Dětské čaje - nejlevnější produkty (29 produktů)

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak …

Zobrazit více

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak dospělí, mladí, těhotné ženy, ale i těm nejmenším můžete připravit chutný čaj. Rozdíl mezi čaji pro dospělé a pro děti je v obsahu kofeinu a také v některých druzích bylinek. To však není žádný problém, nabídka čajů pro děti je bohatá a můžete pro své ratolesti vybrat několik různých příchutí. Dětské čaje jsou velmi prospěšné i pro dodržení správného pitného režimu nebo jako doplněk při zdravotních potížích.

Čaje pro děti podle účelu

V naší nabídce najdete dětské čaje pro správné zažívání dětí, čaje, které podporují normální funkci dýchacího systému, nebo třeba čaje na utišení, když dítěti rostou první zoubky. Zakoupit můžete i čaj s obsahem meduňky, po kterém bude váš potomek sladce spát. Dětské čaje mají obrázkové, pohádkové motivy, které budou lahodit očím dětí. Součástí některých čajů jsou i hračky. Pro obohacení pitného režimu jsou vhodné především ovocné čaje, naopak na posílení imunity nebo podporu dýchacího systému doporučujeme průduškový čaj nebo čaj určený přímo k podpoře normální funkce dýchacího systému. Pro klidný spánek sáhněte po čajové směsi s obsahem meduňky a pro kojence, které trápí nadýmání, pořiďte čaj s obsahem fenyklu (podávejte po ukončeném 1. týdnu).

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Apotheke. Nejlépe hodnoceným produktem je Apotheke Dětský čaj BIO heřmánkový 20 ks.

Banner
Dětské čaje - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské čaje - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské čaje - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO uklidňující 20 ks
5 / 8x
Výrazný, ale chutí
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO bylinný, běžné pití 20 ks
5 / 1x
Prckovi chutná.
Recenze produktu: Apotheke Dětský Pohádkový čaj Lesní směs s malinou sáčky 20 x 2 g
5 / 2x
I v letních dnech vařím dceři čaj, popíjí ho studený v průběhu dne. Důležité pro mě je , že ji chutná a kvalita je zde na místě
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj třešeň 20 x 2 g
5 / 2x
Dobrý čaj
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO průduškový 20x1.5g 20 ks
5 / 2x
Výborný čaj při nachlazení.
Recenze produktu: Megafyt Lipový květ 30 g
5 / 2x
spokojenost pomáhá
Recenze produktu: Čaj Bylináře Dětský čaj na imunitu 20 ks
5 / 3x
potomek si nestěžuje :-)
Recenze produktu: Leros BABY Dětský čaj Spokojené bříško 20x2g 20 ks
5 / 1x
Nase dite ma cajik rado a piji ho obcas rada i ja. Dobry bylinkovy cajik s vybornou chuti.
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO rooibos běžné pití 20 ks
5 / 24x
Veľmi dobrý čajik
Recenze produktu: Megafyt MIX ovocných dětských čajů 20 x 2 g
5 / 2x
S těmito dětskými čaji jsem velmi spokojená. Preferuji pro svého syna bio čaje. Tyto mu chutnají. Budu kupovat i nadále.

Kategorii Dětské čaje jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské čaje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské čaje seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.