Klasická dilda (4 produktů)

Klasická dilda nejen pro klasiky. Vybere si i náročný profík, který se ve světě milostných hrátek pohybuje jako doma. Sáhnout můžete po oblíbené hračce z vysoce kvalitního borosilikátového skla nebo flexibilním realistickém dildu s falickým tvarem. …

Zobrazit více

Klasická dilda nejen pro klasiky. Vybere si i náročný profík, který se ve světě milostných hrátek pohybuje jako doma. Sáhnout můžete po oblíbené hračce z vysoce kvalitního borosilikátového skla nebo flexibilním realistickém dildu s falickým tvarem. Je jen na vás, kam až sahají vaše představy o erotických hrách. V posteli se kreativitě meze nekladou. 

Informace pro pány: Pokud chcete zkusit příjemnou stimulaci prostaty, vybírejte mezi klasickými dildy nebo v kategorii Stimulátory prostaty.

Pokud máte zálusk na odvážnější zábavu, mrkněte do kategorií anální kolíky, masážní vibrátory nebo oboustranná dilda.

V kategorii Klasická dilda je 4 výrobků, u 1 získate dodání zdarma. Nejlépe hodnoceným výrobkem je FunFactory Dildo Limba Flex S modré. Zákazníci si nejvíc oblíbili řady FunFactory, Orion a Lovetoy.

FunFactory Dildo Boss růžové

Můžete mít za 8 dní ve středu 24. 7.

Lovetoy Skleněné dildo Glass Romance pink

Můžete mít za 10 dní v pátek 26. 7.
Banner
Klasická dilda - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Klasická dilda ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Klasická dilda lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.
Recenze produktu: FunFactory Dildo Magnum černé
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná

Podívejte se na produkty z kategorie Klasická dilda seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Klasická dilda jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Klasická dilda seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.