Gely po opalování - Vivaco (2 produktů)

Kdo z nás by si nepřál mít krásné opálení? Snědá pokožka je symbolem krásy a přitažlivosti. Jenže vystavování pokožky UV paprskům ji dráždí, vysušuje a urychluje proces jejího stárnutí. Po každém vystavení těla UV paprskům proto doporučujeme …

Zobrazit více

Kdo z nás by si nepřál mít krásné opálení? Snědá pokožka je symbolem krásy a přitažlivosti. Jenže vystavování pokožky UV paprskům ji dráždí, vysušuje a urychluje proces jejího stárnutí. Po každém vystavení těla UV paprskům proto doporučujeme používat gel po opalování, který pokožku hydratuje, uklidní a dodá ji pocit svěžesti. Zároveň podpoří a urychlí proces regenerace a pomůže tak snížit negativní dopady pobytu na slunci. 

V kategorii Gely po opalování si podle vás nejlépe vedou značky VivaPharm, Vivaco a Bioderma. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Gely po opalování? Co takhle prozkoumat podkategorie Aloe vera gely Pro ještě přesnější výsledky zkuste použít filtry v levém menu nebo prozkoumejte top produktové řady jako například Vichy Capital Soleil Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Gely po opalování je Vichy Idéal Soleil Hydratační gelové mléko po opalování 300 ml .

Gely po opalování - Vivaco - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gely po opalování - Vivaco ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gely po opalování - Vivaco lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Lilien sun active aloe vera gel 200 ml
5 / 1x
Spokojená
Recenze produktu: Vichy Idéal Soleil Hydratační gelové mléko po opalování 300 ml
5 / 2x
Příjemně voní.
Recenze produktu: Eucerin Sun Regenerační gelový krém po opalování 200 ml
5 / 1x
Bezvadný přípravek po opalování. Jiný nepoužívám.
Recenze produktu: Beauty Formulas Aloe Vera Gel 100 ml
5 / 1x
Když se namaže boule hned, tak se uzdraví třikrát rychleji. Dobré i akné a kruhy pod očima. Gel vytvoří jemný film který se pak musí sundat nebo umýt.
Recenze produktu: Bioderma Photoderm After Sun gel-krém 500 ml
4.9 / 30x
Veľmi príjemná konzistencia, dobre sa vstrebáva do pokožky a pekne vonia.
Recenze produktu: Bioderma Photoderm After sun gel-krém 200 ml
4.9 / 30x
Zatiaľ najlepší produkt po opaľovaní
Recenze produktu: VivaPharm Aloe vera 97 % chladivý gel po opalování 250 ml
4.8 / 30x
dobrý
Recenze produktu: VivaPharm Aloe Vera 97 % chladivý gel po opalování 500 ml
4.6 / 13x
Krásně funguje
Recenze produktu: Fytofontana Aloe vera gel 100 ml
4.3 / 3x
Používám na svědivou alergickou pokožku, a jsem spokojená. Výrobek si kupuji pravidelně. Vhodný je i na podrážděnou pokožku, např. po holení.
Recenze produktu: Virde Collagen Aktive Gel + MSM 100 ml
4 / 1x
Dala som ho do daru - podľa mojej informácie zatiaľ pomáha.

Podívejte se na produkty z kategorie Gely po opalování seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Gely po opalování seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Gely po opalování najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.