Dětské čaje - Lípa (3 produktů)

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak …

Zobrazit více

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak dospělí, mladí, těhotné ženy, ale i těm nejmenším můžete připravit chutný čaj. Rozdíl mezi čaji pro dospělé a pro děti je v obsahu kofeinu a také v některých druzích bylinek. To však není žádný problém, nabídka čajů pro děti je bohatá a můžete pro své ratolesti vybrat několik různých příchutí. Dětské čaje jsou velmi prospěšné i pro dodržení správného pitného režimu nebo jako doplněk při zdravotních potížích.

Čaje pro děti podle účelu

V naší nabídce najdete dětské čaje pro správné zažívání dětí, čaje, které podporují normální funkci dýchacího systému, nebo třeba čaje na utišení, když dítěti rostou první zoubky. Zakoupit můžete i čaj s obsahem meduňky, po kterém bude váš potomek sladce spát. Dětské čaje mají obrázkové, pohádkové motivy, které budou lahodit očím dětí. Součástí některých čajů jsou i hračky. Pro obohacení pitného režimu jsou vhodné především ovocné čaje, naopak na posílení imunity nebo podporu dýchacího systému doporučujeme průduškový čaj nebo čaj určený přímo k podpoře normální funkce dýchacího systému. Pro klidný spánek sáhněte po čajové směsi s obsahem meduňky a pro kojence, které trápí nadýmání, pořiďte čaj s obsahem fenyklu (podávejte po ukončeném 1. týdnu).

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Nobilis Tilia. Nejlépe hodnoceným produktem je Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek 50 g.

Apotheke Dětský čaj na dýchací cesty BIO 20 ks

Můžete mít za 3 dny v pondělí 15. 7.

Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek 50 g

Můžete mít za 3 dny v pondělí 15. 7.
Megafyt Dětský čaj průdušky 20x2g 20 ks

Megafyt Dětský čaj průdušky 20x2g 20 ks

Můžete mít za 3 dny v pondělí 15. 7.
Banner
Dětské čaje - Lípa - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské čaje - Lípa ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské čaje - Lípa lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj s echinaceou n.s.20x2g 20 ks
5 / 2x
Super caj, prijemna chut, a prekvapujuco naozaj posilnil detom imunitu. Odporucam.
Recenze produktu: Leros Dětský čaj třešeň 20 x 2 g
5 / 1x
Má skvelú chuť
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO bylinný, běžné pití 20 ks
5 / 1x
Prckovi chutná.
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO uklidňující 20 ks
5 / 8x
Výrazný, ale chutí
Recenze produktu: Apotheke Dětský Pohádkový čaj Lesní směs s malinou sáčky 20 x 2 g
5 / 2x
I v letních dnech vařím dceři čaj, popíjí ho studený v průběhu dne. Důležité pro mě je , že ji chutná a kvalita je zde na místě
Recenze produktu: Leros Dětský čaj jablko, 20 x 2 g
5 / 2x
Výborný
Recenze produktu: Herbex Dětský čaj pohádkový sáčky 20 x 3 g
5 / 2x
Lahodny detsky caj, bez farbiv, dochucovadiel a slovensky ;-)
Recenze produktu: Herbex Ovocníček pro mrňousky 20 x 15 g
5 / 1x
Našej malej veľmi chutí
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj třešeň 20 x 2 g
5 / 2x
Dobrý čaj
Recenze produktu: Dr.Muller Müllerův dětský čaj s jitrocel.a mateř. sáčky 20 ks
5 / 1x
Chuťově velmi příjemný čaj

Kategorii Dětské čaje jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské čaje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské čaje najdete mezi prvními.