Klasická dilda (2 produktů)

Klasická dilda nejen pro klasiky. Vybere si i náročný profík, který se ve světě milostných hrátek pohybuje jako doma. Sáhnout můžete po oblíbené hračce z vysoce kvalitního borosilikátového skla nebo flexibilním realistickém dildu s falickým tvarem. …

 Zobrazit více

Klasická dilda nejen pro klasiky. Vybere si i náročný profík, který se ve světě milostných hrátek pohybuje jako doma. Sáhnout můžete po oblíbené hračce z vysoce kvalitního borosilikátového skla nebo flexibilním realistickém dildu s falickým tvarem. Je jen na vás, kam až sahají vaše představy o erotických hrách. V posteli se kreativitě meze nekladou. 

Informace pro pány: Pokud chcete zkusit příjemnou stimulaci prostaty, vybírejte mezi klasickými dildy nebo v kategorii Stimulátory prostaty.

Pokud máte zálusk na odvážnější zábavu, mrkněte do kategorií anální kolíky, masážní vibrátory nebo oboustranná dilda.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je FunFactory Dildo Boss růžové. Zákazníci si nejvíc oblíbili řady FunFactory.

FunFactory Dildo Limba Flex M modré

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 290 Kč
Banner
Klasická dilda - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Klasická dilda ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Klasická dilda lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 1x
Super
Recenze produktu: FunFactory Dildo Magnum černé
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná

Podívejte se na produkty z kategorie Klasická dilda seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Klasická dilda jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Klasická dilda seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.