Krémy na jizvy - Na bradavice (1 produktů)

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat …

Zobrazit více

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat jizvy. Jizva obvykle vznikne po operacích a různých chirurgických zákrocích, po úrazech, ale i po akné.

Jak vznikne jizva?

Jizvení je přirozenou součástí procesu hojení po úrazu. Jeho vzhled a ošetření závisí na několika faktorech. Důležitá je hloubka a velikost poranění, to, jak vzniklo poranění a místo poranění. Stejně to ovlivňuje i váš věk, geny, pohlaví a etnická příslušnost.

Jaké jsou typy jizev?

  • Keloidní jizvy - tento typ jizvy vznikne při příliš "agresivním" procesu hojení. Svou velikostí přesahuje i původní zranienie, pokožka je na místě vzniku jizvy tvrdá, nepohyblivá. Pokud máte tmavší pleť, máte i větší šanci "vypěstovat si" právě keloidní jizvu.
  • Jizvy po popáleninách - jizvy po popáleninách nejenže narušují vzhled pokožky, ale také ji stahují a omezují v pohybu. Zjizvená tkáň je také již na pohled vysušené. Takové jizvy mohou vznikat i do hloubky a působit i na svaly a nervy.
  • Hypertrofické jizvy - Jsou to vyvýšené červené jizvy podobné keloidní, které však nepřesahují hranici úrazu.
  • Jizvy po akné - vznikají zejména při silných formách akné, ať už ve formě hlubokých jamek nebo až po jizvy hranatého nebo vlnovitého vzhledu.
  • Strie - strie je také možné považovat za typ jizvy. Vznikají tam, kde se v kůži elastinová a kolagenová vlákna potrhají kvůli jejich přílišnému natažení se, hlavně v důsledku hormonálních změn, ale i při rychlé změně hmotnosti.

Jak odstranit / zjemnit jizvu?

Už vzniklé jizvě na kůži se bohužel zcela zbavit nedá, je však možné správnou péčí zmírnit její vzhled. Gely na jizvy mají složení většinu s obsahem silikonů, který zjizvená tkáň při pravidelném používání zjemní a vyhladí. Krémy na jizvy poškozenou pokožku vyživí, a napomáhají správnému hojení poranění, čímž snižují riziko toho, že jizva vůbec vznikne, pokud se začnou používat včas.
Při jizvách po akné je nejdůležitější prevence, tedy správná péče o aknózní pleť. Při pravidelné péče je tvorba vyrážek a následných jizev zmírněna.
Na omezení tvorby strií je také vhodná prevence ve formě různých tělových krémů a olejů určených speciálně na strie. Ty je možné používat preventivně na zlepšení elasticity kůže, ale i na nově vzniklé strie, aby se zjemnili. Při starších, vybledlých strií je jejich účinek slabší, avšak pravidelná péče a masírování přípravky na strie můžete zmírnit jejich viditelnost.

 

V kategorii Jizvy, kožní útvary jste si nejvíc oblíbili značky Bi-Oil. Sháníte něco konkrétního z kategorie Jizvy, kožní útvary? Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Jizvy, kožní útvary je Bi-Oil Pečující olej 200 ml .

EndWarts Extra kryoterapie fibromů 14.3 g

EndWarts Extra kryoterapie fibromů 14.3 g

Můžete mít dnes
Banner
Krémy na jizvy - Na bradavice - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Krémy na jizvy - Na bradavice ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Krémy na jizvy - Na bradavice lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Herb Extract Kosmetické sádlo mast na jizvy 125 ml
5 / 5x
Perfektni na jizvy.
Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast baume B5 SPF50 40 ml
5 / 2x
Vynikajuci obchod rychle dodanie perfektna komunikacia
Recenze produktu: Bioderma Cicabio Krém SPF 50+ obnovující krém zabraňující hyperpigmentaci jizev 30 ml
5 / 2x
Úžasný krém na citlivú , zapálenú pokožku.
Recenze produktu: HBF Octanový krém 100 g
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Scar Esthetique Krém na jizvy 60 ml
5 / 20x
Po pokousání psem v obličeji na několik stehů jsem krém začala používat zhruba 4x denně. Celkově se velice špatně hojím, ale po roce a čtvrt od nehody není de facto nic poznat. Leda když se nanelíčená velice zblízka zkoumám v zrcadle, tak vidím droulinkou linku na kůži. Tenhle krém je zázrak. Ano, nezabere za týden a ani za měsíc a myslím, že i po čtvrt roce jsem zoufale brečela, že mi zůstane velká jizva, že se nic neděje, ale zabral. Jsem za něj neskutečně ráda a mohu jedině vřele doporučit. Mějte prosím trpělivost a krému věřte. A samozřejmě si vyvarujte extrémním změnám teplot, mrazu/opalování, šetřete se a kůži šetřete - já si postižené místo nelíčila, abych ho mohla krémem promazávat.
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum mast 30 g
5 / 12x
Odporúčam.
Recenze produktu: Adler Pharma Topics krém Nr. 4 Kalium chloratum 50 ml
5 / 1x
Používám delší dobu a za mě super oceňuji, že je mastnější na mou suchou pokožku a vydrží celý den
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum krém 30 g
5 / 22x
vynikajúce
Recenze produktu: RejuvaSil Silikonový gel na jizvy 30 ml
5 / 1x
pomohlo mi
Recenze produktu: Kelotan Hojivý gel 15 g
5 / 7x
Odporúčam

Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Jizvy, kožní útvary najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejprodávanějších.