- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
511 Kč639 Kč
-20 %
447 Kč s
Krém SPF 50+ bez parfemace 50 ml
127,80 Kč / 10 ml
379 Kč
341 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Sensibio H2O Eye 125 ml
30,32 Kč / 10 ml
719 Kč899 Kč
-20 %
629 Kč s
Cleanance ComedoMed Intenzivní sérum 30 ml
299,67 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
779 Kč
701 Kč s
Toleriane Teint Fixing Powder 12 g
6 491,67 Kč / 100 g
689 Kč
620 Kč s
Toleriane Dermallergo Fluidní krém 40 ml
172,25 Kč / 10 ml
709 Kč
638 Kč s
Pleťová voda 2v1 pro minimalizaci pórů 100 ml
70,90 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
