Dilda s přísavkou (6 produktů)

Ruce vzhůru! V této kategorii je nebudete potřebovat. Dildo pomocí přísavky připevníte na jakýkoliv hladký povrch (kachličky ve sprše, stůl, podlahu,...), svisle nebo vodorovně. Erotickou rozkoš si tak můžete užívat v různých polohách přesně podle …

 Zobrazit více

Ruce vzhůru! V této kategorii je nebudete potřebovat. Dildo pomocí přísavky připevníte na jakýkoliv hladký povrch (kachličky ve sprše, stůl, podlahu,...), svisle nebo vodorovně. Erotickou rozkoš si tak můžete užívat v různých polohách přesně podle vašich představ. Přísavka se ze začátku může zdát jako nenápadná vychytávka, ale přínos, který díky ní získáte, za vyzkoušení každopádně stojí. Dildo s přísavkou můžete směle použít i jako klasické dildo třeba v posteli nebo jako anální hračku.

Nejlépe hodnoceným produktem je FunFactory Dildo Boss růžové. Zákazníci nejlépe hodnotí řady FunFactory, Lady Dreams a Lola Games .

FunFactory Dildo Boss růžové

Můžete mít dnes
990 Kč
Product image

Lady Dreams Dildo - Kerios Black

Můžete mít dnes839 Kč

FunFactory Dildo Amor růžové

Můžete mít dnes
749 Kč
Banner
Dilda s přísavkou - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dilda s přísavkou ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dilda s přísavkou lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 1x
Super

Podívejte se na produkty z kategorie Dilda s přísavkou seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dilda s přísavkou jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dilda s přísavkou seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.