Concept IL5020 IPL epilátor Perfect Skin Pro anti age

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age se postará o dlouhodobé …

Zobrazit více

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age se postará o dlouhodobé odstranění chloupků a krásnou pleť. Disponuje životností až 1,5 milionů záblesků, možností použití bez kabelu a praktickým kufříkem na uskladnění. Je vybaven 6 nástavci a bezpečnostním senzorem na ochranu očí. Nabízí 5 úrovní intenzity a 2 provozní režimy.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 17:00
Pilulka Expresem již dnes od 13:00
8 319 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Concept IL5020 IPL epilátor Perfect Skin Pro anti age
+ La Roche-Posay Effaclar Čisticí gel 400 ml
8 858 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hladká pokožka
z pohodlí domova

 

Concept IL5020 IPL epilátor Perfect Skin Pro anti age

Multifunkční IPL epilátor se postará o odstranění chloupků i omlazení pleti. IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO nabízí multifunkční využití pro ženy i muže v každém věku. Je vybaven čtyřmi hlavními nástavci na epilaci, omlazení pleti, odstranění akné a zklidnění pokožky a dvěma magnetickými pro ošetření menších ploch

IPL, žena, chloupky, epilátor

Dlouhodobé odstranění chloupků

IPL, žena, chloupky, epilátor

Postará se o omlazení pleti

IPL, žena, chloupky, epilátor

Až 1,5 milionů záblesků

IPL, žena, chloupky, epilátor

Až 1,5 milionů záblesků, které vám vydrží celý život

Velkou předností tohoto modelu je umístění lampy v jednotlivých nástavcích. Životnost každé lampy dosahuje 500 000 světelných impulzů, tzn. že máte k dispozici celkem 1,5 milionů záblesků (nástavec na epilaci, akné a omlazení). Nejvíce záblesků bezpochyby využijete při epilaci. Pokud budete dodržovat doporučené intervaly ošetření a pravidelně epilovat nejběžnější partie (nohy, podpaží a oblast bikin), světelné impulzy vám vystačí na celý život. Jedná se o průměrné výpočty použitých záblesků na základě výsledků testovací skupiny žen (velikost M, výška cca 165 cm, váha cca 60 kg). 

Průměrný počet záblesků na jednotlivé partie těla:

 • Lýtko = 60–90 záblesků
 • Stehno = 120–140 záblesků
 • Podpaží = 5–7 záblesků
 • Bikiny = 16–20 záblesků
IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Volnost pohybu díky bezdrátovému použití

IPL epilátor IL5020 vám dává maximální volnost pohybu. Můžete ho totiž používat i bez kabelu, což oceníte zejména na cestách. Při plně nabité baterii vám epilátor poskytne až 1350 záblesků na nejnižší a až 500 záblesků na nejvyšší úrovni. Pokud se vám během ošetření vybije, stačí ho zapojit do zásuvky a můžete pokračovat dál.

Bezbolestná epilace s dlouhodobým účinkem

Nástavec na epilaci je vhodný na odstranění chloupků z celého těla. Využít můžete dva režimy. Režim Gliss je vhodný na ošetření větších ploch, jako jsou nohy, ruce, hrudník, záda apod. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, čímž umožňuje rychlejší a plynulejší ošetření. Režim Precision je vhodný pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží, oblast bikin apod. Přístroj vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Nástavec na odstranění akné

Nástavec na odstranění akné má protizánětlivý a zklidňující účinek. Je vhodný na odstranění pupínků a drobného akné. Jedná se o tzv. fototerapii, která je běžnou součástí dermatologické léčby. Nedoporučuje se však používat na otevřené rány. Před ošetřením pleť vyčistěte a vždy volte nejnižší intenzitu 1. Nikdy nevysílejte více než 3 záblesky na stejné místo.

Anti age nástavec pro omlazení pleti

Nástavec na omlazení pleti zlepšuje texturu pleti a barevně sjednocuje pokožku. Tepelné ošetření obnovuje tvorbu kolagenu, zmírňuje tvorbu vrásek, některých typů pigmentových skvrn a drobných žilek. Pleť je pevná, pružná a svěží. Nepoužívejte na pigmentové skvrny, které nejsou hormonálního původu a na otevřené rány. Ošetření provádějte na čisté pleti každé 3 dny a používejte nejnižší intenzitu 1. Nikdy nevysílejte více než 3 záblesky na stejné místo.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Nástavec na zklidnění pokožky

Nástavec na zklidnění doporučujeme používat jako závěrečnou péči po odstraňování chloupků IPL epilátorem. Během ošetření pokožku příjemně zchladí a zklidní.

Stylové a bezpečné uskladnění doma i na cestách

Velkou předností IPL epilátoru Concept IL5020 je praktický kožený kufřík, který je součástí základního balení. Díky kvalitnímu a bytelnému zpracování nabízí bezpečné a zároveň stylové uskladnění vašeho epilátoru včetně příslušenství nejen doma, ale i na cestách.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

Jak IPL epilátor správně používat?

