Gingio (4 produktů)

Podpořte svou paměť s přípravkem Gingio®

Ztratili jste brýle, zapomněli na návštěvu lékaře nebo si nemůžete vzpomenout na něčí jméno? Každý zná situace, kdy mu selhala paměť. U lidí, kteří jsou ve stresu nebo se dostatečně nevyspali, jsou považovány „za normální“. Avšak vyskytují-li se takové sitace častěji a dlouhodobě, může to signalizovat, že výkon mozku s věkem klesá. Podpořte svou paměť s přípravkem Gingio® a čelte aktivně plíživému procesu zapomínání – čím dříve začnete, tím lépe! 

Přípravek Gingio® obsahuje dobře snášený extrakt rostlinného původu z listů stromu Ginkgo biloba (jinanu dvoulaločného), který pomáhá zlepšit výkon mozku*. Užívá se k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí souvisejících s věkem při mírné demenci, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění. Navíc je prokázán vasodilatační účinek v periferních cévách, který vyvolává zvýšené regionální prokrvení.

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Zlepšuje paměť a koncentraci*

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Zlepšuje činnosti mozku*

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Zlepšuje prokrvení mozku a končetin

*zhoršující se s věkem při mírné demenci

Koncentrovaná síla Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba je považován za nejstarší strom na zemi. Může žít až 1000 let, protože jeho speciální rostlinné složky chrání strom před škůdci a toxiny z prostředí. Je tedy mimořádně odolný proti vlastnímu biologickému stárnutí a nepříznivým vnějším vlivům.

Listy stromu ginkgo se k léčebným účelům využívali již ve starověké Číně. S rozšířením tradiční asijské léčebné medicíny v Evropě nabývalo ginkgo stále více na významu pro vývoj speciálních léčiv. Mnoha klinickými studiemi bylo prokázáno, že ginkgo biloba podporuje paměť, zlepšuje, soustředění, podporuje činnost kardiovaskulárního systému a napomáhá prokrvení mozku i končetin.

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku
gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Jak zlepšit paměť?

Mozek funguje podobně jako naše svaly – čím více je paměť trénována, tím lepší je její výkon. Jednoduše se dá trénovat například častým čtením, meditací, hraním strategických a logických her, sportem nebo třeba kreslením. Udržování sociálních kontaktů s ostatními lidmi je také klíčové. Díky nim procvičujeme své jazykové dovednosti a působíme na naše smyly a emoční centra.

Skvělým pomocníkem z říše doplňků stravy pro podporu paměti je například právě gingko biloba, které zlepšuje prokrvení a činnost mozkových buněk, paměť a další mozkové funkce.

Rostlinný léčivý přípravek Gingio®

Gingio® obsahuje speciální extrakt rostlinného původu z listů stromu Ginkgo biloba. Obsažená účinná látka je získávána komplexním výrobním procesem, který zajišťuje vysokou koncentraci přírodních účinných látek (Ginkgo flavonové glykosidy, terpenové laktony) a trvale vysokou kvalitu. 

Gingio® přispívá ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhor­šených kognitivních funkcí a kvality života při mírné demenci. Kognitivní funkce jsou psychické schopnosti jako paměť, koncentrace, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací, prostorová orientace apod.

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Gingio® potahované tablety, volně prodejný léčivý přípravek k vnitřnímu užití s účinnou látkou suchý, čištěný a kvantifikovaný jinanový extrakt. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

gingio, mozek, paměť, zapomínání, prokrvení mozku

Přípravky Gingio jsou určeny k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin, k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění; po poradě s lékařem při zužování končetinových tepen, léčbě deprese, závratí, hučení v uších a bolestí hlavy.

Gingio 40 mg, 90 tablet

Gingio 40 mg, 90 tablet

Můžete mít za 4 dny v úterý 16. 7.
Gingio 120 mg, 60 tablet

Gingio 120 mg, 60 tablet

Můžete mít za 4 dny v úterý 16. 7.
Gingio 120 mg, 30 tablet

Gingio 120 mg, 30 tablet

Můžete mít za 3 dny v pondělí 15. 7.

Gingio 80 mg, 60 tablet

Můžete mít za 3 dny v pondělí 15. 7.
Gingio - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gingio ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gingio lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Gingio 80 mg, 60 tablet
5 / 6x
Kvalitní a účinný lék na paměť. Projeví se zhruba po dvou týdnech užívání.
Recenze produktu: Gingio 40 mg, 90 tablet
5 / 8x
Kupuji pro výhodnou cenu v této lékárně. Užívá ji maminka
Recenze produktu: Gingio 80 mg, 120 tablet
5 / 6x
Velké balení za dobrou cenu
Recenze produktu: Gingio 40 mg, 100 tablet
5 / 8x
Je to průměrný lék, ale lepší neni
Recenze produktu: Gingio 120 mg, 60 tablet
4.8 / 6x
Celkem přijatelná cena, ale bývá levnější.