Guttalax (2 produktů)

Guttalax® – rychlá pomoc při akutní zácpě

Skoro každý zná ten problém. Málokdo o něm rád mluví. Přitom zácpa může být mnohem více než indispozice a je ji nutné považovat za naprosto vážnou problematiku. Přípravek Guttalax® je mís­tně působící laxativum (látka s projímavým účinkem), které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. Přípravek stimuluje přirozené vyprázdnění tlustého střeva

Product image

Guttalax 7,5 mg/ml kapky 30 ml

Můžete mít zítra219 Kč
Sanofi

Dulcosoft® – symptomatické léčba zácpy

Dulcosoft® je šetrné projímadlo pů­sobící pouze ve střevech. Užívá se k symptomatické léčbě zácpy a ke změkčení tvrdé stolice. Pomáhá zvýšit množství vody v tlustém střevě a usnadňuje vyprazdňování. Úleva přichází za 24–72 hodin. Přípravek je k dispozici ve formě roztoku bez barvy a příchuti, který si jednoduše přimícháte do oblíbeného nápoje. 

 

Koupit

Dulcosoft
jujuju

Dulcolax® – krátkodobá léčba zácpy

Dulcolax®  je místně působící projímadlo, které působí v tlustém střevě, zvyšuje střevní peristaltiku (vlnovitý pohyb stěn střeva, který vede k vyprazdňování) a změkčuje stolici. Přípravek Dulcolax®, jako projímadlo působící v tlustém střevě, stimuluje vyprázdnění v dolní části zažívacího ústrojí.

Product image

Dulcolax® 10mg 6 čípků

Můžete mít zítra139 Kč
Product image

Dulcolax® 5mg tbl.ent. 40 tablet

Můžete mít zítra149 Kč
Sanofi

Guttalax - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Guttalax ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Guttalax lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Guttalax 7,5 mg/ml kapky 30 ml
5 / 3x
jsem spokojena