Jak vybrat chytré hodinky

Přemýšlíte-li nad koupí chytrých hodinek, ale nejste si jisti, které jsou ty pravé přímo pro vás, jste tu správně! Chytré hodinky si můžete vybrat podle několika parametrů. Podívejte se s námi na ty nejdůležitější z nich a vyberte si hodinky přesně podle vašich představ!
chyte hodinky parametry
Product image

Niceboy X-Fit Watch Lite 3

Můžete mít zítra1 199 Kč

Niceboy Watch GTR silver

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva

Niceboy Watch GTR black

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva

Niceboy Watch GTR silver

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva

Niceboy Watch GTR black

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva
Product image

Niceboy X-Fit Watch Lite 3

Můžete mít zítra1 199 Kč
3. Levné chytré hodinky

Levné chytré hodinky

Ne každé chytré hodinky musí zruinovat vaši peněženku! Podívejte se na náš výběr smartwatch hodinek, které si i přes svou kvalitu můžete pořídit ještě dnes. Hodinky zjednoduší vás život tak, že už si ho bez nich nebudete umět ani představit!

Product image

Withings Hodinky Move - White/Blue

Můžete mít zítra1 590 Kč

Niceboy Watch GTR black

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva

Niceboy Watch GTR silver

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva
Product image

Niceboy X-Fit Watch Lite 3

Můžete mít zítra1 199 Kč
hodinky podle značek
chytré hodinky

Garmin

Chytré hodinky Garmin smartwatch jsou jako dělané jak pro rekreační, tak pro ty nejnáročnější sportovce. Jejich přednostmi jsou široké spektrum funkcí, a to včetně nejpokročilejších sportovních funkcí, dostupnost mnoha aplikací, možnost volby českého jazyka či provádění bezkontaktních plateb. Pokud hledáte parťáka pro plánování, analýzu a zhodnocení vašeho tréninku, Garmin hodinky jsou přesně to pravé.
hodinky

Xiaomi

Xiaomi smartwatch budou vaším pomocníkem na každý den. Bohatá nabídka funkcí zaručuje spokojenost při běžném používání, sledování sportovních aktivit či kontrole spánkového režimu. Hodinky vás upozorní na příchozí hovor, zprávu či email, zobrazí notifikace z aplikací i událost v kalendáři. Také díky nim získáte informace o celkovém zdraví, užitečnou funkcí je například měření srdečního tepu, okysličení krve a krevního tlaku.
hodinky

Honor

Začněte žít aktivně se smartwatch Honor! Tyto chytré hodiny se mohou pochlubit širokou škálou sportovních režimů, ze kterých si vybere každý sportovec. Nejen, že můžete sledovat své sportovní pokroky, hodinky vám též poskytnou ty nejpřesnější údaje o vašem zdraví. Jistě váš potěší i vzhledný design.
d

Huawei

Chytré hodinky Huawei smartwatch budou vaším pomocníkem na každé cestě. Hodinky, které dnes dokáží zastoupit mobilní telefon, zvládnou zprostředkovat hovor, odeslání zprávy či přečtení emailu. Také vám poskytnou informace o celkovém zdraví, kvalitě spánku či sportovním výkonu. Mohou se pyšnit svou voděodolností a dlouhou výdrží baterie
s

Samsung

Samsung Galaxy smartwatch vás zaujmou již na první pohled. Kvalitní a propracovaný design skrývá plno moderních technologií a užitečných funkcí. Hodí se na každodenní nošení jak do práce, tak při sportu. Mohou se pochlubit například pokročilými funkcemi pro zdraví, jako je měření tlaku a EKG, fitness funkcemi či dlouhou výdrží baterie.
chytré hodinky výběr

Apple – novinka

Apple smartwatch poznáte již na první pohled díky jejich originálnímu designu. Tyto hodinky jsou jasnou volbou pro majitele iPhonů, kterým zaručují bezproblémovou konektivitu. Pomáhají sledovat fyzickou aktivitu či kvalitu spánku, umožňují přijímat hovory a zprávy a zobrazují informace o celkovém zdravotním stavu.
huawei hodinky

Niceboy Watch GTR black

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva

Niceboy Watch GTR silver

Můžete mít zítra2 499 Kč
Akce: 20% sleva
Product image

Niceboy X-Fit Watch Lite 3

Můžete mít zítra1 199 Kč
g

Sportovní hodinky

Sportovní chytré hodinky jsou vybaveny těmi nejpokročilejšími funkcemi pro plánování, analyzování a vyhodnocování sportovní aktivity. K hodinkám lze připojit externí senzory a lépe si poradí s vnějšími vlivy, jako například prach či voda. Řemínek je přizpůsoben pro odvod potu a celkový design je přizpůsoben sportovním aktivitám.

Sportovní hodinky
Elegantní hodinky

Elegantní hodinky

Elegantní chytré hodinky se vyznačují především svým luxusním designem a smyslem pro detail. Jsou vhodné především do společnosti a na každodenní nošení. Ačkoliv se mohou pyšnit prémiovým materiálem, jako je kov a kůže, vynikají i svou funkčností. Hodinky monitorují základní aktivity, jako je například spánek, umožňují přijímat hovory a zprávy a zobrazují notifikace.

hhodinky
hodinky

Co jsou to chytré hodiny?

