Dětské čaje - Na zažívání (2 produktů)

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak …

 Zobrazit více

Čaje pro děti jsou vhodným doplňkem stravy, který podporuje obranyschopnost organismu vašich dětí. Podporují imunitu a jsou vhodné už pro miminka po ukončení čtvrtého měsíce. Výhodou čaje je, že si na něm můžou pochutnat jak staří lidé, tak dospělí, mladí, těhotné ženy, ale i těm nejmenším můžete připravit chutný čaj. Rozdíl mezi čaji pro dospělé a pro děti je v obsahu kofeinu a také v některých druzích bylinek. To však není žádný problém, nabídka čajů pro děti je bohatá a můžete pro své ratolesti vybrat několik různých příchutí. Dětské čaje jsou velmi prospěšné i pro dodržení správného pitného režimu nebo jako doplněk při zdravotních potížích.

Čaje pro děti podle účelu

V naší nabídce najdete dětské čaje pro správné zažívání dětí, čaje, které podporují normální funkci dýchacího systému, nebo třeba čaje na utišení, když dítěti rostou první zoubky. Zakoupit můžete i čaj s obsahem meduňky, po kterém bude váš potomek sladce spát. Dětské čaje mají obrázkové, pohádkové motivy, které budou lahodit očím dětí. Součástí některých čajů jsou i hračky. Pro obohacení pitného režimu jsou vhodné především ovocné čaje, naopak na posílení imunity nebo podporu dýchacího systému doporučujeme průduškový čaj nebo čaj určený přímo k podpoře normální funkce dýchacího systému. Pro klidný spánek sáhněte po čajové směsi s obsahem meduňky a pro kojence, které trápí nadýmání, pořiďte čaj s obsahem fenyklu (podávejte po ukončeném 1. týdnu).

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Megafyt, Apotheke a Fytopharma. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Apotheke Dětský čaj BIO fenyklový 20 ks.

Dětské čaje - Na zažívání - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské čaje - Na zažívání ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské čaje - Na zažívání lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO uklidňující 20 ks
5 / 8x
Výrazný, ale chutí
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO bylinný, běžné pití 20 ks
5 / 1x
Prckovi chutná.
Recenze produktu: Apotheke Dětský Pohádkový čaj Lesní směs s malinou sáčky 20 x 2 g
5 / 2x
I v letních dnech vařím dceři čaj, popíjí ho studený v průběhu dne. Důležité pro mě je , že ji chutná a kvalita je zde na místě
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj třešeň 20 x 2 g
5 / 1x
Čajík je fajn vec pre detičky v chladnom pocasi
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO průduškový 20x1.5g 20 ks
5 / 2x
Výborný čaj při nachlazení.
Recenze produktu: HiPP BIO Fenyklový čaj sáčky 20 ks
5 / 36x
_
Recenze produktu: Apotheke Dětský čaj BIO na imunitu 20 ks
5 / 20x
cajik ma skutocne vybornu chut, mojmu synovi chuti
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj bez kofeinu 20 ks
5 / 5x
????
Recenze produktu: Megafyt Lipový květ 30 g
5 / 2x
spokojenost pomáhá
Recenze produktu: Čaj Bylináře Dětský čaj na imunitu 20 ks
5 / 3x
potomek si nestěžuje :-)

Produkty z kategorie Dětský čaj jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětský čaj jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Dětský čaj najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.