Revalid®

šampon proti vypadávání vlasů , vypadávání vlasů po porodu , alopecie , suchá pokožka hlavy , lupy , suché vlasy

O značce Revalid®

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku. Specializuje se na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů. Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Pracovníci v Revalid® věří v komplexní péči, kdy jsou vlasy vyživovány od kořínků po konečky. Existuje jasné propojení mezi stavem vašich vlasů a vaším sebevědomím. Proto neustále pracují na vývoji nových přípravků, které řeší problémy s vlasy od základu, navracejí jim jejich přirozenou krásu a vám sebevědomí.

Revalid® působí na:

vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů

suché vlasy , roztřepené vlasy , roztřepené konečky

Suché a oslabené vlasy

lupy

Lupy

Vyrobeno ve Švýcarsku

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem zajišťovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj s vypadáváním vlasů. Značka Revalid® patří společnosti Ewopharma, švýcarské farmaceutické společnosti, která při vývoji přípravků určených pro všechny typy problémů s vlasy klade zvláštní důraz na vědecký výzkum a poznatky. S cílem vyrábět vysoce účinné produkty úzce spolupracuje se zdravotníky, dermatology a nezávislými institucemi. Všechny přípravky Revalid® jsou pečlivě dermatologicky testované, aby se zajistila jejich vysoká kvalita. Výzkum, vývoj i výroba probíhají ve Švýcarsku. Společnost Ewopharma je hrdá na švýcarský odkaz a vkládá ho do všech svých přípravků, služeb, komunikace a firemních aktivit.

revalid , šampon proti vypadávání vlasů

Mise Revalid®

Značka Revalid® je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze, a samozřejmě na švýcarské tradici. Cílem je vyvíjet efektivní, vysoce kvalitní produkty s ověřenou účinností, to vše na základě hlubokých odborných zkušeností v oblasti vlasové péče a boje proti vypadávání vlasů. Odborníci v Revalid® chtějí být oporou pro lidi trpící nejrůznějšími problémy s vlasy. Jsou přesvědčení, že krásné vlasy jsou především zdravé vlasy, a chápou, jak výrazný pozitivní efekt na sebevědomí zdravé vlasy mají. Revalid® chce ukázat, že osobní péče a péče o vlasy pomohou, aby vnitřní krása zazářila i zvenčí.

revalid šampon

Víte, že...?

V Revalid® jde o to, najít řešení pro vaše specifické potřeby, a to vyžaduje odbornost. Proto jsou výrobky značky Revalid® k dostání pouze v lékárnách a jsou doporučovány odborníky a dermatology.

revalid
šampon proti vypadávání vlasů , sérum proti vypadávání vlasů , vypadávání vlasů nemoc

Husté zdravé vlasy byly vždy symbolem zdraví a celkové pohody. Dnes to platí snad ještě více než v minulosti. Vypadávání vlasů proto může být velmi stresující záležitost s negativním dopadem na sebevědomí. Lidé trpící nadměrným padáním vlasů proto hledají účinné řešení. Vzhledem k tomu, že padání vlasů může mít celou řadu důvodů, je třeba správně vybrat opatření, které bude odpovídat vašim specifickým potřebám. Řešením může být ošetření konkrétního stavu, prevence vypadávání vlasů nebo obnovení růstu vlasů.

Zvýšení hustoty vlasů

Revalid® Regrowth Serum obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl® 3%. Redensyl® obnovuje růst vlasů, omezuje vypadávání vlasů a zvyšuje jejich hustotu až o 8 %, což odpovídá až 28 000 novým vlasům po 3 měsících každodenního používání*. Revalid® Stimulating Shampoo poskytuje optimální péči a připravuje vlasy na ošetření proti vypadávání vlasů pomocí Revalid® Regrowth Serum.
Koupit

vypadávání vlasů , revalid , sérum proti vypadávání vlasů

*Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná klinická studie prováděná pod dohledem dermatologů, 26 mužů ve věku 23 – 70 let, stupeň alopecie 3–4, 3% Redensyl®. Výsledky: až 28 200 nových vlasů po 84 dnech každodenní aplikace (průměrný výsledek 10 200 nových vlasů).

šampon proti vypadávání vlasů , sérum na vlasy , revalid
revalid
alopecie , vypadávání vlasů , nadměrné vypadávání vlasů , vypadávání vlasů ve shlucích

Co je to alopecie?

Neinfekční onemocnění, při kterém vypadávají vlasy či ochlupení ve shlucích. Příčinou může být stres, nesprávné stravování či dědičné příčiny.

Viditelné výsledky za tři měsíce

Pokud vám odborník sdělil, že trpíte alopecií, řešení ve formě tobolek může podpořit přirozené biologické procesy, které jsou klíčové pro růst vlasů, zmírnění příznaků alopecie a podporu zdraví vašich vlasů zevnitř. Léčba prostřednictvím tobolek Revalid® může pomoci omezit vypadávání vlasů a zlepšit strukturu matných a křehkých vlasů, aby se obnovil jejich přirozený lesk. Kromě toho tobolky Revalid® podporují růst nehtů a zajišťují podpůrnou léčbu při nedostatku aminokyselin nebo vitamínů, který vede k poruchám růstu vlasů a nehtů.

Obnovuje narušenou strukturu vlasů:

roztřepené vlasy

Roztřepené konečky vlasů

lámavé vlasy

Lámavost vlasů

matné vlasy bez lesku

Ztráta lesku

Kdo by měl užívat tobolky Revalid®?

 • Lidé s difúzní alopecií
 • Lidé s alopecií způsobenou užíváním některých léků
 • Lidé, kterým vypadávají vlasy v důsledku jiného onemocnění
 • Lidé trpící hormonálními výkyvy
vypadávání vlasů , alopecie , hormonální výkyvy

Proč používat Revalid®?

stimulace růstu vlasů

Stimuluje

Aktivní složky a vitamíny

posílení vlasů

Posiluje

Minerály

vyživení vlasů

Vyživuje

Stopové prvky

Revalid® tvrdé tobolky je lék k vnitřnímu užití. Než začnete používat tobolky Revalid®, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pečlivě si pročtěte příbalovou informaci.

revalid
lupy , suchá pokožka hlavy , svědění hlavy

Suchá pokožka hlavy může mít celou řadu příčin

mytí vlasů

Časté umývání vlasů

mytí vlasů horkou a studenou vodou

Mytí vlasů příliš horkou vodou

barvení vlasů , kulma , fén , žehlička na vlasy

Časté barvení a tepelná úprava vlasů

počasí

Horký suchý vzduch či mrazivé počasí

Jak snížit výskyt lupů

 • Vyváženou stravou s dostatkem vitamínů a minerálů
 • Dostatečnou hydratací
 • Neškrábat postiženou pokožku
 • Používáním jemných šamponů a ošetření vlasů hloubkovým kondicionérem, které přináší řada Revalid®

Suchá pokožka může být příznakem některého onemocnění, např. ekzému, atopického ekzému nebo lupénky. V tomto případě je třeba lékařská péče.

lupénka , ekzém , hydratace , vitaminy , minerály
lupy ve vlasech , jak se zbavit lupů

Poskytuje úlevu od suché pokožky

Revalid® Anti-Dandruff Shampoo – šampon proti lupům díky kombinaci účinných složek zajišťuje účinnou a dlouhodobou úlevu od lupů. Tyto složky obnovují přirozenou hydrataci vlasové pokožky, a zabraňují tvorbě nových lupů. Extrakt z kopřivy a alantoin zklidňují pokožku hlavy a zmírňují nepříjemné svědění.
Koupit

revalid
poškozené vlasy , roztřepené vlasy , šampon na suché vlasy

Co způsobuje lámání vlasů?

fénování vlasů , kulma , žehlení

Úprava horkem

Fénování, kulmování, žehlení

kartáč na vlasy , tupírování

Mechanické poškození

Nešetrné kartáčování, tupírování, sušení drsným ručníkem

barvení vlasů, trvalá

Poškození chemickými látkami

Trvalá ondulace, permanentní barva, odbarvovač

slaná voda

Vnější vlivy

Sluneční záření, silný vítr, slaná voda

roztřepené konečky

Jak předcházet roztřepeným konečkům?

 • Používejte vlasovou péči, která vlasy vyživuje a posiluje
 • S vlasy zacházejte jemně, zvláště pokud jsou mokré. Vodu z nich neždímejte, ani je nefrotýrujte ručníkem, raději je nechávejte volně schnout
 • Vlasy byste neměli nešetrně kartáčovat, k rozčesávání používejte raději široký hřeben
 • Nepoužívejte gumičky a čelenky s kovovými částmi
 • Konečky pravidelně zastřihujte

Suché a oslabené vlasy vypadají zanedbaně a neupraveně. Stejně jako pleť i vlasy občas potřebují pořádnou dávku hydratace. Kudrnaté vlasy mají obecně k vysušování větší sklony. Suché vlasy jsou více ohroženy poškozením a lámavostí, i když mají zdravé a silné kořínky. Kosmetická řada Revalid® přináší okamžitou úlevu pro suché vlasy a zabraňuje jejich dalšímu poškozování. Šampon, kondicionér, maska a tonikum vám pomohou v boji proti suchým a poškozeným vlasům.

revalid

9 produktů

Produkty