačně-oscilační kartáčky

rozdelovnik2

Tyto kartáčky, jak již bylo zmíněno, rotují a oscilují tam a zpět v kruhovém pohybu. Při jejich použití se již tedy nemusíte trápit komplikovanou technikou správného čištění zubů jako u manuálního nebo sonického zubního kartáčku. Jediné, co musíte udělat, je jemně přitlačit hlavici zubního kartáčku na povrch zubu, a po 2–3 vteřinách se přesunout na další.

Oral-B - profesionální péče o váš chrup

Značka Oral-B je synonymem pro kvalitní péči o chrup. Tyto kartáčky poskytují nadstandardní péči o zuby a celou ústní dutinu dospělých, i dětí. Pokrokové technologie a špičkové provedení umožňují to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění.

Oral-B - profesionální péče o váš chrup
rozdelovnik1

Péče o dětské zoubky

rozdelovnik2

Nezapomínejte ani na dentální hygienu dětí. K správné péči o chrup je vhodné vést děti od útlého věku. Pro větší děti, které si už umí samy čistit zoubky, je skvělým pomocníkem elektrický zubní kartáček. Zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Ať je čištění zoubků pro děti zábavou!