- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Hydratační
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
309 Kč
278 Kč s
Pleťový krém s 92% šnečím extraktem 100 g
309,00 Kč / 100 g
367 Kč459 Kč
-20 %
321 Kč s
Cleanance Detoxikační maska 50 ml
91,80 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Toleriane Dermallergo Oční krém 20 ml
314,50 Kč / 10 ml
969 Kč
872 Kč s
Cicaplast B5 regenerační sérum 30 ml
323,00 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Hydraphase HA pro redukci otoků očí 15 ml
419,33 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
269 Kč
242 Kč s
Lipikar Xerand Výživný krém na ruce 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Zklidňující pleťový krém Centella Blemish 30 g
1 030,00 Kč / 100 g
279 Kč
251 Kč s
Lipikar Surgras Mýdlo v kostce 150 g
186,00 Kč / 100 g
709 Kč
638 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Hydrabio Sérum 40 ml
177,25 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Hydratační - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Hydratační ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
