Čaga - Pro dospělé (7 produktů)

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a …

Zobrazit více

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a vitality.

Jak čagu konzumovat?

Čagu sibiřskou můžeme užívat několika různými způsoby: jako čaj, tinkturu nebo prášek. Na Pilulce ji také pořídíte v čisté formě jako extrakt (kapsle nebo tablety).

Co čaga obsahuje?

  • antioxidanty
  • bílkoviny a aminokyseliny
  • vitamíny B1, B2, B3 a B6
  • minerály jako zinek, měď a selen (které jsou důležité zejména pro náš imunitní systém)

Účinky čagy na naše zdraví

Čaga má řadu zdraví prospěšných účinků. Je to antioxidant, který pomáhá detoxikovat a posilovat imunitní systém těla. Studie prokázaly, že může výrazně zlepšit hladinu energie a zmírnit zánět. V některých případech může dokonce pomoci při běžných kožních onemocněních, jako je akné, růžovka nebo ekzém.

Uživatelé si oblíbili značky Chaganela a MRL. Nejlépe hodnoceným produktem je Chaganela Extrakt čagy s cordycepsem 60 kapslí.

Čaga - Pro dospělé - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Čaga - Pro dospělé ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Čaga - Pro dospělé lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Natural Medicaments Chaga 500 mg 90 kapslí
5 / 3x
Zboží dorazilo v pořádku. Účinek zatím pro krátkou dobu užívání zatím nemohu posoudit.
Recenze produktu: Chaganela Extrakt ze sibiřské čagy 270 kapslí
5 / 1x
Zlepšila se mi cukrovka,3 x si píchám inzulín a jednou na noc.Měla jsem problém vůbec něco snist aby mi cukr nestoupl.Nyní si jednotky inzulínu musím snižovat abych neměla hypo.Jsem tím překvapena a moc za to ráda.Bohužel,za ta léta s cukrovkou se mi poničily oči (sítnice) ubývá zrak.Vědět tak o tomto šikovném doplňku dříve.
Recenze produktu: Chaganela Extrakt ze sibiřské čagy 150 kapslí
5 / 1x
Spokojenost s produktem.
Recenze produktu: Salvia Paradise Čaga - chaga - rezavec šikmý AF tinktura 50 ml
5 / 1x
odporucam
Recenze produktu: MycoMedica Chaga prášek BIO 100 g
5 / 3x
Spokojnosť
Recenze produktu: Chaganela Extrakt ze sibiřské čagy 100 g
5 / 1x
Super, to nejlepší autoimunitní nemoci, konkrétně štítná žláza, po roce pití jsem bez léků. Ale dělala jsem toho pro zbavení se jich víc.
Recenze produktu: Terezia Čaga+Reishi a Rakytník 60 kapslí
4.9 / 14x
dúfam v dobrý účinok
Recenze produktu: Terezia Hlívá ústřičná + enzymy 60 kapslí
1 / 1x
Produkt lze hodnotit až po využívání

Produkty z kategorie Čaga jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Čaga seřazené od těch nejlevnějších. Čaga jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.