Gingio 80 mg, 60 tablet

Rostlinný léčivý přípravek ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhoršených …

Zobrazit více

Rostlinný léčivý přípravek ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhoršených kognitivních funkcí a kvality života při mírné demenci. Kognitivní funkce jsou psychické schopnosti jako paměť, koncentrace, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací, prostorová orientace... Navíc je prokázán vasodilatační účinek v periferních cévách, který vyvolává zvýšené regionální prokrvení

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
Dostupné na  
1 lékárně
PILULKA CENA
329 Kč
289 Kč
Cena za 1 tabletu: 4,82 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Gingio 80 mg, 60 tablet
Hodnocení produktu 5
plusAscorutin 100mg/20mg 100 tablet
Hodnocení produktu 5
Ušetříte 40 Kč
Gingio 80 mg, 60 tablet
+ Ascorutin 100mg/20mg 100 tablet
558 Kč518 Kč
Ušetříte 40 Kč
Gingio 80 mg, 60 tablet
+ Analergin 10 mg 90 tablet
529 Kč489 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Gingio, 120 mg, 60 tablet

Gingio® 80 mg 60 potahovaných tablet, pro lepší paměť a koncentraci

Gingio® je rostlinný léčivý přípravek s extraktem z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Přispívá ke zlepšení poruch duševní a kognitivní činnosti při mírné demenci, podporuje paměť, koncentraci, prokrvení mozku a končetin. Je vhodný především u starších osob, které trpí poruchami paměti, pozornosti a výkyvy nálady související s věkem.

Gingio, 120 mg, 60 tablet

Jednejte včas, když zapomínáte!

Ztratili jste brýle, zapomněli na návštěvu lékaře nebo si nemůžete vzpomenout na něčí jméno? Každý zná situace, kdy mu selhala paměť. U lidí, kteří jsou ve stresu nebo se dostatečně nevyspali, jsou považovány „za normální“. Avšak vyskytují-li se takové situace častěji a dlouhodobě, může to signalizovat, že výkon mozku s věkem klesá. Podpořte svou paměť s přípravkem Gingio® a čelte aktivně plíživému procesu – čím dříve začnete, tím lépe! 

Přípravek Gingio® obsahuje dobře snášený extrakt rostlinného původu z listů stromu Ginkgo biloba (jinanu dvoulaločného), který pomáhá zlepšit výkon mozku*. Užívá se k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí souvisejících s věkem při mírné demenci, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění. Navíc je prokázán vasodilatační účinek v cévách předloktí, který vyvolává zvýšené regionální prokrvení. Přípravek je určen pouze pro dospělé.

Díky vysoce koncentrované síle gingko biloby má Gingio® následující účinek:

Zlepšuje paměť a koncentraci*

Zlepšuje činnost mozku*

Zlepšuje prokrvení mozku a končetin

S extraktem rostlinného původu

*zhoršující se s věkem při mírné demenci

Koncentrovaná síla Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba je považován za nejstarší strom na zemi. Může žít až 1000 let, protože jeho speciální rostlinné složky chrání strom před škůdci a toxiny z prostředí. Je tedy mimořádně odolný proti vlastnímu biologickému stárnutí a nepříznivým vnějším vlivům.

Listy stromu ginkgo se k léčebným účelům využívali již ve starověké Číně. S rozšířením tradiční asijské léčebné medicíny v Evropě nabývalo ginkgo stále více na významu pro vývoj speciálních léčiv. Mnoha klinickými studiemi bylo prokázáno, že ginkgo biloba podporuje paměť, zlepšuje, soustředění, podporuje činnost kardiovaskulárního systému a napomáhá prokrvení mozku i končetin.

Gingio, 120 mg, 60 tablet

Rostlinný léčivý přípravek Gingio®

Přípravek Gingio® obsahuje speciální extrakt rostlinného původu, který se získává právě z listů stromu Ginkgo biloba. Obsažená účinná látka je získávána komplexním výrobním procesem, který zajišťuje vysokou koncentraci přírodních účinných látek (Ginkgo flavonové glykosidy, terpenové laktony) a trvale vysokou kvalitu.

Gingio, 120 mg, 60 tablet

Gingio® přispívá ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhor­šených kognitivních funkcí a kvality života při mírné demenci. Kognitivní funkce jsou psychické schopnosti jako paměť, koncentrace, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací, prostorová orientace apod.

Dávkování

Dospělí užívají 2–3 tablety 1× denně, což odpovídá maximální denní dávce 240 mg. Léčba by měla trvat nejméně 8 týdnů. Pokud u vás po 3 měsících nedojde ke zlepšení příznaků nebo pokud příznaky zesílí, konzultujte pokračování v léčbě se svým lékařem.

 

Udržujte svůj mozek a paměť v kondici

Mozek funguje podobně jako naše svaly – čím více je paměť trénována, tím lepší je její výkon. 

 

Nejlepší způsob, jak čelit zapomínání ve stáří, je žít aktivně. Mozek potřebuje nejrůznější podněty a impulsy, aby zůstal výkonný. Jednoduše se dá trénovat například častým čtením, luštěním křížovek, meditací, hraním strategických a logických her, sportem nebo třeba kreslením. Udržování sociálních kontaktů s ostatními lidmi je také klíčové. Díky nim procvičujeme své jazykové dovednosti a působíme na naše smyly a emoční centra. Stejně tak důležité jsou vyvážená strava a pravidelný fyzický pohyb. Fyzická aktivita totiž snižuje riziko rozvoje demence, protože podporuje koordinaci a koncentraci.

 

Skvělým pomocníkem z říše doplňků stravy pro podporu paměti je například právě gingko biloba, který zlepšuje prokrvení a činnost mozkových buněk, paměť a další mozkové funkce.

Gingio, 120 mg, 60 tablet

Gingio® 80 mg potahované tablety, volně prodejný lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou: suchý, čištěný a kvantifikovaný jinanový extrakt. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Hodnocení zákazníků

Ivo K.

Kvalitní a účinný lék na paměť. Projeví se zhruba po dvou týdnech užívání. 

Složení

Léčivou látkou je 80 mg suchého extraktu z listů Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný).

Zkuste také ostatní produkty značky Gingio, které uvidíte v kategoriích Hlava a psychika, Srdce a cévy a Léky. Výrobek ohodnotilo 6 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Výrobek je v současnosti ve slevě 12 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Krevní oběh.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030855052288
ZnačkaGingio
SUKL kód0013191
ATCN06DX02
Farmakoterapeutická skupinaPsychoanaleptika, ostatní léčiva proti demenci
Velikost balení60 tablet
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Ginkgo extractum (Jinan dvoulaločný)
Originální názevGingio 80 por.tbl.flm.60x80mg
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy