Fitness (0 produktů)

Je pro vás zdraví na prvním místě a chcete se cítit ve skvělé kondici? Potom jste na správném místě. V naší nabídce si můžete vybrat z několika fitness programů pod vedením špičkových trenérů. Pravidelný pohyb a vyvážený jídelníček je cestou ke …

Zobrazit více

Je pro vás zdraví na prvním místě a chcete se cítit ve skvělé kondici? Potom jste na správném místě. V naší nabídce si můžete vybrat z několika fitness programů pod vedením špičkových trenérů. Pravidelný pohyb a vyvážený jídelníček je cestou ke spokojenému a zdravému životnímu stylu, o tom není pochyb. Chce to jen začít a vytrvat. A s tím vám naše Klinika prostřednictvím fitness lekcí ráda pomůže. 

Proč navštěvovat fitness centrum?

  • Motivace. Na rozdíl od domova, kde se ke cvičení kolikrát nedokopete, v posilovně se o to postará trenér. Zároveň vás také budou motivovat výsledky, které se pravděpodobně dostaví dříve, než u domácího workoutu.
  • Pravidelnost. Ať už jste si jako cíl zvolili zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si jen udržet kondici, je důležité dodržovat nějaký plán. Pravidelné cvičení je proto základ.
  • Eliminace chyb. Pod vedením zkušeného trenéra se naučíte provádět cviky správně.
  • Pestrost. Zatímco doma máte jedny činky a švihadlo, ve fitness centrech máte široký výběr možností, posilovacích strojů a pomůcek, které jsou návštěvníkům k dispozici.
  • Sebevědomí. Důvodem, proč návštěvu fitka stále odkládáte, může být i ostych. Rozumíme. Zkuste se ale kousnout a dát tomu šanci. Získané sebevědomí za to totiž stojí.
  • Výsledky. Jednoznačně. Pravidelným navštěvováním posilovny si vaše tělo zvykne na pohyb a tu dřinu vám vynahradí skvělým pocitem ze sebe sama. 


Pokud vás zajímá víc o tom, jak spolehlivě shodit nějaké to kilo, tady jsme pro vás sepsali všechny důležité informace včetně fitness pomůcek, které se vám budou hodit.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?