- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
898 Kč1 123 Kč
-20 %
786 Kč s
Redermic C Retinol 30 ml
374,33 Kč / 10 ml
969 Kč
872 Kč s
Cicaplast B5 regenerační sérum 30 ml
323,00 Kč / 10 ml
711 Kč889 Kč
-20 %
622 Kč s
Redermic C oční 15 ml
592,67 Kč / 10 ml
499 Kč
449 Kč s
Lipikar Syndet Krémový sprchový gel proti podráždění 400 ml
12,48 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
