Glukóza a dextróza (1 produktů)

Glukóza a dextróza znamená to samé, a to jednoduchý cukr, známý také jako hroznový cukr. Jde o monosacharid s vysokým glykemickým indexem, který je jeden z nejrychleji vstřebatelných cukrů, a proto je nejvhodnějším zdrojem krátkodobé energie. Rychle…

Zobrazit více

Glukóza a dextróza znamená to samé, a to jednoduchý cukr, známý také jako hroznový cukr. Jde o monosacharid s vysokým glykemickým indexem, který je jeden z nejrychleji vstřebatelných cukrů, a proto je nejvhodnějším zdrojem krátkodobé energie. Rychle vás vzpruží a zažene únavu. Spolu s fruktózou tvoří základní složku běžného cukru. Velkou oblibu má u profesionálních sportovců. Přirozeně se vyskytuje v přírodě, velmi známým zdrojem jsou hrozny, nektar a med. Kulturisti a vrcholoví sportovci využívají dextrózu k dosažení inzulínového maxima a náhradě glykogenu ve svalech, který během cvičení a trénování mizí. Glukóza obsahuje hodně kalorií, proto ji využívají především kulturisti, aby získali váhu a svalovou hmotu. Využívají ji ale i vytrvalostní sportovci nebo osoby, které dodržují nízkotučnou dietní stravu.

Dextróza a její pozitiva

  • Rychlý zdroj energie
  • Zbaví vás únavy
  • Vhodná při nabírání váhy a svalové hmoty
  • Rychle stravitelná
  • Neobsahuje nasycené a trans-mastné kyseliny
  • Vhodná proti dehydrataci a nízké hladině cukru

Uživatelé hodnotí nejlépe řady GymBeam. Nejlépe hodnoceným produktem je GymBeam Gainer True Gain různé varianty 2500g.

Glukóza a dextróza - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Glukóza a dextróza ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Glukóza a dextróza lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Extrifit Hardcore Gain 21 Borůvka 3 kg
5 / 3x
Výborný protein hlavně skvělá chuť.
Recenze produktu: Prom-In Glucose 1000 g
5 / 2x
\ud83d\udc4c
Recenze produktu: Extrifit Dextrose 100, 1500 g
3 / 1x
Kvalita prášku je snad v pohodě, jen škoda, že obal není uzavíratelný.

Produkty z kategorie Glukóza a dextróza jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Glukóza a dextróza. V kategorii Glukóza a dextróza najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.