Gingio 120 mg, 30 tablet

Rostlinný léčivý přípravek ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhoršených …

Zobrazit více

Rostlinný léčivý přípravek ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhoršených kognitivních funkcí a kvality života při mírné demenci. Kognitivní funkce jsou psychické schopnosti jako paměť, koncentrace, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací, prostorová orientace... Navíc je prokázán vasodilatační účinek v periferních cévách, který vyvolává zvýšené regionální prokrvení

Velikost balení
Můžete mít zítra  více info
4ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
Dostupné na  
1 lékárně
299 Kč
Cena za 1 tabletu: 9,97 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Gingio 120 mg, 30 tablet
Hodnocení produktu 4.8
plusMilgamma N 100 měkkých tobolek
Hodnocení produktu 4.8
Gingio 120 mg, 30 tablet
+ Milgamma N 100 měkkých tobolek
898 Kč
Gingio 120 mg, 30 tablet
Hodnocení produktu 4.8
plusParalen 500 mg 24 tablet
Hodnocení produktu 4.9
Gingio 120 mg, 30 tablet
+ Paralen 500 mg 24 tablet
368 Kč
4.8
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
porucha paměti

Gingio pro léčbu lehkých mozkových poruch

Gingio je rostlinný léčivý přípravek, jehož léčivou látkou je čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt. Přípravek se užívá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí souvisejících s věkem při mírné demenci, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění.

Zlepšuje paměť a koncentraci*

Zlepšuje činnost mozku*

Zlepšuje prokrvení mozku a končetin

*zhoršující se s věkem při mírné demenci

Síla koncentrace pro tvůj mozek

 • Ginkgo biloba je nejstarší strom na Zemi, žije až 1000 let díky svým odolným rostlinným složkám. Jeho listy byly využívány v tradiční čínské medicíně a v Evropě získává stále větší význam.
 • Klinické studie prokázaly jeho pozitivní účinky na paměť, soustředění, kardiovaskulární systém a prokrvení mozku a končetin.
poruchy paměti
porucha paměti

Projasněte mysl a žijte lépe

Gingio obsahuje speciální extrakt rostlinného původu z listu stromu Ginkgo biloba. Přispívá ke zlepšení zhoršených kognitivních funkcí a kvality života pri mírné demenci. Kognitivní funkce jsou psychické schopnosti jako paměti, koncentrace, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informaci, prostorová orientace apod. 

Dávkování

 • Dospělí a starší pacienti užívají jednu potahovanou tabletu dvakrát denně, nebo dvě potahované tablety jedenkrát denně. Neužívejte více než 2 tablety denně, což odpovídá 240 mg čištěného a kvantifikovaného suchého jinanového extraktu 
 • Potahované tablety se užívají po jídle, nerozkousané, spolu s přiměřeným množstvím tekutiny (nejlépe sklenicí vody). Pro snazší polykání je možné tabletu rozpůlit
 • Léčba by měla trvat nejméně 8 týdnů. Pokud po 3 měsících u vás nedojde ke zlepšení příznaků nebo pokud příznaky zesílí, musí lékař zkontrolovat, zda je pokračování v léčbě nadále odůvodněné. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Gingio déle než 3 měsíce

Jak zlepšit paměť?

Mozek funguje podobně jako naše svaly – čím více je paměť trénována, tím lepší je její výkon. Dá se trénovat např. častým čtením, meditací, hraním strategických her, sportem nebo třeba kreslením, udržováním sociálních kontaktů.

Skvělým pomocníkem z říše doplňků stravy pro podporu paměti je například právě ginkgo biloba, která zlepšuje prokrvení a činnost mozkových buněk, paměť a další mozkové funkce.

porucha paměti

Složení

Léčivou látkou je Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum (čiš­těný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt).

 • Jedna potahovaná tableta obsahuje: Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum (35 – 67 : 1), extrahováno acetonem 60% (V/V) 120 mg (odpovídá 26,4 – 32,4 mg flavonových glykosidů a 6,48 – 7,92 mg terpenolaktonů – gingkolidů a bilobalidu)
 • Pomocnými látkami jsou: mikrokrys­talická celulosa, monohydrát laktosy, tekutá glukosa usušená rozprášením, makrogol 4000, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172)

Upozornění

 • Před užitím přípravku Gingio se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem
 • Přípravek nesmíte užívat, jestliže jste alergický(á) na čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku
 • Neužívejte, pokud jste těhotná
 • Kvůli nedostatku údajů se nedoporučuje užívat tento přípravek v období kojení

Zkuste také další výrobky značky Gingio, které naleznete v kategoriích Hlava a psychika, Srdce a cévy a Léky. Výrobek ohodnotilo 6 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Poruchy paměti.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030855052301
ZnačkaGingio
SUKL kód0013195
ATCN06DX02
Farmakoterapeutická skupinaPsychoanaleptika, ostatní léčiva proti demenci;
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Indikační skupina  Phytopharmaca
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Velikost balení30 tablet
Pro  Pro dospělé
Účinná látka  Ginkgo extractum (Jinan dvoulaločný)
Originální názevGingio 120 por.tbl.flm.30x120mg
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy