Kondicionéry pro muže (7 produktů)

Kondicionér je zázračný přípravek, který ošetřuje poškozené vlasy, dodává jim výživu, posiluje je a regeneruje. Vyzkoušejte některý kousek z naší nabídky a uvidíte, že na něho více nedáte dopustit. Vaše vlasy budou po umytí krásné, zdravé, voňavé a …

Zobrazit více

Kondicionér je zázračný přípravek, který ošetřuje poškozené vlasy, dodává jim výživu, posiluje je a regeneruje. Vyzkoušejte některý kousek z naší nabídky a uvidíte, že na něho více nedáte dopustit. Vaše vlasy budou po umytí krásné, zdravé, voňavé a hydratované. Dalším bonusem je, že dlouhé vlasy snadno rozčešete.

Aplikace kondicionéru

Aby byly vaše vlasy plné života, je nutná správná aplikace. Kondicionér nanášejte na vlasy vždy po umytí šamponem a nechte chvíli působit. Přesný postup najdete vždy u konkrétního výrobku. Následně opláchněte a nechte volně uschnout nebo vysušte pomocí fénu. Kondicionéry plné výživy vám pomůžou i s problémy jako jsou:

  • vypadávání vlasů
  • mastné vlasy
  • lupy
  • nepoddajné vlasy
  • roztřepené konečky

Dodejte vlasům lesk a zdravý vzhled. Kondicionér poskytne vašim vlasům tu správnou péči a vyživí je až od kořínku. Zakoupit můžete i šampon a kondicionér v jednom!

V kategorii Kondicionéry pro muže si podle vás nejlépe vedou značky Boucléme, Lilien a Foligain. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Kondicionéry pro muže? Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Kondicionéry pro muže je DOVE MEN+CARE Fresh Clean 2v1 Šampon a kondicionér pro muže 400 ml .

Kondicionéry pro muže - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kondicionéry pro muže ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kondicionéry pro muže lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Tomas Arsov Hair Care Green Tea kondicioner 250 ml
5 / 1x
Jsem velmi spokojená s výrobkem a překvapila mě hlavně nízká cena.

Podívejte se na produkty z kategorie Kondicionéry pro muže seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Kondicionéry pro muže seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Kondicionéry pro muže najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.