Dilda (7 produktů)

Dildo nebo také umělý penis, chcete-li. Jeho historie sahá do dob 2 500 let př. n. l. Uspokojování pro nás tedy není žádnou novinkou, ba naopak. Masturbace je přirozená, velice příjemná součást našeho života. Zatímco si naši dávní předci museli …

Zobrazit více

Dildo nebo také umělý penis, chcete-li. Jeho historie sahá do dob 2 500 let př. n. l. Uspokojování pro nás tedy není žádnou novinkou, ba naopak. Masturbace je přirozená, velice příjemná součást našeho života. Zatímco si naši dávní předci museli vystačit s erotickými pomůckami z kamene a slonoviny, my si v dnešní době můžeme vybírat z širokého spektra bezpečných materiálů a rozmanitých tvarů. 

V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Anální dilda, Dilda s přísavkou, Klasická dilda, Oboustranná dilda a Silikonová dilda. Nejlépe hodnoceným produktem je Lovetoy Flawless Clear Prostate Plug 6.0''. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Lady Dreams, FunFactory a Orion.

Dilda - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dilda ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dilda lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 1x
Super
Recenze produktu: FunFactory Dildo Magnum černé
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná

Podívejte se na produkty z kategorie Dilda seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dilda jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dilda najdete mezi prvními.