Chytré hodinky (smartwatch) jsou prodlouženou rukou chytrého telefonu, se kterým komunikují pomocí Bluetooth. Mají spoustu skvělých funkcí, které ocení nejeden uživatel. Jednou z nich je zobrazení notifikací z telefonu přímo na displeji hodinek. Můžete také přijmout či odmítnou hovor, spravovat kalendář, číst zprávy, ovládat přehrávání hudby, měřit najeté kilometry a mnoho dalšího. Na rozdíl od náramku se chytré hodinky vzhledově podobají klasickým hodinkám. Jaký typ hodinek zvolíte už je jen na vás.

Jak vybrat chytré hodinky?

Jak vybrat chytré hodinky?

Pokud jste se rozhodli pro koupi chytrých hodinek, zaměřte se na následující parametry. Jedním z nejdůležitějších parametrů je výdrž baterie. Čím vyšší má kapacitu, tím déle vydrží na jedno nabití. Dalším parametrem je procesor. Vyberte hodinky, které mají poslední generaci procesoru. Operační systém zase určuje možnosti přidávání dalších aplikací. Větší paměť hodinek (RAM) se vždy hodí, funkce nebudou zpomalené. Důležité je také rozlišení displeje, vyšší rozlišení znamená detailnější obraz a více grafických prvků a textů.

Co umí chytré hodinky?

Smartwatch umí zjednodušit váš život. Neslouží jen na zobrazení času, ale dokážou vás upozornit na nadcházející schůzku, probudit vás ráno ze snů, hecovat k lepším sportovním výkonům nebo zobrazit volající číslo. Pojďme se podívat na funkce chytrých hodinek:

Co umí chytré hodinky?

– Čas – základní funkce hodinek, kromě času ale také můžete využít budík, stopky, změnit čas podle časového pásma a přizpůsobit si vzhled ciferníku – Notifikace – hodinky jednoduše pomocí Bluetooth přepojíte s telefonem a všechna upozornění se vám tak zobrazí na hodinkách, nemusíte tak neustále sledovat displej telefonu – Ovládání přehrávače – pomocí hodinek můžete ovládat přehrávání hudby – Navigace – některé typy hodinek obsahují funkci GPS a aktuální mapy, na cestách vám tedy postačí jen chytré hodinky

– Hovory – na hodinkách můžete přijímat a odmítat příchozí hovory – Baterie vašeho telefonu vydrží déle nabitá – základní věci odbavíte pomocí hodinek – Volné ruce – ocení zejména sportovci nebo lidi ve spěchu – Podpora zdravého životního stylu – zaznamenává fyzické aktivity, měří kvalitu spánku – Pohotová reakce – nemusíte tasit telefon z kapsy či kabelky, stačí se jen podívat na hodinky – Díky funkci Find my phone můžete pomocí hodinek najít svůj mobilní telefon

g

Jak zapnout chytré hodinky?

Před zapnutím musí být chytré hodinky nabité. Stiskněte tlačítko uprostřed a držte je nejméně tři vteřiny stisknuté. Chytré hodinky se také zapnou při připojení k nabíječce.

Jak nastavit chytré hodinky?

Jak nastavit chytré hodinky?

– Pokud chcete chytré hodinky nastavit, podívejte se do rychlého návodu dodaného s hodinkami nebo postupujte takto: – Připojte chytré hodinky k nabíječce, kterou připojíte k zadní části hodinek. Magnety v nabíječce hodinky udrží na místě. – Stáhněte si do telefonu a nainstalujte aplikaci Wear OS by Google z obchodu App Store nebo Google Play. – Otevřete aplikaci na zařízení a podle pokynů spárujte chytré hodinky. – Zapojte dodanou nabíječku do zásuvky USB.

Jak nabít chytré hodinky?

Chytré hodinky lze nabít pomocí USB kapelu či bezdrátově. Při bezdrátovém nabíjení připojte nabíječku do zásuvky, následně umístěte zadní stranu hodinek na magnetickou nabíječku tak, aby pevně držela – uslyšíte kliknutí. To, že je nabíjení zahájeno poznáte tak, že se na displeji zobrazí procento nabití baterie.

Jak spárovat chytré hodinky s telefonem?

– Na chytrých hodinkách: Vyberte jazyk a přejděte dolů na identitu hodinek. – Na telefonu: Otevřete aplikaci Wear OS by Google a klikněte na Get Started (Začít). Vyberte své hodinky. Počkejte, až se hodinky připojí prostřednictvím Bluetooth. – Na hodinkách a telefonu se zobrazí kód párování. Potvrďte, jestli se kódy shodují. – Po spárování hodinek se zobrazí zpráva s potvrzením. To může pár minut trvat. – Dokončete párování a nastavení podle pokynů na displeji telefonu a hodinek.

Jak spárovat chytré hodinky s telefonem?

Dá se hodinkami fotit?

Některé chytré hodinky mají vlastní objektiv, některé mají funkci, která umožní fotit mobilem pomocí hodinek.

s

 

Autor článku

Samuel Černý

Psaní článků jsem měl odjakživa vytyčené jako svůj cíl, kterému se teď věnuju už 4 roky. Mimo práci rád hraju hry nebo chodím s kamarády na stěnu.

Všechny články od autora