Dětské hrací deky s hrazdičkou - Pro kojence (6 produktů)

Pomocník, který provází zejména ty nejmenší během jejich prvních měsíců života. Spolu s dětskými lehátky a ohrádkami představují hrací deky s hrazdou bezpečné místo, kde si váš prcek odpočine nebo si zahraje. Nabízejí širokou škálu funkcí a aktivit …

Zobrazit více

Pomocník, který provází zejména ty nejmenší během jejich prvních měsíců života. Spolu s dětskými lehátky a ohrádkami představují hrací deky s hrazdou bezpečné místo, kde si váš prcek odpočine nebo si zahraje. Nabízejí širokou škálu funkcí a aktivit – vizuálních, hmatových či zvukových prvků, které podporují motorický a senzorický rozvoj. Jsou vybaveny hračkami pro nejmenší, a to vybízí miminko ke zkoumání a objevování. Odnímatelné visící hračky a chrastítka jsou zhotoveny z různých zajímavých textur či vzorů, jejich součástí bývají i například zrcátka či zvuky. Některé hrací deky s hrazdou „rostou“ s vaším prckem. Součástí může být polštářek na podporu cvičení s bříškem nebo mohou nabízet více míst k připevnění hraček – aby se daly přesouvat, když se vaše dítě učí kutálet, plazit se či sedět. Deky bývají vyráběny z hrubších měkkých a pohodlných materiálů s příjemným povrchem pro co největší komfort vašeho miminka.

Od jakého věku miminka jsou vhodné hrací deky s hrazdou?

Hrací deky s hrazdou bývají obvykle vhodné již od narození nebo od 3 měsíců, v závislosti na konkrétní značce.

Zákazníci hodnotí nejlépe řady Yookidoo, Baby Mix a Infantino. Nejlépe hodnoceným výrobkem je PlayTo Luxusní hrací deka z minky s melodií medvídek.

Yookidoo Hrací deka Země robotů

Yookidoo Hrací deka Země robotů

Můžete mít dnes1 790 Kč
Bayo Hrací deka s piánkem Safari

Bayo Hrací deka s piánkem Safari

Můžete mít dnes1 290 Kč
Nuk FOREST FUN 3-D Deka na hraní

Nuk FOREST FUN 3-D Deka na hraní

Můžete mít dnes1 490 Kč
Yookidoo Hrací deka s hrazdou 1 ks

Yookidoo Hrací deka s hrazdou 1 ks

Můžete mít dnes2 490 Kč
Baby Mix Hrací deka  mýval

Baby Mix Hrací deka mýval

Můžete mít dnes839 Kč
Dětské hrací deky s hrazdičkou - Pro kojence - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské hrací deky s hrazdičkou - Pro kojence ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské hrací deky s hrazdičkou - Pro kojence lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: MoMi MULTI Hrací a vzdělávací deka s míčky
5 / 1x
Pořizovali jsme ji k rodičům, jako druhou deku, abychom nemuseli převážet tu co máme doma a jsem nadšená. Byla víc jak o polovinu levnější a je mnohem hezčí, než ta, co jsme koupili jako první.
Recenze produktu: Nuk FOREST FUN 3-D Deka na hraní
5 / 1x
Je rozkošná!! Zatím si s ní hraju já. :D
Recenze produktu: Yookidoo Hrací deka s hrazdou 1 ks
4 / 1x
myslím že dost dobrý já si nehraju s hrazdičkou mám 58 let

Kategorii Dětské hrací deky s hrazdičkou jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské hrací deky s hrazdičkou jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské hrací deky s hrazdičkou seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.