Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g

-6 %

Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Skladem v úterý 22. 9. Můžete mít zítra možnosti doručení
159 Kč 169 Kč
Cena za 10 g: 15,90 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 1.59 kreditu
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Účinné látky: Ibuprofenum

Ibalgin krém mohou používat dospělí a mladiství k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů, při povrchních žilních onemocněních, k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazu jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o vhodnosti použití přípravku Ibalgin krém poraďte s lékařem. Děti používají přípravek Ibalgin krém pouze na doporučení lékaře.

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, dospělí, děti a mladiství si na postižené místo 3-4x denně v časových odstupech 3 - 4 hodin nanášejí 4-10 cm dlouhý proužek krému, který si lehce vtírají. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem. V těhotenství lze přípravek používat pouze s vědomím lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nesmí používat dlouhodobě nebo natírat na velké plochy. V době kojení Ize krém použít krátkodobě na malé plochy.

Příznaky

Revmatické i nerevmatické bolestivé stavy, otoky, záněty kloubů, povrchové žilní záněty, poúrazové a sportovní otoky.

Kontraindikace

Ibalgin krém nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na ibuprofen, methylparaben, propylparaben nebo na některou jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu používání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány a sliznice, do očí a na podrážděné ekzematózní plochy.
V těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze na doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nesmí používat dlouhodobě nebo natírat na velké plochy. V době kojení lze krém použít krátkodobě na malé plochy.

Vedlejší příznaky

Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem.

Upozornění

Pokud při poraněních nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 1 - 2 týdny. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o délce léčby přípravkem Ibalgin krém poraďte s lékařem. Pokud lékař neurčí jinak, Ibalgin krém se při těchto onemocněních používá většinou po dobu 2-3 týdnů. Přípravek nesmí být nanášen na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Při náhodném požití většího množství přípravku malým dítětem může dojít k nevolnosti a zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat.

Složení

Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému, 2,5 g v 50 g nebo 5 g ve 100 g krému (tj. 5%).
Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vyšších mastných kyselin, karbomer, trolamin, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další výrobky značky Ibalgin®, které jsou v kategoriích Volně prodejné léky, Tělo a pohyb a Bolest kloubů, šlach, svalů. Produkt je nyní ve slevě 6 %.

EAN: 8595116527937
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229793
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Krém
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g crm. 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Ibalgin® 50mg/g dermální krém 100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Účinné látky: Ibuprofenum

Ibalgin krém mohou používat dospělí a mladiství k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů, při povrchních žilních onemocněních, k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazu jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o vhodnosti použití přípravku Ibalgin krém poraďte s lékařem. Děti používají přípravek Ibalgin krém pouze na doporučení lékaře.

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, dospělí, děti a mladiství si na postižené místo 3-4x denně v časových odstupech 3 - 4 hodin nanášejí 4-10 cm dlouhý proužek krému, který si lehce vtírají. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem. V těhotenství lze přípravek používat pouze s vědomím lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nesmí používat dlouhodobě nebo natírat na velké plochy. V době kojení Ize krém použít krátkodobě na malé plochy.

Příznaky

Revmatické i nerevmatické bolestivé stavy, otoky, záněty kloubů, povrchové žilní záněty, poúrazové a sportovní otoky.

Kontraindikace

Ibalgin krém nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na ibuprofen, methylparaben, propylparaben nebo na některou jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu používání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány a sliznice, do očí a na podrážděné ekzematózní plochy.
V těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze na doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nesmí používat dlouhodobě nebo natírat na velké plochy. V době kojení lze krém použít krátkodobě na malé plochy.

Vedlejší příznaky

Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem.

Upozornění

Pokud při poraněních nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 1 - 2 týdny. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o délce léčby přípravkem Ibalgin krém poraďte s lékařem. Pokud lékař neurčí jinak, Ibalgin krém se při těchto onemocněních používá většinou po dobu 2-3 týdnů. Přípravek nesmí být nanášen na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Při náhodném požití většího množství přípravku malým dítětem může dojít k nevolnosti a zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat.

Složení

Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému, 2,5 g v 50 g nebo 5 g ve 100 g krému (tj. 5%).
Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vyšších mastných kyselin, karbomer, trolamin, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další výrobky značky Ibalgin®, které jsou v kategoriích Volně prodejné léky, Tělo a pohyb a Bolest kloubů, šlach, svalů. Produkt je nyní ve slevě 6 %.

EAN: 8595116527937
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229793
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Krém
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g crm. 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8595116527937
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0229793
Velikost balení: 100 g
Věk: >12 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Krém
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Bolest kloubů, svalů, šlach, Žilní potíže, pocit těžkých nohou
Originální název: Ibalgin 50mg/g crm. 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení