Dezerty a pyré (7 produktů)

Chcete si na chvíli odfrknout od věčného mixování, odšťavňování a míchání? Při pomyšlení na ovocné pyré nebo kokosový dezert se vám začínají sbíhat sliny?  Rozumíme. Mixér nechte protentokrát na polici a porozhlédněte se v naší online vitríně plné …

 Zobrazit více

Chcete si na chvíli odfrknout od věčného mixování, odšťavňování a míchání? Při pomyšlení na ovocné pyré nebo kokosový dezert se vám začínají sbíhat sliny?  Rozumíme. Mixér nechte protentokrát na polici a porozhlédněte se v naší online vitríně plné dobrot. Výběr produktů v této kategorii vás určitě potěší. Nabídnout si můžete ze zdravých dezertů plných rozmanitých chutí, slaďoučkých pyré se šťavnatým ovocem nebo příkrmů pro naše nejmenší strávníky.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Bionek, HiPP a Good Goût. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Good Goût BIO Jahodový dezert s jablkem 2 x 100 g.

Dezerty a pyré - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dezerty a pyré ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dezerty a pyré lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Nestlé Yogolino Mléčný dezert s příchutí sušenek 4 x 100 g
5 / 3x
Synčekovi chuti
Recenze produktu: Alpro sójový dezert s čokoládovou příchutí 125 g
4.5 / 2x
Ani mamka nepoznala ze je dezert sojovy

Produkty z kategorie Dezerty a pyré jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dezerty a pyré jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Dezerty a pyré najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.