Kávovary na kapsle - Dolce Gusto

Nejste zrovna expert na přípravu kávy, ale nebaví vás každé ráno pít pouze zalévaného "turka"? V tom případě jsou pro vás určeny kapslové kávovary. Tento druh kávovarů je stále oblíbenější díky tomu, že příprava kávy je s ním jednoduchá a rychlá. Jediné, co potřebujete udělat, je napustit vodu a vložit kapsli, proto ho zvládne používat opravdu každý. Kromě jednoduchosti je výhodou i nízká cena tě…

Nejste zrovna expert na přípravu kávy, ale nebaví vás každé ráno pít pouze zalévaného "turka"? V tom případě jsou pro vás určeny kapslové kávovary. Tento druh kávovarů je stále oblíbenější díky tomu, že příprava kávy je s ním jednoduchá a rychlá. Jediné, co potřebujete udělat, je napustit vodu a vložit kapsli, proto ho zvládne používat opravdu každý. Kromě jednoduchosti je výhodou i nízká cena těchto kávovarů. Avšak následné náklady na nakupování kapslí jsou vyšší než u jiných typů kávovarů, proto jsou vhodné spíše pro lidi, kteří si vychutnávají jeden - dva šálky kávy denně.

Dostupná je široká nabídka různých druhů kapslí, takže si dokážete připravit různé kávové nápoje: od espressa přes cappuccino až po latté macchiatto. Na výběr je z množství druhů kávových kapslí, třeba si však dát pozor na kompatibilitu kávovaru a kapsle. Různé značky kávovarů jsou obvykle určeny pro odlišné kapsle, které se od sebe odlišují tvarem i velikostí, proto není možná jejich vzájemná záměna.

Zobrazit celý popis

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Doporučit produkt

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Zeptejte se nás
Zeptejte se nás

Produkty z kategorie Kávovary na kapsle jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Kávovary na kapsle. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kávovary na kapsle seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.