Nejlepší Jojobové oleje na vlasy (4 produktů)

V kategorii Jojobové oleje zákaznící nejvíce chválí značky Purity Vision, Woodenspoon a Wolfberry. Hledáte něco speciálního v kategorii Jojobové oleje? Nejlépe hodnoceným produktem v kategorii Jojobové oleje je Purity Vision Bio Zlatý jojobový olej …

Zobrazit více

V kategorii Jojobové oleje zákaznící nejvíce chválí značky Purity Vision, Woodenspoon a Wolfberry. Hledáte něco speciálního v kategorii Jojobové oleje? Nejlépe hodnoceným produktem v kategorii Jojobové oleje je Purity Vision Bio Zlatý jojobový olej 100 ml .

Nejlepší Jojobové oleje na vlasy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Jojobové oleje na vlasy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Jojobové oleje na vlasy lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: Purity Vision Bio Zlatý jojobový olej 100 ml
5 / 1x
Určitě objednám znovu, vyhovuje jak složením, tak vlastnostmi
Recenze produktu: Allskin Jojobový olej BIO 100 ml
5 / 1x
dokonale se vstřebá do pokožky, dělá ji jemnější a hladší, zklidňuje. Používáme na pokožku i na vlasy, je perfektní
Recenze produktu: Saloos BIO Jojobový olej LZS 50 ml
4.8 / 12x
tento produkt mám poprvé zatím jen kladné hodnocení
Recenze produktu: Renovality Jojobový olej lisovaný za studena 100 ml
4.8 / 103x
Oleje od Renovality miluju, tento je univerzální k použití na pleť, tělo, vlasy i odlíčení, takže ideální na cesty. Na pleť a tělo super - krásně se vstřebává, pleť působí vyživená, je hebká a nezůstává mastná, používám i pod makeup. Dá se použít i na odlíčení, u toho jsem se musela více snažit, ale sundala jsem i voděodolnou tužku a řasenku. Zkouším dávat olej i na vlasy do délek, ale to zatím jen krátce na to, aby byl vidět efekt.
Recenze produktu: Weleda Ovesný regenerační šampón pro suché a poškozené vlasy 190 ml
3 / 4x
Nejlepší šampón, po jeho použití jsou vlasy ve skvělé formě. Kupuji několik let. Vlasy mám jemné.
Recenze produktu: Weleda Ovesný regenerační kondicioner pro suché a poškozené vlasy 200 ml
3 / 4x
super
Recenze produktu: Weleda Ovesná regenerační kúra pro suché poškozené vlasy 150 ml
3 / 4x
Konkrétne túto masku na vlasy od Weledy neodporúčam - ťažko sa zapracováva do vlasov aj vymýva, balenie je tiež nepraktické - je to tuba, ktorá sa vytláča. Na takýto typ a hustotu by som odporúčala skôr umiestnenie do nejakej nádoby, aby sa maska dala vyberať prstami, inak je potrebné už v polovici rozstrihnúť obal, aby som sa k maske vôbec dostala. Maska je príliš hustá a ťažko zapracovateľná, na dlhé vlasy jej treba veľa minúť a ťažšie sa vymýva. Druhýkrát som si daný výrobok už nezakúpila a preferujem masky od iných značiek.

Podívejte se na produkty z kategorie Jojobové oleje seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Jojobové oleje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Jojobové oleje seřazené od těch nejprodávanějších.