Kardi Ai Dlouhodobý EKG monitoring srdce XS-S

Aplikace Kardi AI poskytuje kontrolu rytmu Vašeho srdce kdykoliv, kdekoliv, …

Zobrazit více

Aplikace Kardi AI poskytuje kontrolu rytmu Vašeho srdce kdykoliv, kdekoliv, neomezeně a v naprostém pohodlí.

Můžete mít dnes  více info
1ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 17:00
Pilulka Expresem již dnes od 13:00
4 106 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Kardi Ai Dlouhodobý EKG monitoring srdce XS-S
Hodnocení produktu 5
plusTrueLife Pulse Digitální tlakoměr
Hodnocení produktu 5
Kardi Ai Dlouhodobý EKG monitoring srdce XS-S
+ TrueLife Pulse Digitální tlakoměr
4 885 Kč
Kardi Ai Dlouhodobý EKG monitoring srdce XS-S
+ TrueLife Pulse Tlakoměr BT
5 396 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Kardi Ai

Kontrola rytmu vašeho srdce

Pohodlný hrudní pás se snímačem EKG propojeným s mobilní aplikací. Vaše záznamy EKG jsou dostupné také lékaři, který Vás v případě potřeby kontaktuje. Součástí nabídky je hrudní pás velikosti XS-S a roční předplatné služby Kardi Ai.

 

65 509 +

měření EKG

4 610

dnů měření

148 +

zachráněných životů

Proč má monitoring srdce smysl?

Kardiovaskulární onemocnění představuje hlavní příčinu úmrtí v České republice. Dlouhodobý monitoring je klíčovým nástrojem prevence, podpory zdraví srdce, včasného rozpoznání a léčby srdečních onemocnění.

Prevence závažných onemocnění

Prevence závažných onemocnění

Srdeční arytmie, kterou trpí přes půl milionu lidí v ČR, může vést k srdečnímu selhání, mozkové mrtvici nebo k brzkému nástupu demence. 30 % lidí trpících srdeční arytmií o tom neví, jsou bez obtíží. Můžete být jedním z nich.

Náš životní styl, naše srdce

Náš životní styl, naše srdce

Jsou v souladu? Zjistěte to! Stres, nedostatek pohybu, obezita, nevyvážená strava, alkohol a kouření srdce výrazně zatěžují. Lepší vědět dříve nežli později.

Řízení rizikových faktorů

Řízení rizikových faktorů

Vysoký krevní tlak a cholesterol, cukrovka, dědičnost (i navzdory zdravému životnímu stylu) hrají v neprospěch vašeho srdce. Monitorujte ho, snižte tak riziko spousty faktorů a dopřejte si klid, protože víte, na čem jste.

Lékařská péče na míru a bez prodlení

Lékařská péče na míru a bez prodlení

Dlouhodobé sledování srdce poskytuje klíčová data pro personalizaci léčby lékařem a doporučení pro zdravý životní styl. Taktéž monitorace uživatelem kdykoliv, zvláště v případě potíží, dokáže urychlit stresující čekání na verdikt, zdali je srdce v pořádku.

Služba Kardi Ai

S Kardi Ai dlouhodobě měříte aktivitu srdce, a to kdykoliv, kdekoliv a po neomezenou dobu. Unikátní řešení Kardi Ai bylo vytvořeno českými kardiology.

Zlepšuje kvalitu života nejen kardiakům, ale každému, kdo chce získat potřebný klid a jistotu, že jeho srdce bije tak, jak má. Pás se snímačem je pohodlný a diskrétní, pod oblečením neviditelný. Snímač na hrudním pásu poskytuje signál EKG odpovídající kvalitě Holter EKG. Díky dlouhodobým záznamům EKG, které jsou dostupné skrze mobilní aplikaci a uložené na cloudu, lze zavčasu odhalit případný zdravotní problém a řešit jeho příčinu. 

Služba Kardi Ai

Aplikace Kardi Ai je dostupná pro iOS a Android.

Záznam EKG

Možnost pořizovat si záznamy EKG průběžně během týdnů, měsíců nebo let. Měřit se můžete preventivně a také okamžitě v momentě zdravotních potíží.

Intuitivní aplikace

Pohodlný, diskrétní a na používání jednoduchý hrudní pás se snímačem EKG signálu, který ovládáte intuitivní aplikací v mobilním telefonu. 

Propojení s lékařem

Přístup specialisty na poruchy srdečního rytmu k pořízeným záznamům EKG, který Vás v případě potřeby kontaktuje. Měsíční report s přehledem všech pořízených záznamů.

Jak Kardi Ai funguje?

Hrudní pás se snímačem EKG přenáší signál přes Bluetooth do mobilní aplikace Kardi Ai. Vy můžete ovládat nahrávání EKG v aplikaci, kde lze pomocí tlačítka „potíže“ označit dobu záznamu, kdy Vám není dobře. Po dokončení záznamu data putují na cloudové úložiště a jsou dostupná specialistovi na srdeční rytmus. 

 

Kardi Ai

Starejte se o své srdce s Kardi Ai

Je služba Kardi Ai pro vás?

Chcete aktivně sledovat své zdraví a preventivně bojovat proti kardiovaskulárním onemocněním, jež jsou hlavní příčinou úmrtí v ČR? Chcete se stát partnerem lékaři při nadstandardní péči o své srdce? Potom je služba přesně pro Vás. Nezáleží na věku nebo zdravotní historii, klid a jistotu hledá každý z nás. 

Dále je Kardi Ai určena:

 • Pacientům ve vyšším kardiovaskulárním riziku, u kterých by nediagnostikovaná a neléčená fibrilace síní mohla mít závažné důsledky. Faktory jako stres, nezdravá strava, nedostatek spánku, nadváha a nedostatek pohybu mohou přispívat k vzniku srdečních problémů.
 • Pacientům, kteří se léčí s fibrilací síní – průběžně získávaná data o srdečním rytmu mohou lékaři pomoct kontrolovat léčbu a případně ji upravit.
 • Pacientům s potížemi, za kterými by mohla stát porucha srdečního rytmu, ale doposud nebyla jasně stanovena diagnóza.
 • Pacientům po cévní mozkové příhodě nebo po operaci srdce.

Názory odborníků na Kardi Ai

Jak Kardi Ai přispívá k přesnější a rychlejší diagnostice? Jde o průlomové řešení v péči o srdeční zdraví? Názory a zkušenosti předních lékařů, kteří službě Kardi Ai dali šanci:

nazor1

MUDr. Pavla Gablasová, Ph.D.

 „Kardi Ai ráda využívám u svých pacientů s nejasnými palpitacemi. U 30 % z nich byla nalezena paroxysmální fibrilace síní, která indikovala provedení radiofrekvenční ablace. Těším se spolupráci do budoucna a zejména možnost detekce i jiných forem srdečních arytmií.“ 

doc. MUDr. Ivo Oral, CSc.

 „Metodika je obrovským přínosem při záchytu fibrilace síní i v diagnostice paroxysmálních arytmií a nepravidelných palpitací s minimální šancí odhalení při klasické EKG monitoraci. Automatické hodnocení mi umožňuje kdykoliv rychlý přehled o „arytmické“ situaci pacientů, na kterou můžu ihned reagovat. Díky snadné spolupráci se také významně posiluje důvěrný vztah s pacienty.“ 

nazor2
nazor3

MUDr. Zdeňka Pospíšilová

„Kardi Ai jsem si oblíbila hlavně pro rychlou dostupnost v případě potíží a možnost záchytu arytmií, které se nám nedaří detekovat při běžně dostupných monitoracích.
Díky tomu jsme schopni po domluvě s pacientem rychle nabídnout optimální léčbu, ale také vyloučit arytmogenní příčinu jiných obtíží.“ 

Výhody pro uživatele Kardi Ai

Srdce pod kontrolou

Srdce pod kontrolou

Aktivitu svého srdce máte kdykoliv a neomezeně pod dohledem ať už při spánku, rutinně v práci nebo u televize anebo například při sportu jako ujištění, že srdce bije tak, jak má.

