Jednodenní kontaktní čočky - -2.75 (2 produktů)

Jednodenní kontaktní čočky jsou čočky s plánovanou dobou výměny za jeden den. Jsou určeny k jednorázovému použití a po vyjmutí z oka je nutné je vyhodit. Budou se vám hodit nejvíce při společenských událostech a venkovních či sportovních …

Zobrazit více

Jednodenní kontaktní čočky jsou čočky s plánovanou dobou výměny za jeden den. Jsou určeny k jednorázovému použití a po vyjmutí z oka je nutné je vyhodit. Budou se vám hodit nejvíce při společenských událostech a venkovních či sportovních aktivitách, kde by vám dioptrické brýle mohly překážet. Jejich velkou výhodou je, že nevyžadují čištění ani vkládání do roztoku, nemusíte o ně tedy nijak zvlášť pečovat.

Výhody

  • Nejméně zatěžují oči, nestihnou v nich vzniknout usazeniny
  • Vhodné i pro alergiky
  • Ideální pro příležitostné nošení (společenské události, sportovní aktivity, cestování)
  • Není nutné vkládat do roztoku, nevyžadují údržbu

Nevýhody

  • Vyšší cena při každodenním používání, než u opakovatelně nositelných čoček

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Alcon. Nejlépe hodnoceným produktem je Alcon Dailies Total 1 30 čoček.

Jednodenní kontaktní čočky - -2.75 - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Jednodenní kontaktní čočky - -2.75 ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Jednodenní čočky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Jednodenní čočky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Jednodenní čočky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.