Pokožka, kterou se chystáte epilovat, musí být před použitím IPL epilátoru čistá, suchá a oholená. Zvolte vhodnou jednu z pěti úrovní intenzity světla pro váš typ pokožky – čím světlejší fototyp pleti máte, tím vyšší úroveň intenzity zvolte. Aplikační plochu epilátoru přitiskněte na pokožku. Stisknutím tlačítka přístroj vyšle světelný impulz. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během jednoho ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla či brnění, ale v žádném případě nesmí být bolestivá. Pokud cítíte bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

První výsledky již po 4 týdnech používání

Výsledky epilace se mezi jednotlivými uživateli mohou lišit v závislosti na ošetřované části těla, barvě chloupků a způsobu aplikace. Počáteční úspěchy můžete zaznamenat na své pokožce již po 4 týdnech pravidelného používání. Pokud s epilací začínáte, doporučujeme první 4 ošetření provádět v rozestupu 2 týdnů. Poté epilaci opakujte každé 4 týdny, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Senzor na ochranu očí

IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostní senzor, který zabrání vyslání impulzu, pokud epilátorem míříte do volného prostoru. Díky tomuto senzoru bude přístroj správně pracovat pouze v okamžiku, kdy je aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou. Používání přístroje je tedy bezpečné a nehrozí riziko poškození očí, takže nemusíte používat speciální ochranné brýle. V případě ošetření v oblasti obličeje doporučujeme během záblesku zavřít oči. 

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Nečekejte na léto

Pokud chcete mít v létě krásně hladkou pokožku, začněte s epilací v dostatečném předstihu. Pokožka totiž nesmí být vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití IPL epilátoru. Chraňte pokožku před sluncem v průběhu celého ošetření. Vystavení slunečnímu záření znamená pobyt na přímém slunečním světle bez ochrany po dobu asi 15 minut nebo pobyt na nepřímém slunečním světle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokud jste na pokožku aplikovali samoopalovací krém, vyčkejte, dokud opalovací účinek krému zcela nevymizí. 

Kdy IPL epilátor nepoužívat

IPL epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make-upem, pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Před použitím tyto místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožním onemocnění, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žil nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocní nebo si jen nejste jistí, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem nebo svým lékařem. Přístroj není vhodný k odstranění pánských vousů.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací Concept IPL získáte svého osobního rádce, který vám pomůže naplánovat jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření. Pomůže vám s výběrem vhodné úrovně intenzity impulzů podle vašeho odstínu pokožky a pohlídá vám intervaly mezi jednotlivými procedurami. Nechybí ani přehledný videonávod, ve kterém se dozvíte, jakým způsobem epilátor správně používat, abyste dosáhli efektivních a dlouhodobých výsledků.

Jak se o IPL epilátor starat?

Po ukončení epilace přístroj vypněte, vypojte ze zásuvky a nechte vychladnout. Poté ho můžete očistit vlhkým hadříkem. Zejména důležitá je údržba aplikačních ploch. Čistý přístroj uložte do kufříku a uskladněte.

IPL, žena, chloupky, epilátor

Technické parametry:

Funkce epilace, odstranění akné, omlazení pleti, zklidnění pokožky
4 hlavní nástavce na epilaci, omlazení pleti, odstranění akné, zklidnění pokožky
2 magnetické nástavce bikiny + obličej (lze kombinovat s nástavcem na epilaci, omlazení a odstranění akné)
Aplikační plocha 3,6 cm² + nástavce 1,4 cm² a 2 cm²
Senzor na ochranu očí
Indikátor připravenosti
Integrovaný UV filtr  
LED displej  
Mobilní aplikace Concept IPL pro plánování ošetření
Životnost lampy 500 000 impulzů
Počet lamp 3
Umístění lampy ve vyjímatelných nástavcích (na epilaci, omlazení pleti, odstranění akné)  
Napětí 100–240 V ~ 50/60 Hz
Příkon 36 W
Vlnová délka: epilace 530–1200 nm, omlazení pleti: 600–1200 nm, odstranění akné: 490–1200 nm
Frekvence impulzů: použití bez kabelu 1,46–3,4 s, použití s kabelem: 1,07–2,6 s
Intenzita světelného impulzu max. 4,4 J/cm²
Energie optického záření 4,7–15,6 J
Baterie Li-Ion
Doba nabíjení 60 min.
Možnost použití s kabelem i bez kabelu  
Počet impulzů při plném nabití baterie (použití bez kabelu) úroveň 1 – 1350 impulzů, úroveň 2 – 1000 impulzů, úroveň 3 – 700 impulzů, úroveň 4 – 550 impulzů, úroveň 5 – 500 impulzů
Rozměry 17,5 × 7,5 × 14 cm (v x š x h)
Hmotnost 305 g
Napájení elektrická síť + baterie
Uskladnění kufřík
Barva černá + taupegold

Zkuste také ostatní produkty značky Concept, které jsou v kategoriích Kosmetika, Epilátory a Akce a slevy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie IPL epilátory.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8595631019917
ZnačkaConcept
Pro  Pouze pro ženy
Příslušenství v balení  Cestovní pouzdro
Počet nástavců6 ks
Typ napájení  Síťové i akumulátorové
Funkce holicího strojku  Digitální displej
Doba provozu<60 min
Originální názevIL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age