Ibuprofen AL 400 400 mg 50 tablet

Ibuprofen AL 400 400 mg 50 tablet

Léčivý přípravek Ibuprofen AL tlumí mírnou až středně silnou bolest jako je bolest hlavy, včetně migrény, bolest zubů, bolest zad, pooperační bolest, menstruační bolest, snižuje horečku a bolest svalů a kloubů při chřipkových onemocněních. Používá se také k mírnění bolesti a zánětu při onemocnění kloubů (dna, revma apod.) a poranění měkkých tkání (podvrtnutí, zhmoždění, natažení svalů).

Velikost balení

79 Kč
Cena za 1 tabletu: 1,59 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(8)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
96 %
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(8)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
96 %

Léčivý přípravek Ibuprofen AL tlumí mírnou až středně silnou bolest jako je bolest hlavy, včetně migrény, bolest zubů, bolest zad, pooperační bolest, menstruační bolest, snižuje horečku a bolest svalů a kloubů při chřipkových onemocněních. Používá se také k mírnění bolesti a zánětu při onemocnění kloubů (dna, revma apod.) a poranění měkkých tkání (podvrtnutí, zhmoždění, natažení svalů).

Vhodný pro dospělé a děti od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Dávkování

Dospělí a dospívající starší 12 let s hmotností ≥ 40 kg užívají 1 tabletu při obtížích, maximálně 3 tobolky během 24 hodin (1200 mg). Mezi jednotlivými dávkami musí být časový odstup 4 – 6 hodin. Tablety se polykají celé, nerozkousané, ideálně během jídla nebo po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Dospívající ve věku 12 – 18 let by bez porady s lékařem neměli přípravek užívat déle než 3 dny.

Přípravek není určen pro děti do 12 let a těhotné ženy v posledních 3 měsících těhotenství. Během prvních 6 měsíců těhotenství (1. a 2. trimestr) se přípravek může užívat pouze na výslovné doporučení lékaře, v co nejnižších dávkách a po co nejkratší dobu. Kojící ženy mohou přípravek užívat v doporučeném dávkování, pokud možno krátkodobě.

Upozornění

Během léčby přípravkem Ibuprofen AL nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, např. vředy v trávicím ústrojí, trpíte cévním onemocněním nebo sníženou funkcí jater či ledvin, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Složení

1 potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg a dále pomocné látky: magnesium-stearát, kukuřičný škrob, sodnou sůl karboxymethylškrobu, hypromelosu, makrogol 400, makrogol 6000.

Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní produkty značky Ibuprofen AL, které naleznete v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Chřipka a nachlazení a Léky. Produkt zrecenzovalo 8 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.

EAN: 4024773049116
Značka: Ibuprofen AL
SUKL kód: 0241992
ATC: M01AE01
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 50 tablet
Věk: >12 let
Účinná látka: Ibuprofen
Originální název: Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.50
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(8)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
96 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 4024773049116
Značka: Ibuprofen AL
SUKL kód: 0241992
ATC: M01AE01
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 50 tablet
Věk: >12 let
Účinná látka: Ibuprofen
Originální název: Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.50
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Ibuprofen AL 400 400 mg 50 tablet

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.