Chaganela FytoDETOX Chaga + Chlorella + Spirulina 150 kapslí

Doplněk stravy s chlorellou, spirulinou a čagou.

Doplněk stravy s chlorellou, spirulinou a čagou.

Můžete mít dnes  více info
5ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 11:00
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
659 Kč409 Kč
Cena za 1 kapsli: 2,73 Kč
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Přírodní Přírodní
Veganské Veganské
Nakupujte společně
Ušetříte 250 Kč
Chaganela FytoDETOX Chaga + Chlorella + Spirulina 150 kapslí
+ Oral-B EssentialFloss Mint Wax Dentální nit 50 m
717 Kč467 Kč
Ušetříte 250 Kč
Chaganela FytoDETOX Chaga + Chlorella + Spirulina 150 kapslí
+ Matcha tea BIO Harmony 30 x 2 g
938 Kč688 Kč
chaganela

FytoDETOX obsahuje zelené potraviny chlorellu, spirulinu, a to vše obohacené o „božskou houbu“ sibiřskou čagu. Sladkovodní řasa chlorella se sladkovodní sinicí spirulinou se vzájemně doplňují a jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a čisticím účinkem. 

chaganela

Podporuje přirozenou obranyschopnost

Chlorella a Spirulina jsou součástí alternativních jídelníčků vegetariánu, veganů a jiných makrobiotiků. Obsahují širokou škálu biologicky aktivních látek a jsou jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu. Tato vyvážená kombinace podporuje pročištění organismu a při­rozenou obranyschopnos­t. Působí jako antioxidant, přispívá k normálnímu trávení a funkci jater a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Znáte sibiřskou houbu čagu?

Představte si rozlehlou sibiřskou tajgu, nedotčenou přírodu, louky, lesy. V těchto oblastech březových lesích roste houba čaga. Vyskytuje se v oblastech severní Asie a severní Evropy. Roste na živých břízách, využívá jejich živiny a blahodárnou energii. Je skutečně fantastická a má vysoký zdroj betaglukanů a polysacharidů.

chaga
chlorella

Chlorella

Chlorella je mikroskopická sladkovodní řasa. Oceňována je zejména její schopnost podporovat přirozené pročištění, ale i příznivý vliv na imunitu, trávicí systém i celkovou vitalitu a úroveň energie organismu. Chlo­rella obsahuje nejen vitaminy a minerály (včetně například jódu či vitaminů skupiny B), ale také je vůbec nejbohatším rostlinným zdrojem chlorofylu, kromě toho v ní najdeme i vlákninu, sporopolenin, růstový faktor CGF či chlorellin. Užívání chlorelly je vhodné prakticky pro každého a vzhledem k tomu, že jde o jeden z mála rostlinných prostředků obsahujících vitamin B12, si ji oblíbili zejména vegani a vegetariáni.

Spirulina

Spirulina je modrozelená sladkovodní řasa s řadou. Jde o jeden z nejoblíbenějších doplňků stravy při redukčních a detoxikačních kúrách. Pro obsah esenciálních aminokyselin a vitaminu B12, jehož výskyt je v rostlinné říši vzácný, jde též o vhodný doplněk veganské a vegetariánské stravy.

Spirulina

Doporučené dávkování

2–4 kapsle denně pro dlouhodobé užívání. Zvýšená dávka 3–6 kapslí denně pro intenzivní užívání. Navyšujte postupně během týdne. Vždy důkladně zapijte a pitný režim zvyšte i během dne. Rovněž dodržujte minimálně hodinový rozestup mezi užitím FytoDetoxu a případných léků. Kapsle zapijte dostatečným množství vody, nejméně 200 ml.

Upozornění

Nepřekračujte denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před teplem.

Složení

  • xtrakt ze sibiřské čagy (Inonotus obliquus) 133,3 mg
  • Spirulina (Arthrospira platensis) 133,3 mg
  • Chlorela (Chlorella pyrenoidosa) 133,3 mg
  • Kapsle HPMC (hydroxypropylmethyl celulóza), vhodné pro vegatariány a vegany

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Chaganela, které uvidíte v kategoriích Doplňky stravy, Speciální doplňky stravy a Chlorella. Produkt je nyní ve slevě 38 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Čaga.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.