Kávovary na kapsle (3 produktů)

Nejste zrovna expert na přípravu kávy, ale nebaví vás každé ráno pít pouze zalévaného "turka"? V tom případě jsou pro vás určeny kapslové kávovary. Tento druh kávovarů je stále oblíbenější díky tomu, že příprava kávy je s ním jednoduchá a rychlá. …

Zobrazit více

Nejste zrovna expert na přípravu kávy, ale nebaví vás každé ráno pít pouze zalévaného "turka"? V tom případě jsou pro vás určeny kapslové kávovary. Tento druh kávovarů je stále oblíbenější díky tomu, že příprava kávy je s ním jednoduchá a rychlá. Jediné, co potřebujete udělat, je napustit vodu a vložit kapsli, proto ho zvládne používat opravdu každý. Kromě jednoduchosti je výhodou i nízká cena těchto kávovarů. Avšak následné náklady na nakupování kapslí jsou vyšší než u jiných typů kávovarů, proto jsou vhodné spíše pro lidi, kteří si vychutnávají jeden - dva šálky kávy denně.

Dostupná je široká nabídka různých druhů kapslí, takže si dokážete připravit různé kávové nápoje: od espressa přes cappuccino až po latté macchiatto. Na výběr je z množství druhů kávových kapslí, třeba si však dát pozor na kompatibilitu kávovaru a kapsle. Různé značky kávovarů jsou obvykle určeny pro odlišné kapsle, které se od sebe odlišují tvarem i velikostí, proto není možná jejich vzájemná záměna.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Rohnson. Nejlépe hodnoceným produktem je Rohnson Kávovar na kapsle R-98041.

Rohnson Kávovar na kapsle R-98041

Rohnson Kávovar na kapsle R-98041

Můžete mít za 10 dní ve čtvrtek 30. 5.
Rohnson Kávovar na kapsle R-98045 Multi-Gusto

Rohnson Kávovar na kapsle R-98045 Multi-Gusto

Můžete mít za 10 dní ve čtvrtek 30. 5.
Rohnson Kávovar na kapsle R-98043

Rohnson Kávovar na kapsle R-98043

Můžete mít za 10 dní ve čtvrtek 30. 5.
Kávovary na kapsle - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kávovary na kapsle ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kávovary na kapsle lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: DeLonghi Nespresso EN124.R, červený
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Bosch TAS6503 Kávovar Tassimo My Way2 Červený
5 / 1x
Super
Recenze produktu: DeLonghi EN 80 B Kávovar Inissia Nespresso
5 / 1x
.
Recenze produktu: Bosch Kávovar Tassimo Happy TAS1002N černý
5 / 1x
Spokojenost
Recenze produktu: Bosch Kávovar Tassimo Style TAS1104 bílý
5 / 3x
Kávovar splnil očekávání. Máme již druhý v řadě. První vydržel 12 let. Líbí se mi design a to, že je menší - zabírá méně místa. Na veškeré ovládání stačí 1 tlačítko. Sám se vypne.
Recenze produktu: Princess 249452 Multifunkční kávovar 3v1
4 / 1x
Dobre
Recenze produktu: DeLonghi EN 85.L Nespresso
4 / 1x
Kávovar je za tu cenu moc dobrý.
Recenze produktu: Princess 249451 Multifunkční kávovar 5v1
1 / 1x
Káva z kapslí se nedá udělat. Káva chutná jako plast. Jako by přístroj neměl dostatečnou teplotu na rozpuštění celé kapsle.

Produkty z kategorie Kávovary na kapsle jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kávovary na kapsle seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Kategorii Kávovary na kapsle jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.