Energy (4 produktů)

Inovativní nutraceutika, terapeutická i pěstící kosmetika a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi …

Zobrazit více

Inovativní nutraceutika, terapeutická i pěstící kosmetika a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností, lékařskými kruhy a terapeuty.

Respektujeme nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpáme ze znalostí a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických učení.

Produkty a komplexní, citlivě nastavenou péči o zákazníka chápeme jako neoddělitený celek. Kvalitní a hloubková diagnostika, přednášky, kurzy, vlastní magazín a odborné vzdělávání jsou jen částí široké nabídky, kterou pravidelně poskytujeme a rozšiřujeme pro všechny naše klienty.

Cítíme a pevně věříme, že lidský kontakt je i v dnešní době nenahraditelný. Proto neustále rozšiřujeme nejen seznam autorizovaných míst, kde lze získat naše produkty a neoddělitelnou péči, ale také země, ve kterých tyto služby poskytujeme. A protože energie nezná hranic, stejně i my vytváříme prostor, v němž se lze pohybovat bez jakéhokoliv omezení

Product image

Energy Spiron spray 50 ml

Můžete mít dnes389 Kč
Product image

Energy Vironal 30 ml

Můžete mít dnes532 Kč

Energy Gynex 30 ml

Můžete mít dnes
453 Kč
Energy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Energy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Energy lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Energy Tribulus terrestris forte 30 ml
5 / 1x
Doporucuji
Recenze produktu: Energy Cytosan 90 kapslí
5 / 1x
????
Recenze produktu: Energy Peralgin 120 kapslí
5 / 1x
Pomáha hlavne pri navaloch a poteniu.
Recenze produktu: Energy Probiosan 90 kapslí
5 / 1x
Manželovi pomohlo pre zníženie kyslosti v tele. Odporúčame.
Recenze produktu: Energy Regalen 30 ml
5 / 3x
Ešte ho užívame krátko, tak nevieme posúdiť účinok. Ale mám super skúsenosť s Audironom, ten mám v domácej lekárničke už roky. Výborný na uši, akty, kútiky, opar, bradavice. A mam ešte Gynex....hneď po prvých 3 týždňoch upravená menštruácia. Preto som sa rozhodla zakúpiť aj Regalen.
Recenze produktu: Energy Fytomineral konc.koloidní roztok minerálů 150 g
5 / 2x
Skvělý produkt. Kupuji opakovaně v náročnějším období a mohu jen doporučit.
Recenze produktu: Energy Spiron spray 50 ml
5 / 2x
Príjemná silná vôňa.
Recenze produktu: Energy Protektin regenerační krém 50 ml
5 / 2x
Jediná masť, ktorá mi pomáha v zime na suché ruky. Koža mi zvykla praskať do krvi, tento krém ju pekne vyhojil a zjemnil. Naozaj odporúčam.
Recenze produktu: Energy Grepofit 135 kapslí
5 / 1x
Dobrá podpora imunity
Recenze produktu: Energy Vironal 30 ml
5 / 2x
super!