
Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet
Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet
Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy.
-
Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
-
Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
-
140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Unikátní kombinace dvou účinných látek – ibuprofenu a kofeinu. Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy.

Na bolest zubů

Na bolest hlavy

Rychlejší a silnější úleva

Bolest hlavy je nejběžnějším typem bolesti
Bolest hlavy trápí lidstvo od nepaměti, avšak v současnosti se označuje jako bolest hlavy 21. století – ovlivňuje kvalitu života tím, že zhoršuje kognitivní schopnosti / jasné myšlení.
Jedná se o bolest hlavy způsobenou nadužíváním digitálních technologií, stresem a nedostatečnou dobou spánku.
Pro bolest hlavy 21. století
Unikátní kombinace dvou účinných látek.
Ibuprofen:
- Patří mezi nejpoužívanější léky proti bolesti na světě
Kofein:
- Velmi účinně posiluje analgetický účinek
- Zlepšuje základní aspekty kognitivní výkonnosti, jako jsou pozornost, ostražitost a reakční čas
- Kofein zesiluje působení ibuprofenu proti bolesti a společně přinášejí rychlejší a silnější úlevu


Složení
- Obsah balení: 24 potahovaných tablet
- Složení: ibuprofen 400 mg + kofein 100 mg
- Indikace: ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti u dospělých
Dávkování
Počáteční dávka: užijte 1 potahovanou tabletu (400 mg ibuprofenu a 100 mg kofeinu). V případě potřeby užijte další dávku (1 potahovanou tabletu), ale nepřekračujte celkovou dávku 3 potahovaných tablet (1 200 mg ibuprofenu a 300 mg kofeinu) během 24 hodin. Interval mezi jednotlivými dávkami nemá být kratší než 6 hodin. Není určeno pro použití u dětí a dospívajících mladších 18 let, protože nejsou k dispozici žádné údaje.

Historie značky IBALGIN®
Ibuprofen byl patentován v roce 1964. Nejprve se prodával jako lék pro léčbu revmatoidní artritidy. Od roku 1983 byl ve Velké Británii a od roku 1984 v USA díky velmi dobré účinnosti a příznivému bezpečnostnímu profilu uvolněn do volného prodeje.
Ibalgin pilulky V 80. Letech se do výroby ibuprofenu zapojilo také Československo. Vysoká škola chemicko-technologická spolu se Spolanou Neratovice vypracovala laboratorní i provozní metodu syntézy ibuprofenu. V té době byla zahájena také výroba léku s obsahem ibuprofenu v závodě v Dolních Měcholupech.
Zkuste také další produkty značky Ibalgin, které uvidíte v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Hlava a psychika a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.
EAN: | 3664798029635 | |
Značka: | Ibalgin | |
SUKL kód: | 228521 | |
ATC: | M01AE51 | |
Velikost balení: | 24 tablet | |
Cesta podání: | Perorálně - polyká se | |
Forma: | Tableta | |
Pro: | Pro dospělé | |
Režim výdeje: | Volně prodejné HVLP | |
Na co je: | Na bolest Na migrénu Na menstruaci | |
Originální název: | Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24 | |
Ke stažení: | Příbalová informace |
Doporučujeme vám tyto podobné produkty
EAN: | 3664798029635 | |
Značka: | Ibalgin | |
SUKL kód: | 228521 | |
ATC: | M01AE51 | |
Velikost balení: | 24 tablet | |
Cesta podání: | Perorálně - polyká se | |
Forma: | Tableta | |
Pro: | Pro dospělé | |
Režim výdeje: | Volně prodejné HVLP | |
Na co je: | Na bolest Na migrénu Na menstruaci | |
Originální název: | Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24 | |
Ke stažení: | Příbalová informace |
Diskuze k produktu Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet

