Generica (27 produktů)

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti

Společnost GENERICA působí na slovenském trhu již od roku 1995 a svým zaměřením patří mezi specialisty na výzkum a výrobu výživových doplňků. Jejím posláním je nabídnout inovativní produkty nejvyšší kvality a podporovat zdravý životní styl. Více než 50 zaměstnanců využívá nejnovější poznatky vědy pro inovaci a vývoj produktů i výrobních technologií. Díky tomu a díky řadě spokojených zákazníků se společnost stala největší slovenskou firmou ve svém oboru na domácím trhu a své produkty s úspěchem vyváží i do zahraničí.

Prémiová kvalita produktů

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, GARANCIA DEKLAROVANÉHO OBSAHU ÚČINNÝCH LÁTOK

Vstupní a výstupní kontrola

Všechny suroviny procházejí přísnou vstupní kontrolou a jsou uchovávány za monitorovaných podmínek. Každá vyrobená šarže projde výstupní kontrolou a je podložena laboratorním testem.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, BEZ KONZERVAČNÝCH LÁTOK A UMELÝCH SLADIDIEL

Bez konzervačních látek a umělých sladidel

Postupně vyměňujeme umělá sladidla za přírodní. Naše kapky a sirupy neobsahují konzervační látky, umělá sladidla ani přidaná barviva. Téměř všechny naše produkty jsou vhodné i pro diabetiky, celiatiky a lidi s laktózovou intolerancí.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VSTUPNÁ A VÝSTUPNÁ KONTROLA

Garance deklarovaného obsahu účinných látek

Garantujeme obsah účinných látek deklarovaný na obalech našich produktů.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VÝVOJ ZALOŽENÝ NA NAJNOVŠÍCH POZNATKOCH

Vývoj založený na nejnovějších poznatcích

Vývoj našich produktů je založen na nejnovějších poznatcích z vědeckých výzkumů a studií. V posledních letech se náš vývoj zaměřuje na produkty na přírodní bázi.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VÝVOJ ZALOŽENÝ NA NAJNOVŠÍCH POZNATKOCH, CERTIFIKOVANÁ VÝROBA

Certifikovaná výroba

Produkty vyrábíme podle přísných standardů norem ISO 9001, 14001, 22000 a 13485.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VÝVOJ ZALOŽENÝ NA NAJNOVŠÍCH POZNATKOCH, BEZPEČNOSŤ

Bezpečnost

Naše produkty vyrábíme v souladu se systémem HACCP, který zajišťuje jejich zdravotní bezpečnost.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VÝVOJ ZALOŽENÝ NA NAJNOVŠÍCH POZNATKOCH, CERTIFIKOVANÉ SUROVINY

Certifikované suroviny

Produkty obsahují pouze suroviny vysoké kvality s certifikovaným původem.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba, Vitamíny skupiny B, Trávenie, detoxikácia, Imunita, Dôležité vitamíny a minerály, Výživové doplnky pre deti, VÝVOJ ZALOŽENÝ NA NAJNOVŠÍCH POZNATKOCH, ŠETRNÝ PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Šetrný přístup k životnímu prostředí

Produkty jsou vyráběny s důrazem na ochranu životního prostředí. Ve výrobě využíváme také sluneční energii.

Imunita

Imunita je obranná schopnost našeho organismu vůči nebezpečným vlivům okolního prostředí. Oslabená imunita má za následek častější infekční onemocnění, jako jsou různé virózy, chřipka, bakteriální infekce jako je angína, ale také gynekologické problémy nebo záněty močových cest. GENERICA nabízí hned několik výživových doplňků, například doplňky pro posílení imunity, vitamíny pro sportovce, pro děti nebo přírodní výživové doplňky.

Doplňky stravy k posílení imunity

Posilněte svou imunitu

Doplňků stravy, které obsahují látky prospívající normální funkci imunitního systému je obrovské množství. Doplňky stravy tyto látky nabízejí v různých kombinacích, kdy se jejich účinek vhodně podporuje. GENERICA mimo jiné nabízí také Vitamin K2, který je v dnešní době náročnější získat z běžné stravy. Je vhodné jej kombinovat s vitamínem D3 pro celkové posílení imunity organismu.

prirodne

Příroda je ten nejlepší zdroj pro správné fungování našeho těla a proto se k ní stále obrací víc a víc lidí. Moc přírody provází člověka již od nepaměti. Je spojována se zdravým životním stylem, filozofií a duchovní podstatou. Už dávní šamani využívali dary přírody. Věděli, jakými bylinkami a plody uzdravit nemocného bez jakýchkoli vedlejších účinků. Přírodní výživové doplňky pro nás představují jeden ze způsobů doplnění potřebných vitamínů a minerálů.

Až 90% kvality našeho zdraví můžeme významně

a aktivně ovlivnit svým přístupem.

Přírodní výživové doplňky

Přírodní doplňky

Všechno, co nám poskytuje sama příroda, je přirozeným balzámem pro tělo i duši. V současnosti jsme obklopeni chemií na každém kroku a čím dál tím více si uvědomujeme její negativní vliv na naše zdraví. Z bylinné říše přírodních léků nám pomáhá například šalvěj na podporu paměti a soustředěnosti, nebo bez černý na posílení imunity, fíky na podporu přirozeného vyprazdňování nebo břečťan popínavý a douška tymiánová na zklidnění dýchacích cest. Většina přírodních doplňků stravy je vhodná i pro děti.

sport

Organismus vystavený vysoké fyzické aktivitě a pravidelným tréninkům vyžaduje speciální výživu s vyšším podílem vitamínů a minerálů. Pro zvýšení výkonnosti a rychlou regeneraci svalů nabízí GENERICA řadu výživových doplňků pro sportovce. Při vyšší zátěži hrají vitamíny a minerály v organismu důležitou roli, a to například při výrobě energie, udržování zdraví kostí, přiměřené imunitní funkci a ochraně buněk před oxidačním stresem.

Trénink zatěžuje více metabolických cest v organismu,

pro které jsou zapotřebí vitamíny a minerály. 

Doplňky stravy pro sportovce

Jaké doplňky stravy užívat při cvičení?

Když si organismus zvyká na fyzickou zátěž při pravidelném tréninku, přirozeně si za těchto okolností žádá vyšší přísun vitamínů a minerálů. Jedním z nezbytných výživových doplňků na energii sportovců a jejich regeneraci je hořčík, dále vitamín C, zinek a vitamín D3.

generica

Děti jsou náchylné k nachlazení a virovým onemocněním, které se rychle šíří ve školním kolektivu. Proto je nutné dbát na zdravou a pestrou stravu bohatou na vitamíny. Mnohdy však jen správná životospráva nestačí. Imunitní systém je vhodné podpořit vitamíny pro děti, které obsahují optimální kombinaci vitamínů a minerálních látek. Doplňky stravy pro děti koupíme nejčastěji ve formě chutných sirupů či kapek, aby dětem bylo příjemnější jejich užívání. Je však třeba dbát na to, jaké přídané látky tyto produkty obsahují. Kapky a sirupy značky GENERICA neobsahují konzervační látky, umělá sladidla ani přidaná barviva.

Nedostatečným příjmem vitamínů

může dojít ke zhoršení některých funkcí. 

Doplňky stravy pro děti

Vitamíny potřebné pro děti

Protože si lidské tělo, až na pár výjimek, není schopno samo vytvářet potřebné množství vitamínů, musíme je doplňovat prostřednictvím stravy. Nedostatečným příjmem vitamínů může dojít ke zhoršení některých funkcí. Proto by děti měly mít pestrou, vyváženou stravu – jsou totiž na nedostatek vitamínů citlivější.

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba

Vitamíny skupiny B

Product image

Generica B-komplex forte 100 tablet

Můžete mít dnes209 Kč
Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba

Vitamín K2 a vápník

Generica, Prémiová kvalita produktov, certifikovaná výroba

Trávení a detoxikace

Generica Silybin Active complex 60 kapslí

Můžete mít dnes309 Kč
Datum expirace: 31. 1. 2024

Product image

Generica B-komplex forte 100 tablet

Můžete mít dnes209 Kč
Product image

Generica Pyridoxin 60 tablet

Můžete mít dnes109 Kč
Product image

Generica 3-omega Premium extra

Můžete mít dnes299 Kč
Product image

Generica Hydro 20 pastilek

Můžete mít dnes199 Kč
Product image

Generica Calcium 500 forte 20 ks

Můžete mít dnes119 Kč

Generica Betaglukan 120 mg 60 kapslí

Můžete mít dnes
369 Kč
Product image

Generica Cognivia IQ 30 kapslí

Můžete mít dnes189 Kč
Product image

Generica Riboflavin 60 tablet

Můžete mít dnes99 Kč

Generica Silybin Active complex 60 kapslí

Můžete mít dnes309 Kč
Datum expirace: 31. 1. 2024
Product image

Generica Meteo 30 tablet

Můžete mít dnes99 Kč
Product image

Generica Panthenol pěna 150 ml

Můžete mít dnes139 Kč
Generica - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Generica ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Generica lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Generica Laktoleraza 30 tablet
5 / 4x
Pou\u017eívam iba pri jedle dochutenom smotanou, mliekom. Funguje. Iná\u010d sa vyhýbam konzumácii takýchto jedál, aby som nemusela bra\u0165 pravidelne tieto lieky.
Recenze produktu: Generica Pyridoxin 30 tablet
5 / 29x
Užívám na doporučení lékaře při problémech s krvetvorbou
Recenze produktu: Generica Magnesium B6 60 tablet
5 / 4x
Toto berieme s manželkou už roky na striedačku s drahším Magne B6, najmä pri prudkých zmenách počasia a rozdiel sme nepobadali.
Recenze produktu: Generica B-komplex 100 kapslí
5 / 6x
vhodné pre moju momentálne rozcuchanú psychiku, keďže vo svete okolo nás zúri koronavírus, pomôže to však k správnemu fungovaniu celého nervového systému
Recenze produktu: Generica Vitamin C 250 mg 120 tablet
5 / 16x
Beru pravidelně. Mohu doporučit.
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum mast 100 g
5 / 11x
OK
Recenze produktu: Generica Vitamin E 200 mg 60 kapslí
5 / 2x
Tento doplněk stravy užívám již léta, hlavně kvůli pleti, a je to znát, Jsem s ním velice spokojena. Povšechně od společnosti Generica mám ráda spoustu jejich produktů
Recenze produktu: Generica B-komplex forte plus 20 šumivých tablet
5 / 1x
poctivý produkt
Recenze produktu: Generica Thiamin 60 tablet
5 / 13x
Preventívne užívam raz za čas.. oplatí sa
Recenze produktu: Generica Vitamin D 3 800 I.U. 30 kapslí
5 / 3x
Výborné na posilnenie imunity