Monitoring té nejvyšší kvality

Monitoring té nejvyšší kvality

Vlastníte cenově dostupný měřící přístroj, jehož kvalita je prokazatelně srovnatelná s EKG přístroji ve zdravotnických zařízeních. Na případnou detekci problému vás služba okamžitě upozorní. Záznamy jsou vyhodnocovány umělou inteligencí, což ocení váš lékař, kterému tak výrazně ušetříte čas.

Snadné a pohodlné použití

Snadné a pohodlné použití

Není potřeba být odborníkem na srdce nebo technologie. Stačí nosit hrudní pás a vlastnit chytrý telefon. Pás je disktrétní, pod oblečením neviditelný a zachováte si s ním veškeré pohodlí u vašich běžných denních činností.

Úspora času a peněz

Úspora času a peněz

Prevencí předcházíte situacím, které vás mohou připravit o zaměstnání nebo by mohly znamenat velice nákladnou léčbu. Navíc ušetřený čas za efektivní a okamžitou diagnostiku, která by vás stála hodiny v čekárnách nebo na pořadníkách na Holterovo monitorování, je často k nezaplacení.

Partnerem svému lékaři

Partnerem svému lékaři

Máte šanci stát se aktivním strážcem zdraví svého srdce. V případě potřeby dodáte lékaři podrobné analýzy o srdeční aktivitě nebo sledujete, jak životní styl ovlivňuje vaše zdraví.

Kardi Ai | Každý úder srdce se počítá
Kardi Ai | Každý úder srdce se počítá

Jak vyměnit baterii?

Kardi Ai | Jak vyměnit baterii
Kardi Ai | Jak vyměnit baterii

Jak pečovat o pás?

Kardi Ai | Jak pečovat o pás
Kardi Ai | Jak pečovat o pás

Hrudní pás je dostupný ve třech velikostech:

 • XS / S – 50 – 75 cm
 • M / L / XL / XXL – 65 – 105 cm
 • XXXL – 90 – 135 cm

Dodavatel služby

KARDI AI Technologies, s.r.o. – společnost nabízí od léta 2022 službu KARDI AI veřejnosti a spolupracuje s desítkami kardiologů v ČR. Byla také zařazena v globálním měřítku mezi TOP50 společností ke sledování na poli technologií pracujících ve prospěch pacientů a nominována mezi 5 nejlepších projektů v kategorii zdravotní aplikace roku v rámci konference MedTech World. Dále je vítězem národního kola soutěže startupů v rámci YnnovateFest a účastníkem evropského finále soutěže startupů Disraptors Summit. V roce 2023 vyhrála první cenu v prestižní soutěži Czech DIGI@MED Awards v kategorii Existující projekt pod záštitou společnosti Roche.

 

Uchovávání a zabezpečení zdravotních informací

 • Data jsou výhradně ukládána v informačních systémech KARDI AI. Pro jejich ukládání a uchovávání jsou využívány šifrovací mechanismy, aby byla zajištěna ochrana dat před potenciálními útočníky.
 • GDPR
 • Přístup pacienta ke svým záznamům – Uživatel má ke svým záznamům přístup přes mobilní aplikaci pro Android a nebo Apple iPhone. Přihlášení do účtu probíhá pomocí QR kódu, který je součástí dodaného balení.
 • Anonymizace údajů – Po ukončení smluvního vztahu se zákazníkem.
 • Uchovávání a výmaz informací – Výmaz na žádost zákazníka.

Vyzkoušejte také další produkty značky Kardi Ai, které naleznete v kategoriích Zdravotnické potřeby, Zdravotní technika a Tlakoměry a příslušenství. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Chytré tlakoměry.

EAN8594212770018-XS-S
ZnačkaKardi Ai
Velikost  XS  S
Originální názevMyKardi dlouhodobý EKG monitoring srdce XS-S