Kneipp (6 produktů)

kneipp

Značka Kneipp – zdraví vycházející z přírody

Přírodní kosmetika KNEIPP se vyrábí z šetrně zpracovaných hodnotných přírodních surovin, které zajišťují prvot­řídní kvalitu a účinnost. Kosmetika neobsahuje konzervační látky, silikonové a minerální oleje. Všechny produkty jsou dermatologicky testované a nejsou testované na zvířatech. Při výrobě se používají pouze kvalitní přírodní ingredience z kontrolovaného zemědělství.

Priority značky Kneipp

U každého produktu Kneipp najdete priority, které jsou pro značku klíčové.

  • Maximálně možný podíl přírodních složek
  • Žádné parafíny, silikony ani minerální oleje
  • Dermatologicky testováno
  • Ochrana živočichů
  • Trvalá udržitelnost
g
kneipp
Založení společnosti Kneipp

125 úspěšných let

Značka má za sebou přes 125 úspěšných let a filosofie Sebastiana Kneippa je dnes aktuálnější než kdy dříve. Experti ze společnosti Kneipp® se starají o to, aby vědomosti německého léčitele nikdy neupadly v zapomnění. 

g

Péče o tělo nebyla nikdy jednodušší. Dopřejte pleti i tělu to nejlepší, co příroda nabízí. Kneipp přichází s řešením v podobě tělových olejů, hydratačních tělových mlék, speciálních přípravků pro péči o vaše chodidla, krémy na ruce či pleťové masky. Nechte se hýčkat i přípravky pro citlivou atopickou pokožku s výtažky pupalky (pupalkový olej má pozitivní účinky právě na citlivou pokožku). V ne­poslední řadě nezapomeňte dopřát svým rtům přírodní péči – ať už s barevnými balzámy, nebo s klasickými balzámy na rty značky Kneipp.

g
doplnky stravy

Problémy se spánkem, zadržování vody v těle, zapomínání, nervozita. Celou řadu zdravotních obtíží vám pomohou vyřešit přírodní doplňky stravy Kneipp®. Víte, že odvodnit tělo lze i přírodní bylinnou cestou? Pomohou vám k tomu bylinky a minerály na odvodnění. Produktovou novinkou v oblasti doplňků stravy jsou šumivé tablety na podporu imunitního systému. Už jste je zkoušeli?

g

Kneipp - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kneipp ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kneipp lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Kneipp Třezalka dražé 90 ks
5 / 8x
Znatelné účinky už po týdnu užívání a nemusím přes den myslet na dávkování, prostě stačí jedna hned ráno :)
Recenze produktu: Kneipp Máslo pro péči o chodidla s měsíčkem a pomerančovým olejem 100 ml
5 / 3x
S krěmem pro péči o chodidla jsem velmi spokojená
Recenze produktu: Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek
5 / 16x
Nič moc.
Recenze produktu: Kneipp Kozlík 500 mg 90 tablet
5 / 7x
Pomáhá a doporučuji
Recenze produktu: Kneipp Odvodnění 20 šumivých tablet
4.8 / 10x
Odvodnuje.