Prom-In JOINT CARE DRINK bez příchutě 280 g

Kloubní výživa v prášku, obohacená vitamínem C.

Kloubní výživa v prášku, obohacená vitamínem C.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 13:00
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
439 Kč
Cena za 100 g: 156,79 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Prom-In JOINT CARE DRINK bez příchutě 280 g
Hodnocení produktu 4.9
plusIbalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
Hodnocení produktu 4.9
Prom-In JOINT CARE DRINK bez příchutě 280 g
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
648 Kč
Prom-In JOINT CARE DRINK bez příchutě 280 g
Hodnocení produktu 4.9
plusCollalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 30 sáčků
Hodnocení produktu 4.7
Prom-In JOINT CARE DRINK bez příchutě 280 g
+ Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 30 sáčků
1 045 Kč
4.9
Zákazník doporučuje

96% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 27 zákazníků
Napsat hodnocení
5
26x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Komfort při užívání
100%
Výhodné balení
80%
Účinnost
100%
Prom-In JOINT CARE DRINK grep 280 g

Joint Care Drink, víc než jen kloubní výživa

Joint Care Drink je speciálně formulovaný produkt pro podporu funkce pohybového aparátu. Jako jediný na trhu obsahuje kombinaci značkových kolagenních peptidů FORTIGEL® a TENDOFORTE®, která je doplněna o všechny základní chondro-protektiva v maximálních dávkách.

Proč Joint Care Drink?

Unikátní kombinace kolagenních peptidů

Unikátní kombinace kolagenních peptidů

FORTIGEL® a TENDOFORTE ® speciální kolagenní peptidy, které zajistí během procesu vstřebávání intaktní průchod sliznicí tenkého střeva v nezměněné podobě, bioaktivní molekuly se tak mohou dostat v nezměněné podobě do krevního oběhu a k postiženým kloubním strukturám.

Nekompromisní složení

Nekompromisní složení

Kombinace výše zmíněných kolagenních peptidů doplňují všechna základní chondro-protektiva v maximálních dávkách. Navíc se produkt pyšní extrémně vysokou dávkou kyseliny hyaluronové a extraktu boswellia serrata.

Žádný nativní kolagen, pouze bioaktivní peptidy

Žádný nativní kolagen, pouze bioaktivní peptidy

Joint Care Drink obsahuje výhradně bioaktivní kolagenní peptidy. Na rozdíl od bioaktivních kolagenních peptidů (neštěpený /nativní/ kolagen není bioaktivní), nevyživuje, neregeneruje a nechrání tkáně kloubů, proto ho v tomto prémiovém produktu nepoužíváme.

Nejen prevence, ale i pomoc při sportovních zraněních

Nejen prevence, ale i pomoc při sportovních zraněních

Speciální kolagenní peptidy TENDOFORTE® se zaměřujÍ na nejvíce zatíženou část pohybového aparátu sportovce, a to na šlachy a vazy. Je prokázáno, že TENDOFORTE® dokáže významně urychlit návrat k tréninku i po závažném úponovém zranění.

FORTIGEL®

FORTIGEL® představuje u­nikátní přípravek napomáhající aktivně regenerovat kloubní chrupavku. Ta je ze 70 % tvořena proteinovým kolagenem, a právě u specifického kolagenového peptidu obsaženého ve FORTIGEL® se prokázal pozitivní vliv na růst nové chrupavky pomocí stimulace buněk zmírňujících bolest a zajišťujících hladkou pohyblivost. Základem účinnosti peptidů FORTIGEL® je intaktní průchod sliznicí tenkého střeva v nezměněné podobě, během procesu vstřebávání, bioaktivní molekuly FORTIGELU se tak mohou dostat v nezměněné podobě do krevního oběhu a k postiženým kloubním strukturám. Díky tomu právě FORTIGEL® vyživuje přímo kloubní struktury.

FORTIGEL®
TENDOFORTE ®

TENDOFORTE ®

Představuje opravdovou revoluci v péči o pohybový aparát. TENDOFORTE ® se zaměřuje na nejvíce zatíženou část pohybového aparátu sportovce, a to na šlachy a vazy. Speciální kolagenové peptidy TENDOFORTE ® udržují vaše šlachy a vazy silné a pružné. Nejenže TENDOFORTE ® minimalizuje riziko poškození, ale také umožňují rychlejší regeneraci po úrazu. Je prokázáno, že TENDOFORTE ® dokáže významně urychlit návrat k tréninku i po závažném úponovém zranění. Právě proto by se měl Joint Care Drink stát základem suplementace každého sportovce, který pomýšlí na dlouhou kariéru bez zranění.

Unikátní složení

 • Glukosamin sulfát – jedná se o jedny ze základních komponentů kloubní chrupavky. Síra v glukosamin sulfátu se podílí na tvorbě disulfidických můstků molekuly kolagenu. Váže glykosaminoglykany do pevných prostorových struktur chrupavky.
 • Chondroitin sulfát – jedná se o makromolekulární látku, která se řadí do skupiny heteropolysacharidů a nazývají se glykosaminoglykany. Je součástí extracelulární hmoty pojivových tkání. U lidí je fyziologickou součástí kloubní chrupavky.
 • Kyselina hyaluronová – představuje jakési mazivo. Jelikož jsou pojivové tkáně a kloubní struktury velmi špatně prokrvené, musí funkci „mazadla“ zastoupit tzv. synoviální tekutina, jejíž součástí je právě kyselina hyaluronová. U jedinců s kloubními obtížemi se často vyskytuje snížené množství synoviální tekutiny. 
 • Boswellia serrata – extrakt z Boswellia serrata je ceněn pro svůj obsah přírodních kyselin, které podpoří optimální funkci kloubů
Unikátní složení

Užívejte podle svých potřeb

 • Joint Care Drink můžete v podstatě kdykoli v průběhu dne. Důležitá je pravidelnost, protože efekt se dostaví postupně. Citlivé jedince může dráždit vysoký obsah účinných složek. Tento problém eliminuje rozložení denní dávky na dvě porce a použití produktu v průběhu jídla nebo po něm.
 • 14 g směsi (6 zarovnaných odměrek) rozmíchejte v šejkru ve 200–300 ml neperlivé vody.
 • Doporučené denní dávkování - 14 g směsi (6 odměrek)
 • Obsahuje 20 porcí (hmotnost výrobku 280 g).

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C a chraňte před přímým slunečním zářením. Dbejte na dobré uzavření obalu. Výrobce neručí za škody vzni klé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Složení

Hydrolyzovaný kolagen fortigel®, hydrolyzovaný kolagen tendoforte®, glukosamin sulfát, msm (metylsulfonylmetan), chondroitin sulfát, boswellia serrata extrakt (kadidlovník pilovitý), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kyselina hyaluronová, vitamin c (kyselina l-askorbová), barviva: beta-karoten, koncentrát červené řepy, sladidla: sukralóza, neohesperidin, aroma, enzym: bromelain, kapsaicin.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Prom-In, které naleznete v kategoriích Doplňky stravy, Kloubní výživa a Zdravý pohyb a sport. Produkt hodnotilo 27 zákazníků a 96 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kolagen v prášku.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8595098012582
ZnačkaProm-In
Produktová řadaProm-In Athletic
Velikost balení280 g
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Pro  Pro dospělé
Příchuť  Bez příchutě
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Na co pomáhá  Na klouby
Země původu  Česká republika
Originální názevJOINT CARE DRINK 280g bez příchutě
Dodavatel na trhPROM-IN