Doplňky stravy na hubnutí (47 produktů)

Jestli už jste si hubnutí dali jako předsevzetí nebo se pro něj rozhodli ze zdravotních důvodů či jen tak, jedno je jasné – toužíte po postavě, se kterou budete spokojeni a dodá vám zdravé sebevědomí. Bohužel doplňky stravy samy o sobě nemají takovou moc, ale s úpravou jídelníčku, trochu pohybu a dostatečným pitným režimem jsou skvělým pomocníkem a hubnutí s nimi bude určitě efektivnější a rychlejší.

Zobrazit více

Jestli už jste si hubnutí dali jako předsevzetí nebo se pro něj rozhodli ze zdravotních důvodů či jen tak, jedno je jasné – toužíte po postavě, se kterou budete spokojeni a dodá vám zdravé sebevědomí. Bohužel doplňky stravy samy o sobě nemají takovou moc, ale s úpravou jídelníčku, trochu pohybu a dostatečným pitným režimem jsou skvělým pomocníkem a hubnutí s nimi bude určitě efektivnější a rychlejší.

Prášky na hubnutí

I tak jsou nazývané doplňky stravy, které hubnutí jen podporují, proto je potřeba tento proces nakopnout i pohybem a úpravou jídelníčku. Doplňky stravy na hubnutí nejčastější obsahují výtažky ze zelené kávy, bobulí acai beery, zeleného čaje nebo guarany. V naší nabídce najdete i další produkty, které napomáhají v cestě za lepší postavou. Tyto doplňky na hubnutí fungují vždy na základě následujících mechanizmů:

  • snižování chuti k jídlu – cítíte se plnější a za den tak přijmete méně kalorií
  • snižování vstřebávání živin – tělo přijme ze stravy méně energie, co ale znamená také méně vitaminů, minerálu a dalších důležitých látek
  • podpora spalování tuků

L-carnitin (karnitin)

Dalším oblíbencem je látka L-carnitin. Je skvělým pomocníkem při spalování tuků, snižuje únavu a potlačuje chuť k jídlu. Dodá vám také více energie k sportovním výkonům a zvýší sílu vašim svalů. V oblibě ho mají i ženy po porodu, které se snaží shodit nějaké to kilo. Při kojení se snižuje hladina karnitinu v těle, proto je vhodné jeho doplnění prostřednictvím doplňků stravy. Kila tak půjdou rychleji dolů.

Zelená káva

Zásadní rozdíl mezi klasickou kávou a zelenou kávou je ten, že zelená káva se nepraží. Zachová si tak důležitou látku, a to kyselinu chlorogenovou. Ta zvyšuje utilizaci tuků v organismu, pomáhá v hubnutí a snižuje pocit hladu. Také má antioxidační účinky.

Spirulina

Tato superpotravina, neboli superfood, patří mezi nejstarší organismy žijící na této planetě. Jde o modrozelenou řasu s modrým barvivem ftyocyaninem a obsahem chlorofylu. Je plná zdraví prospěšných živin, jako jsou bílkoviny, sacharidy, vitaminy, minerály – vápník, hořčík, zinek, fosfor, železo a další. Posiluje imunitní systém, stabilizuje hladinu cukru v krvi a dodává energii při fyzické zátěži.

Vyzkoušejte i měření tělesného složení pomocí bioimpedančního přístroje. Jaké máte zastoupení svalové a tukové tkáně a dalších tělesných komponent? Výsledek s vámi projde vystudovaný nutriční terapeut. Nebo se můžete svěřit do rukou profesionálů a užít si lymfatickou masáž na podporu hubnutí.

V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Jablečný ocet.

Product image

Colfarm Be Slim AQUAMINUM 30 tablet

Můžete mít dnes209 Kč
Product image

Colfarm Be SLIM Fast 60 tablet

Můžete mít dnes319 Kč

GreenFood Nutrition CarniSyn 60 kapslí

Můžete mít dnes
292 Kč
Product image

Virde Chillies Active 90 tablet

Můžete mít dnes339 Kč
Product image

Topnatur Psyllium fit&slim 200 g

Můžete mít dnes149 Kč
Product image

DiaMizin Gurmar 150 kapslí

Můžete mít dnes569 Kč
Product image

MycoMedica MycoSlim 90 kapslí

Můžete mít dnes690 Kč

Diterpex Rapid 30 tobolek

Můžete mít dnes389 Kč
Banner
Doplňky stravy na hubnutí - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Doplňky stravy na hubnutí ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Doplňky stravy na hubnutí lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Nupo Slim boost Burn My Fat 30 kapslí
5 / 1x
Zatím nevyzkoušeno ale slyšela jsem na výrobek dobré recenze.tak jsem si ho objednala abych si mohla udělat i sama svůj názor
Recenze produktu: Virde Chillies Active 90 tablet
5 / 4x
vyborné
Recenze produktu: Virde Spirulina Plus Chlorella 100 tablet
5 / 2x
užívám už dlouhou dobu, pomáhá k pročištění pleti, stačí 4 tablety denně.
Recenze produktu: GreenFood Nutrition Fat Burner 60 kapslí
5 / 2x
-
Recenze produktu: Vieste Chitosan extra 50 kapslí
5 / 1x
Vhodný produkt k zaplnění žaludku a tedy podpora při hubnutí. Určitě dobrý k podpoře pravidelného vyprazdňování.
Recenze produktu: Nupreme BIO Spirulina 750 tablet
5 / 5x
👌
Recenze produktu: UniosPharma Bromelain + Papaya 60mg tbl.90
5 / 1x
Velmi spokojená
Recenze produktu: Apotheke Psyllium při hubnutí s ananasem 100 g
5 / 1x
funguje skvěle.-)
Recenze produktu: Colfarm Be SLIM Fast 60 tablet
5 / 1x
s vyrobky jsem opravdu spokojena mohu jen doporucit
Recenze produktu: GreenFood Nutrition Mladý ječmen 120 kapslí
5 / 2x
Skvělé
Nahoru

Produkty z kategorie Hubnutí a dieta jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Hubnutí a dieta seřazené od těch nejlevnějších. Hubnutí a dieta jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.