Philips Sonicare 3100 HX3675/13 2 ks

Sbohem manuální zubní kartáčku, vítej sonická technologie. Sonická technologie …

Zobrazit více

Sbohem manuální zubní kartáčku, vítej sonická technologie. Sonická technologie kartáčku Philips Sonicare 3100 jemně odstraní 3x více plaku než manuální kartáček. Zabudovaný tlakový senzor upozorní při přílišném tlaku a praktické časovače napomáhají správnému čištění.

Můžete mít dnes  více info
2ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 13:00
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
2 490 Kč
Cena za 1 ks: 1 245,00 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Philips Sonicare 3100 HX3675/13 2 ks
Hodnocení produktu 4.7
plusVoltaren Emulgel 10 mg/g gel proti bolesti 150 g
Hodnocení produktu 5
Philips Sonicare 3100 HX3675/13 2 ks
+ Voltaren Emulgel 10 mg/g gel proti bolesti 150 g
2 809 Kč
Philips Sonicare 3100 HX3675/13 2 ks
Hodnocení produktu 4.7
plusMOVit Energy Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 kapslí
Hodnocení produktu 5
Philips Sonicare 3100 HX3675/13 2 ks
+ MOVit Energy Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 kapslí
2 739 Kč
4.7
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 9 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Perfektní čistota chrupu
40%
Zuby jsou bělejší
40%
Zlepšené zdraví dásní
40%
Philips Sonicare, elektrický zubní kartáček

Sbohem manuální zubní kartáčku, vítej sonická technologie. Sonická technologie kartáčku Philips Sonicare 3100 jemně odstraní 3× více plaku než manuální kartáček. Zabudovaný tlakový senzor upozorní při přílišném tlaku a praktické časovače napomáhají správnému čištění. 

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare 3100 HX3675/13 1+1

 • sonická technologie s 31 000 pohyby/min
 • zabudovaný tlakový senzor
 • 1 režim čištění, 2 časovače
 • hlavice ProResults Standard
 • připomenutí výměny hlavice BrushSync
 • odstraňuje až 3× více zubního plaku*
 • výdrž baterie až 2 týdny**
sonická technologie, elektrický zubní kartáček, zuby

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 31 000 jem­ných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajis­tí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rov­nátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním o­šetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

elektrický sonický kartáček, zubní plak, zuby, Sonicare, zubní kartáček

Je klinicky prokázáno, že elektrický zubní kartáček Sonicare s inovativní sonickou technologií odstraňuje až 3× více plaku než manuální zubní kartáček. Odstraňuje plak ze zubů a dásní, a přitom vaše dásně chrání. Užijete si dva týdny pravidelného používání** na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.

sonický zubní kartáček, Sonicare, čištění, tlakový senzor, ochrana zubů a dásní

Zabudovaný tlakový senzor automaticky sleduje tlak, který při čištění vyvíjíte. Při přílišném tlaku kartáček začne jemně vibrovat a tím vás upozorní, že byste měli zmírnit tlak při čištění. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě a pomáhá tak chránit vaše zuby a dásně.

režim čištění, sonický kartáček, režim Clean, Philips

Kartáček Philips Sonicare řady 3100 má režim Clean pro výjimečné každodenní čištění. V balení obsahuje kartáčkovou hlavici C1 ProResults ve standardní velikosti.

Časovače, sonický kartáček, Philips, čištění, zuby

Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout. Časovač QuadPacer doh­líží, jak dlouho jste strávili čištěním jedno­tlivých částí úst. SmarTimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

Program Easy - Start, sonický kartáček, Philips

Když začínáme s něčím novým, může chvíli trvat, než si na to zvykneme. Program Easy-Start vám poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku.

Philips, výměna hlavic, sonický kartáček, čištění zubů

Všechny kartáčkové hlavice se časem opotřebovávají, takže ty své budete chtít kontrolovat, abyste si stále zajistili skvělé čištění. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, kartáček vás upozorní krátkým pípnu­tím a rozsvícením světelné kontrolky na rukojeti.

Philips, USB nabíjení, elektrický zubní kartáček

Uvědomujeme si, že plasty z napájecích adaptérů mají veliký dopad na životní prostředí. Řady elektrických zubních kartáčků 3100 se proto nabíjejí pomocí USB kabelu a nepatří k nim žádná speciální nabíječka. Díky tomu jsme každý rok schopni spotřebovat až o 189tisíc kg méně plastu. To už je hodně, že? USB nabíjení je praktické i při cestování, stačí adaptér, do kterého zapojíte jak kartáček, tak i stávající zařízení, které již vlastníte.

* ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem pro zdravější zuby a dásně
** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

Upozornění

Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

Zkuste také ostatní produkty značky Philips Sonicare, které uvidíte v kategoriích Ústa a zuby, Philips Sonicare a Sonické zubní kartáčky. Výrobek hodnotilo 9 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sonické zubní kartáčky pro dospělé.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8710103985686
ZnačkaPhilips Sonicare
Produktová řadaPhilips Sonicare 3100
Příslušenství v balení  Nabíjecí stojánek
Barva  Bílá
Počet programů1
Velikost balení2 ks
Originální názevPhilips Sonicare 3100 HX3675/13